Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Ondb 12. 10. 2007, 20:19:50 delete
e-mail:
 
Super. Diky.
Jméno: Elemir 12. 10. 2007, 17:36:12 delete
e-mail:
 
Do kapitoly o počeštění hry jsem přidal i odstaveček s odkazem ke stažení anglických rozhovorů a popisků, takže si ho můžeš stáhnout a použít. Menu zůstane v češtině (+ všechny "počeštěné" grafické prvky), ale vše ostatní už pak bude v angličtině.
Jméno: Ondb 12. 10. 2007, 11:23:12 delete
e-mail:
 
Myslim, ze jsem se trochu ztratil.

1. Mam ceskou verzi hry
2. Pri instalaci se me hra zeptala zda chci nainstalovat puvodni anglicke dialogy nebo ceske.
3. Nechal jsem jsi nainstalovat anglicky dabing.
4. Nicmene stale mam ceske menu, poznamky, popisky skillu a atd..

Prehlednul jsem neco? Daji se aktivovat i anglicke texty ??
Jméno: Elemir 11. 10. 2007, 18:23:34 delete
e-mail:
 
Čeština nemá na savy vliv, mám to vyzkoušené, takže je lze použít pro obě verze. Té nabídky anglické verze jsem si při instalaci nevšiml, pokud to tak je, pak opravdu problém nevidim. Kdyby to nešlo, tak neni pro změnu problém sem uploadnout původní verzi textů - fonty nebude třeba měnit, mělo by to jít i s těmi českými.
Jméno: No_nick 11. 10. 2007, 13:40:06 delete
e-mail:
 
to Ondb
ahoj pokud mas doma ceskou verzi tak pri instalaci mas na vyber jestli si chces nainstalovat ceskou nebo anglickou verzi. Tak teda v tom nevidim problem, ale pokud uz mas ceskou a nechces o save prijit tak si je zalohuj (snadno je najdes) a preinstaluj si to na anglickou verzi a cestinu muzes pak pridat kdyz uz te to nebude bavit a muzes parit dal
Jméno: Ondb 11. 10. 2007, 13:04:20 delete
e-mail:
 
Ten navod na instalaci cestiny do anglicke verze je super.

Ale mam opacny problem. Mam doma ceskou verzi MM9 a chtel bych instalovat anglictinu. Problem je ze nemam anglicke fonty a texty.

Je mozne nainstalovat anglictinu do ceske verze MM9 ?
Jméno: michal 7. 10. 2007, 13:07:45 delete
e-mail:
 
prosim poslete my nekdo na email hru arcomage nejak my to z toho odkazu nejde stahnou tak vas moc prosim kdo by byl tak hodny?
Jméno: No_nick 6. 10. 2007, 12:05:02 delete
e-mail:
 
to Speedy
Ahoj nemyslim ze na to nekdo najde odkaz ke stazeni, hru mam ale potrebujes na ni hodne dobry pocitac jinak se ti nemusi rozjet!
Pokud vis o cem je tak si ji zahrej ale ja mam radsi obycejny M&M nejlepe sednmy dil
Jméno: Speedy 6. 10. 2007, 08:45:06 delete
e-mail:
 
jo napište mi na icko 366-069-886
Jméno: Speedy 6. 10. 2007, 08:33:08 delete
e-mail:
 
Lidi nemohl by mi někdo pls dat odkaz na download hry Dark Messiah of Might a Magic,download ne torent diky
Speedy....
Jméno: Majka 5. 10. 2007, 20:02:21 delete
e-mail:
 
Dík za odpovědˇ,dám na tvou radu a zkusím nejdřív MaM3.
Jméno: Elemir 4. 10. 2007, 19:00:33 delete
e-mail:
 
Ahoj, starší díly se u nás zakoupit nedají. Jsou součástí Ultimate packu, který se dá ještě sehnat v zahraničí. I-III díl lze stáhnout i na Abandonware stránkách, např. na http://www.abandonia.com/games/1035/download/Might ... IV a V díl už tak dostupný neni, lze je však pro změnu stáhnou přes sítě bittorent.

