Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | No_nick | 25. 9. 2007, 07:02:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to tomaso
Ahoj, hele tendle problem vubec neres, patche vubec nepotrebujes vsem tady to jede i me bez nich tak to instalni a spust a uvidis ze to jede ![]() |
|||
| Jméno: | tomaso | 24. 9. 2007, 09:22:31 | ![]() |
| e-mail: | brufen5(z)seznam(tečka)cz | ||
| ahoj lidi jak mám spustit mm6 pod xp diky py patyh co tady jsou problém nevyřeší | |||
| Jméno: | Elemir | 16. 9. 2007, 18:29:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4No_nick: http://isohunt.com , na pojem Might and Magic se toho objeví dost i osmý díl.
4Keeper: Proč se to tam píše tak to nevim, v originále jsem se na to nedíval. Jedno to neni, určuje to, kolik bodů se "uvolní" k redistribuci. Mistr jich tedy dokáže uvolnit více. Obecně se říká, že toto kouzlo má smysl jen tehdy, pokud máš v partě postavu s vysokým počtem životů, např. rytíře, aby to mělo nějaký zřetelný efekt. Moc jsem to nikdy nepoužíval, takže ti k tomu více nenapíšu. Zmrtvýchvstání neni primárně pro získávání zkušeností. Tohle kouzlo ti má vyvtvořit bojeschopnou armádu a v takovém případě je lepší, aby tvoji "nově vzniklí" bojovníci vydrželi co nejdéle . V šestce je to poněkud jinak, ovšem nevim proč. |
|||