Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Ondb | 12. 10. 2007, 11:23:12 | ![]() |
| e-mail: | ondbar(z)seznam(tečka)cz | ||
| Myslim, ze jsem se trochu ztratil.
1. Mam ceskou verzi hry 2. Pri instalaci se me hra zeptala zda chci nainstalovat puvodni anglicke dialogy nebo ceske. 3. Nechal jsem jsi nainstalovat anglicky dabing. 4. Nicmene stale mam ceske menu, poznamky, popisky skillu a atd.. Prehlednul jsem neco? Daji se aktivovat i anglicke texty ?? |
|||
| Jméno: | Ondb | 11. 10. 2007, 13:04:20 | ![]() |
| e-mail: | ondbar(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ten navod na instalaci cestiny do anglicke verze je super.
Ale mam opacny problem. Mam doma ceskou verzi MM9 a chtel bych instalovat anglictinu. Problem je ze nemam anglicke fonty a texty. Je mozne nainstalovat anglictinu do ceske verze MM9 ? |
|||
| Jméno: | michal | 7. 10. 2007, 13:07:45 | ![]() |
| e-mail: | michalmozavinaccentrum(tečka)cz | ||
| prosim poslete my nekdo na email hru arcomage nejak my to z toho odkazu nejde stahnou tak vas moc prosim kdo by byl tak hodny? | |||
| Jméno: | Speedy | 6. 10. 2007, 08:33:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Lidi nemohl by mi někdo pls dat odkaz na download hry Dark Messiah of Might a Magic,download ne torent diky
Speedy.... ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 4. 10. 2007, 19:00:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, starší díly se u nás zakoupit nedají. Jsou součástí Ultimate packu, který se dá ještě sehnat v zahraničí. I-III díl lze stáhnout i na Abandonware stránkách, např. na http://www.abandonia.com/games/1035/download/Might ... IV a V díl už tak dostupný neni, lze je však pro změnu stáhnou přes sítě bittorent.
Každopádně tě musím upozornit na pár drobností. Všechny starší díly byly vytvořeny ještě pro DOS, neni tedy zas tak snadné je provozovat pod winxp apod. (pod win9x problém neni). Je k tomu třeba využít emulace a ta znatelně ubere na plynulosti hraní. Druhou věcí je poměrná odlišnost herního rozhraní, např. inventář je čistě textový apod. Díly I a II pak nemají třebas i automapu. Počítej tedy s menším šokem. Zkus si proto zahrát nejprve třetí díl, pokud tě to chytne neni co řešit a vydržíš to třebas i s tou emulací. |
|||
| Jméno: | Majka | 4. 10. 2007, 09:49:11 | ![]() |
| e-mail: | Maja(tečka)Pecnova(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj všichni,nevíte jestli se dají koupit starší MaM,mám 6,7,8,9,ale od 5 dolů ne a ne sehnat.Jinak stránky o MaM jsou perfektní,je to jediná hra která nás i s manželem pořádně zaujala .Dík za případné odpovědi. | |||
| Jméno: | Ivča | 2. 10. 2007, 09:17:24 | ![]() |
| e-mail: | Nistar(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj mohli byste mi říck kde bych tu hru sehnala mám 6 a 7 z levelu ale ty další už jsem nikde nesehnala dík za odpověď ) |
|||
| Jméno: | Keeper | 1. 10. 2007, 09:58:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| U vícejadernejch procesorů by neměl být problém ve hře jede vždy jenom jedno jádro a to druhý jenom přihlíží. | |||
| Jméno: | Adam | 29. 9. 2007, 16:47:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hm.. tak to asi bude tim hardwarem. Duo Core mam.
Nikdy bych neveril, ze budu litovat toho, ze mam dobry pocitac... ![]() |
|||