Každopádně tě musím upozornit na pár drobností. Všechny starší díly byly vytvořeny ještě pro DOS, neni tedy zas tak snadné je provozovat pod winxp apod. (pod win9x problém neni). Je k tomu třeba využít emulace a ta znatelně ubere na plynulosti hraní. Druhou věcí je poměrná odlišnost herního rozhraní, např. inventář je čistě textový apod. Díly I a II pak nemají třebas i automapu. Počítej tedy s menším šokem. Zkus si proto zahrát nejprve třetí díl, pokud tě to chytne neni co řešit a vydržíš to třebas i s tou emulací.
Jméno: Majka 4. 10. 2007, 09:49:11 delete
e-mail:
 
Ahoj všichni,nevíte jestli se dají koupit starší MaM,mám 6,7,8,9,ale od 5 dolů ne a ne sehnat.Jinak stránky o MaM jsou perfektní,je to jediná hra která nás i s manželem pořádně zaujala .Dík za případné odpovědi.
Jméno: No_nick 2. 10. 2007, 15:10:53 delete
e-mail:
 
To Ivca
Ahoj tak to je taky jedno tema co se tu resi, tyhle dily uz nikde nesezenes snad jen dil 9ty ktery je pridan do Hry Heroes of M&M 5. Takže bud to nekde od nekoho sezenes nebo stahnes torrent nebo sem zkousel na rapidshare.com (myslim) jde nahrat soubor o velikosti 1 GB tak jsem zkousel nahrat zatim 6 dil tak pokud bys nesehnala mohl bych to tam nahrat
Jméno: Ivča 2. 10. 2007, 09:17:24 delete
e-mail:
 
Ahoj mohli byste mi říck kde bych tu hru sehnala mám 6 a 7 z levelu ale ty další už jsem nikde nesehnala dík za odpověď)
Jméno: Adam 1. 10. 2007, 22:04:42 delete
e-mail:
 
Tak ja mam : 2*2,40 GHz, 2,00GB RAM CPU 6600 a graficku WinFast 7950GT.
Jo a jeste jedna vec.. docela solidni pomucka v Udoli smrti MaM IX se da solidne vyhnout padem pericka kontaku s jakymikoli zjeveni a dole uz se to da zvladnout celkem slusne i s levelem okolo 15. Vim, ze to asi vseci vite, ale at trosku odvedem diskusi od tech compu
Jméno: bukowski 1. 10. 2007, 16:16:11 delete
e-mail:
 
zdarec, tak sem nainstaloval kamarádce IX na NTB ACER ASPIRE 5101AWLMi Procesor AMD Turion 64, 2000MHz Grafická karta ATI Mobility Radeon X300 Display WXGA, Win XP a po spuštění se hra seká, jsou tam neskutečně dlouhý prodlevy, když chci vyjet do menu, neskutečný myslím, že hra spíš zamrzá, než že je pomalá. těžko říct, jestli za to může ta grafika nebo dvoujádrovej procesor, kterej tu řešíte v případě češtiny fungujou svitky, popisky, ale místo dialogů prázdný okna- dlužno dodat, že kvůli sekání sem se dál jak za první dialog nedostal :-D
Jméno: Elemir 1. 10. 2007, 13:47:40 delete
e-mail:
 
V tom problém nevidim, mě jde spíš o "změnu?" instrukční sady. Někde jsem cosi na toto téma zahlídl tak mě zajímá, kolik lidí má ve skutečnosti v případě MaM a kombinace winxp + vícejaderný CPU problém.
Jméno: Keeper 1. 10. 2007, 09:58:38 delete
e-mail:
 
U vícejadernejch procesorů by neměl být problém ve hře jede vždy jenom jedno jádro a to druhý jenom přihlíží.
Jméno: Adam 29. 9. 2007, 16:47:16 delete
e-mail:
 
Hm.. tak to asi bude tim hardwarem. Duo Core mam.
Nikdy bych neveril, ze budu litovat toho, ze mam dobry pocitac...