4tomaso: Tak tady bohužel nevim, problém se šestkou obvykle nebývá. Zkus kdyžtak nastavit tu kompatibilitu na win98, ale moc bych na to nevsázel. Na stránkách Microsoftu se sice dá stáhnout compatibility tools, možná by to mohlo i pomoci, ale chyba by mohla být na straně hardware, resp. můžeš mít zrovna takovou kombinaci, která působí potíže.
4Johnny: Dělám to podobně; u mě je obvyklý postup - posbírat nějaké zkušenosti, vytrénovat se, dorazit do Irofistu, naučit se luk a hned si ho také povýšit na experta. Od této chvíle se hra stává značně jednodušší. |