Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | torment | 13. 11. 2007, 19:13:30 | ![]() |
| e-mail: | torment(z)atlas(tečka)cz | ||
| mam uhybání na urovni mistr 11bobů a má stačit 10 tak jsem nešťastný proč mě nepovýší jde to dohrát ale velmistr je velmistr a mohl bych používat koženou zbroj, rýchlost postavý mam na 60 | |||
| Jméno: | torment | 13. 11. 2007, 13:16:39 | ![]() |
| e-mail: | torment(z)atlas(tečka)cz | ||
| sory nenepsal jsem že hraji sedmičku | |||
| Jméno: | torment | 13. 11. 2007, 13:09:29 | ![]() |
| e-mail: | torment(z)atlas(tečka)cz | ||
| prosimtě nevím jak povýšit nindžu na velmistra v boji bezezbroje mam mistra na desitce a ten chlapík v erathii píše že nesplňuji podmínky pro povýšení mam to opatchované maš stím skušenosti prosím poraď | |||
| Jméno: | hasisak | 10. 11. 2007, 10:53:48 | ![]() |
| e-mail: | djheadshot(z)seznam(tečka)cz | ||
sry ze pisu tak rozdelene je to tim ze sem si postupne uvedomoval co sem zapomel dopsat neber to jako spam pls muzu zaridit i umisteni banneru na dalsi weby
a jeste jednou diky za tyhle good stranky vsechny navody co sem videl staly za hovno tenhle je uplne peckovni dokoncil sem jen mm8 s tema ostatnima sem mel problemy
tohle je nas klanovej web http://www.futuresight.euweb.cz/ ... tak kdyz budes chtit napis na icq 280725898 klobouk dolu nikde sem newidel tak podrobne a tak dobre zpracovane navody a stranky o hre mel bych zajem o vymenu banneru at to vidí víc lidí ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 6. 11. 2007, 18:24:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nemáš zač. Podívej se mezi návody a tipy k devátému dílu. Před chvílí jsem tam přidal článek o hexaeditaci, takže to budeš mít i s obrázkama. | |||
| Jméno: | Honza V. | 6. 11. 2007, 17:49:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky za radu, uvidim jestli si na to troufnu. A taky díky za tyhle stránky | |||
| Jméno: | Death | 5. 11. 2007, 20:41:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ahoj,jen jsem ti chtěl vzdát dík za bezvadný stránky. Je fajn vidět,že se ještě někdo věnuje těmhle (ne)stárnoucím titulům. )) |
|||
| Jméno: | Honza V. | 5. 11. 2007, 14:27:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Resp. umí to ten editor saveů MMIX co máš v downloadech? | |||
| Jméno: | Honza V. | 5. 11. 2007, 14:26:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nazdar, to jsem měl na mysli, jenže se v těchle věcech nevyznam. Takže existuje nějakej program, kterej by tohle uměl? | |||
| Jméno: | Elemir | 2. 11. 2007, 10:19:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To nevim, ale pokud si hru nepatchoval, pak by měla být v základní verzi, což se dá odpočítat podle verze prvního patche. | |||
| Jméno: | Destroyer | 1. 11. 2007, 21:56:06 | ![]() |
| e-mail: | tomas(tečka)2(z)seznam(tečka)cz | ||
| Jak poznám verzi svojí hry? | |||
| Jméno: | Elemir | 31. 10. 2007, 19:59:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
Můžu tě zcela uklidnit, opravdu tam nic vyjímečného neni ![]() |
|||
| Jméno: | Miros | 31. 10. 2007, 15:11:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To je jedno proste mi to nejde jen se chci ujistit neni tam doufam krome tech telerportu nejake dobra vec nebo extremne moc zlata nebo zkušenosti?
|
|||