Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Tonda | 29. 10. 2007, 17:16:23 | ![]() |
| e-mail: | antoninsolc(z)seznam(tečka)cz | ||
| A ten 6-8 level editor je i pro sedmičky? | |||
| Jméno: | Tonda | 29. 10. 2007, 17:13:03 | ![]() |
| e-mail: | antoninsolc(z)seznam(tečka)cz | ||
Díky .Ale kam to mám uložit? |
|||
| Jméno: | Keeper | 29. 10. 2007, 11:41:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Promin nějak mě vypadl na pár hodin net pak sem dal obnovit a napsalo se to znovu promin že spamuju klidně to druhý smaž. | |||
| Jméno: | Elemir | 29. 10. 2007, 10:48:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nějak nechápu, proč to znovu opisuješ. Nebo ti není něco jasné? | |||
| Jméno: | Tonda | 26. 10. 2007, 11:09:04 | ![]() |
| e-mail: | antoninsolc(z)seznam(tečka)cz | ||
Elemire,tvoje stránky jsou najgood stránky kterýznám.Zkoušel jsem si stáhnout MAM7 wiew,ale nefungoval .Prosím napiš mi jak ho nainstalovat. |
|||
| Jméno: | No_nick | 25. 10. 2007, 20:19:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
Takze je lepsi byt obchodnik hned na zacatku to je dobre vedet bo se chcu k tomu vratit bo dohravam ted mm7 Tak dik moc ![]() |
|||
| Jméno: | Luksa | 22. 10. 2007, 11:38:55 | ![]() |
| e-mail: | L(tečka)Vybihal(z)centrum(tečka)cz | ||
| Cau, hele mam problem na hrade alamos. Mam to cely vyzabijený a jak vyjedu výtahem a jdu do te chodby, tak mne to napise nahore jbard a dole "to promichat!" a at tam napisu co chcu tak me to hodi zpet do ctvrtkruhove mistnosti a napise "do stromu vyryta zprava" Co mam udelat aby me to pustilo dal??????? Dik | |||
| Jméno: | Elemir | 21. 10. 2007, 18:28:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Bohužel nemám, prý snad i existoval, ale veškeré stopy k němu zmizely - resp. ten server, který ho avizoval je už řadu měsíců nedostupný. | |||
| Jméno: | Jirka | 21. 10. 2007, 18:09:43 | ![]() |
| e-mail: | chadraba(tečka)jiri | ||
| Hele nemas ty co to tady vedes Patch aby my slo Crusaders of Might and Magic
na windows Xp dik za odpoved i kdyby neexisttoval Cau |
|||