Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 29. 9. 2007, 16:16:51 delete
e-mail:
 
Ke všem těm problémům s kompatibilitou ... Pokud aplikace patche nepomůže, je s velkou pravděpodobností chyba na straně "kompatibility hardware". Postup aplikace patche je následovný. Nejprve nainstalovat samotnou hru, poté případný oficiální patch, pak ten neoficiální patch a nakonec češtinu. Kupodivu mě např. mm8 funguje i bez toho patche, proto bych to spíše viděl na ty hardwarové obtíže. Univerzální rada je jen jedna a to je dualboot s win98 nebo Me.

Teď obecná otázka pro všechny. Jde to spustit na winxp i na vícejaderných procesorech?
Jméno: Adam 29. 9. 2007, 11:42:51 delete
e-mail:
 
Dotaz : mam MaM 8 ceskou verzi a chtel bych ji hrat na XP. Stahnul jsem si ten patch tady publikovany, presto to nejde (ma verze je 1.0... myslim ). Diky.
Jméno: Elemir 29. 9. 2007, 08:05:28 delete
e-mail:
 
4Andrew: Zkus si počkat, až se Masul objeví v Cechu obchodníků z Alvaru a zkus to znovu.
Jméno: No_nick 28. 9. 2007, 08:22:01 delete
e-mail:
 
to Tomaso
Kdyz myslis tak si ale kup trebas nakou 32 nebo neco to upe staci pokud to sezenes na tvoji desku coz asi ne si myslim tak max sezenes tak 128 ktera uz dnes stoji v bazaru 599,- nebo to hrej na jinem kompu
Jméno: Tomaso 28. 9. 2007, 08:16:42 delete
e-mail:
 
Kluci diky za snahu že ste se mi pokusili pomoct to spustit na moji mašině ale skusil sem to spustit u otce,matky,segry a taky u kamarada a všem to jede jenom mě ne. Kamoš co mi spravuju komp tvrdí že mi to nepusti grafika. asi si budu muset koupit nějakou starou herku na tyhle bomba hry. a mimochodem fakt supr stranky určitě mi ještě pomužou
Jméno: Andrew 27. 9. 2007, 20:08:17 delete
e-mail:
 
Zdravím, jen dotaz... nevíte někdo jak je možné, že v MaM 8 po dokončení úkolu s vyhlazením minotauřího doupěte, po tom co mi vůdce klanu slíbil pomoc už jaksi nechce tu Baltazarovu sekyru? Když ho navštívím tak jaksi nemá žádný text, to i přez to že je sekyra ověřená. Dík za případnou radu .)
Jméno: Elemir 27. 9. 2007, 19:38:47 delete
e-mail:
 
Proč jsou zamčené? Právě proto, že je město pod útokem. Až všechny žoldáky zabiješ (včetně těch v hradu), tak se opět otevřou.
Jméno: Davis 27. 9. 2007, 14:31:33 delete
e-mail:
 
pardon v might and Magic VII
Jméno: Davis 27. 9. 2007, 14:30:33 delete
e-mail:
 
nevíte jak na mne zautočil (na harmondale) Cech Žoldáků proč tam jsou všechny dveře zamčeny???
Jméno: bukowski 27. 9. 2007, 11:36:18 delete
e-mail:
 
díky za češtinu do IX!
Jméno: Elemir 27. 9. 2007, 10:54:41 delete
e-mail:
 
4tomaso: Tak tady bohužel nevim, problém se šestkou obvykle nebývá. Zkus kdyžtak nastavit tu kompatibilitu na win98, ale moc bych na to nevsázel. Na stránkách Microsoftu se sice dá stáhnout compatibility tools, možná by to mohlo i pomoci, ale chyba by mohla být na straně hardware, resp. můžeš mít zrovna takovou kombinaci, která působí potíže.

4Johnny: Dělám to podobně; u mě je obvyklý postup - posbírat nějaké zkušenosti, vytrénovat se, dorazit do Irofistu, naučit se luk a hned si ho také povýšit na experta. Od této chvíle se hra stává značně jednodušší.
Jméno: No_nick 27. 9. 2007, 07:04:04 delete
e-mail:
 
to Johny
To je jedno ze ICQ je rychlejsi, ale tady nemusim byt furt vis jak

to tomaso
Take pouzivam Direct 9c takze bud mas spatnou hru nebo mas spatne ovladace ale to asi ne pokud ti jedou jine hry tak to bude asi tou hrou! Nebo nevim no
Jméno: Johnny 26. 9. 2007, 21:15:17 delete
e-mail:
 
tomaso,No_nick: Je sice překrásné, že jste jediní kdo tady aspoň píše, ale ICQ je o hodně rychlejší

Jinak jsem nějak trénoval začátky v MM6 -
Nasadit zbroj; do hospody pro 1000 zl; koupit si v domech nějaké ty členství do cechů; večer si koupit u.... těžko říct, prostě dovednost obchodníka; jo a podkovy u stájí a počkat si nějaký ten den na cestu do Hradu Ironfist; tam v hradě si vyzvednout 5000zl; koupit si levely; dole pod hradem se naučit luk (myslim že je zapotřebí si koupit členství do tohoto cechu); no a v místní kovárně si koupit luky, pak to de jak po másle a možností je více - s rytířema bych se vrátil do Sorpigalu, naopak s kouzelnicky zaměřenou družinou bych zůstal.

jo a hrál jsem jen anglickou verzi
Jméno: tomaso 26. 9. 2007, 17:18:46 delete
e-mail:
 
No_nick
no pod 9.c myslím a ty?
Jméno: No_nick 26. 9. 2007, 16:07:44 delete
e-mail:
 
Ja mam kartu nVidia 7300 GT 256 MB a rozjedu to v klidu a taky mam win XP profesional a sry to s tema akceleracema je u mm7 jinac jaky directx podporuje nebo pod jakym jede tvoje karta?
Jméno: tomaso 26. 9. 2007, 14:05:11 delete
e-mail:
 
No_nick
uf to po mě chceš moc, mě to dělal kamarád a ten tem určitě daval i nějaké nove ovladače ta kartam kterou mám je 512 nemuže to bít tim že je až moc výkonná jo mám xp profasionál má to nějaký vliv
Jméno: No_nick 26. 9. 2007, 07:20:21 delete
e-mail:
 
4 tomaso
Ahoj crack k tomu nemam ani nepotrebujes je to jeste stara hra u kterych se nedelali takove ochrany jako dnes ale to je fakt divne ze ti to nejede zkus se zeptat Elemira jestli nebude vedet a jinac si zvolil Softwarovou akceleraci nebo Harwarovou??
Jméno: Miros 25. 9. 2007, 17:22:23 delete
e-mail:
 
takže musim ukol mit už zadany to bude asi tim že ho zadany nemam moc dekuji
Jméno: Elemir 25. 9. 2007, 16:59:33 delete
e-mail:
 
4Miros: Pokud máš ten úkol už i zadaný od Antonyho Stonea a přesto ti to nejde, pak opravdu nevím. Nepamatuju si, že by s tím někdy byly nějaké problémy. Nemáš třeba v družině už dvě NPC? Pokud ano, pak se vedle jejich portrétu objeví malá šipka, která slouží k posunu portrétů a mohl by být tedy skrytý.
Jméno: tomaso 25. 9. 2007, 16:32:38 delete
e-mail:
 
No_nick
jo skoušel sem to bez toho patchu. No kupoval sem si novou kartu ale všechno ostatní mi jede, asi se budu muset smířit stím že už si to nezahraju.jo tak mě napadlo si řikal že to máš přepalené máš ktomu i krek?