Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Miros 30. 10. 2007, 19:57:30 delete
e-mail:
 
Zdar elmire zatim jdu podle tveho navodu v might and magic 6 ale ted sem se zasekl. Vim mužu se na to vykašlat ale chci mit splnene všechno. No sem v stinove gilde ale v te telerportačni mistnosti to nejde beham dokola a furt nic myslim že to je kvuli tomu že se my vždy spusti past ale jinak to nejde!
Jméno: Elemir 29. 10. 2007, 18:37:17 delete
e-mail:
 
Je vcelku jedno, kam to uložíš, klidně si pro to vytvořit extra adresář. Podstatné je, aby ty soubory byly v jednom adresáři, jinak by se nenačetl ten dat a ani by nešlo přehrávat video. 6-8 level editor funguje i pro sedmý díl, nepřehrává však právě to video - v tom je ten mm7view lepší.
Jméno: Tonda 29. 10. 2007, 17:16:23 delete
e-mail:
 
A ten 6-8 level editor je i pro sedmičky?
Jméno: Tonda 29. 10. 2007, 17:13:03 delete
e-mail:
 
Díky .Ale kam to mám uložit?
Jméno: Elemir 29. 10. 2007, 11:51:29 delete
e-mail:
 
Nic se nestalo, mě jen bylo divné to časové rozpětí. Jinak jsem tušil, že by to mohlo být z refreshe, bohužel jsem tohle ještě nijak neošetřil, takže občas se mi tu příspěvky duplicitně objevují.

Jinak když jsi tu přítomem, měl bych menší otázečku (doufám, že už jsem se na to předtím neptal). V těch gildách mi pořád zůstává volný slot u Pašerácké gildy ve Svobodném přístavu. Pořád mi to vrtá hlavou, jestli tam skutečně je nebo neni. Osobně jsem ji nenašel, ale v editoru je zanesená. Zkoušel si jí hledat?
Jméno: Keeper 29. 10. 2007, 11:41:32 delete
e-mail:
 
Promin nějak mě vypadl na pár hodin net pak sem dal obnovit a napsalo se to znovu promin že spamuju klidně to druhý smaž.
Jméno: Elemir 29. 10. 2007, 10:48:19 delete
e-mail:
 
Nějak nechápu, proč to znovu opisuješ. Nebo ti není něco jasné?
Jméno: Keeper 29. 10. 2007, 10:34:23 delete
e-mail:
 
Ale Elemire ty seš teda "lamka" co to tady radíš samozdřejmě že se obchodování učí v novém sorpigalu v Doupěti Bukanýrů ale mají tam otevřeno pouze v noci.
Jméno: Elemir 29. 10. 2007, 09:31:31 delete
e-mail:
 
Njn, dostal namísto toho odpověď na expertního učitele i to se stává. Ostatně od získávání dovedností je tu přeci přehled gild, takže se klidně mohl podívat tam.
Jméno: Keeper 29. 10. 2007, 07:17:19 delete
e-mail:
 
Ale Elemire ty seš teda "lamka" co to tady radíš samozdřejmě že se obchodování učí v novém sorpigalu v Doupěti Bukanýrů ale mají tam otevřeno pouze v noci.
Jméno: Elemir 26. 10. 2007, 17:34:20 delete
e-mail:
 
Dík. K tomu mm7view; ten stažený archiv obsahuje několik souborů, které si jenom někam uložíš a poté spustíš soubor mm7view.exe. V něm si pak otevřeš příslušný datový soubor hry. Nic tedy neni třeba instalovat.
Jméno: Tonda 26. 10. 2007, 11:09:04 delete
e-mail:
 
Elemire,tvoje stránky jsou najgood stránky kterýznám.Zkoušel jsem si stáhnout MAM7 wiew,ale nefungoval .Prosím napiš mi jak ho nainstalovat.
Jméno: No_nick 25. 10. 2007, 20:19:35 delete
e-mail:
 
Takze je lepsi byt obchodnik hned na zacatku to je dobre vedet bo se chcu k tomu vratit bo dohravam ted mm7 Tak dik moc
Jméno: Elemir 25. 10. 2007, 11:16:20 delete
e-mail:
 
Ahoj, význam je jednoduchý. Ten robot, co mi to sem psal samozřejmě neví, co do toho políčka vyplnit, tudíž sem nemůže nic odesílat. Holt stroj je jen stroj. Leda by ho někdo přeprogramoval, což se klidně může stát.

V Sorpigalu se obchodování nenaučíš. Nejblíže leda ve Svobodném přístavu nebo pokud to riskneš, tak přes Ironfist do Močálu prokletých.
Jméno: No_nick 25. 10. 2007, 09:28:38 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire, chci se te zeptat jaky to ma vyznam ze se to opise 2x? to necemu zabrani? Jinac nevis kde se da v mm6 naucit v Sorpigalu obchodovani? sem to nejak nenasel
Jméno: Luksa 23. 10. 2007, 20:27:28 delete
e-mail:
 
Dik moc uz to funguje....
Jméno: Elemir 22. 10. 2007, 16:20:37 delete
e-mail:
 
Ahoj, to je typický bug; vzniká to vlivem patche 1.2. Jediné řešení je zazálohovat savy a hru přeinstalovat (opět nainstaluj i patch 1.2, ať předejdeš dalším případným problémům). V anglické verzi pak projdi těmi dveřmi a poté můžeš opět nainstalovat češtinu.
Jméno: Luksa 22. 10. 2007, 11:38:55 delete
e-mail:
 
Cau, hele mam problem na hrade alamos. Mam to cely vyzabijený a jak vyjedu výtahem a jdu do te chodby, tak mne to napise nahore jbard a dole "to promichat!" a at tam napisu co chcu tak me to hodi zpet do ctvrtkruhove mistnosti a napise "do stromu vyryta zprava" Co mam udelat aby me to pustilo dal??????? Dik
Jméno: Elemir 21. 10. 2007, 18:28:31 delete
e-mail:
 
Bohužel nemám, prý snad i existoval, ale veškeré stopy k němu zmizely - resp. ten server, který ho avizoval je už řadu měsíců nedostupný.
Jméno: Jirka 21. 10. 2007, 18:09:43 delete
e-mail:
 
Hele nemas ty co to tady vedes Patch aby my slo Crusaders of Might and Magic
na windows Xp dik za odpoved i kdyby neexisttoval Cau