Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: torment 13. 11. 2007, 19:13:30 delete
e-mail:
 
mam uhybání na urovni mistr 11bobů a má stačit 10 tak jsem nešťastný proč mě nepovýší jde to dohrát ale velmistr je velmistr a mohl bych používat koženou zbroj, rýchlost postavý mam na 60
Jméno: Elemir 13. 11. 2007, 16:31:01 delete
e-mail:
 
Nejspíše si měl na mysli dovednost Beze zbraně ... Nevim, jak si na tom v dovednosti Uhýbání, ale ten učitel ti v tom textu píše, že pro povýšení musíš mít zároveň 10 bodů v dovednosti Uhýbání (stačí na normální úrovni). Podívej se, jestli to neni tím.
Jméno: torment 13. 11. 2007, 13:16:39 delete
e-mail:
 
sory nenepsal jsem že hraji sedmičku
Jméno: torment 13. 11. 2007, 13:09:29 delete
e-mail:
 
prosimtě nevím jak povýšit nindžu na velmistra v boji bezezbroje mam mistra na desitce a ten chlapík v erathii píše že nesplňuji podmínky pro povýšení mam to opatchované maš stím skušenosti prosím poraď
Jméno: Elemir 11. 11. 2007, 09:30:55 delete
e-mail:
 
Díky, těší mě ten zájem o výměnu bannerů, ale musím ti odpovědět stejně jako No_nickovi. Podmínka zůstává stále stejná, výměna se týká jen stránek s podobnou tématikou nebo jinými RPG.
Jméno: hasisak 10. 11. 2007, 10:53:48 delete
e-mail:
 
sry ze pisu tak rozdelene je to tim ze sem si postupne uvedomoval co sem zapomel dopsat neber to jako spam pls muzu zaridit i umisteni banneru na dalsi weby

a jeste jednou diky za tyhle good stranky vsechny navody co sem videl staly za hovno tenhle je uplne peckovni dokoncil sem jen mm8 s tema ostatnima sem mel problemy

tohle je nas klanovej web http://www.futuresight.euweb.cz/ ... tak kdyz budes chtit napis na icq 280725898

klobouk dolu nikde sem newidel tak podrobne a tak dobre zpracovane navody a stranky o hre mel bych zajem o vymenu banneru at to vidí víc lidí
Jméno: Elemir 6. 11. 2007, 18:24:09 delete
e-mail:
 
Nemáš zač. Podívej se mezi návody a tipy k devátému dílu. Před chvílí jsem tam přidal článek o hexaeditaci, takže to budeš mít i s obrázkama.
Jméno: Honza V. 6. 11. 2007, 17:49:52 delete
e-mail:
 
Díky za radu, uvidim jestli si na to troufnu. A taky díky za tyhle stránky
Jméno: Elemir 6. 11. 2007, 06:53:54 delete
e-mail:
 
Díky.
Jméno: Death 5. 11. 2007, 20:41:52 delete
e-mail:
 
Ahoj,jen jsem ti chtěl vzdát dík za bezvadný stránky. Je fajn vidět,že se ještě někdo věnuje těmhle (ne)stárnoucím titulům. ))
Jméno: Elemir 5. 11. 2007, 15:07:13 delete
e-mail:
 
Ten editor v downloadech to neumí. Hexaeditace se provádí přímo s těmi uloženými pozicemi a to tak, že se ten soubor otevře v hexaeditoru a příslušná hodnota se přepíše. Konkrétně to pak vypadá např. takto (nejprve si však udělej zálohu původních souborů):

Ulož si pozici do příslušného souboru pod nějakým příhodným názvem. Přitom si někam opiš to původní jméno postavy, které chceš měnit. Pak si v hexaeditoru otevři příslušný soubor s koncovkou HDR (podle toho názvu, pod kterým sis pozici uložil). Namísto klasického hexaeditoru můžeš použít i PSPad, který hexamód zvládá také. V souboru si pak dej vyhledat původní jméno postavy. Uvidíš ho jak v textové podobě, tak i v hexazáznamu na levé straně. Textovou podobu můžeš v klidu přepsat, dokonce lze použít i diakritiku, ale pokud je nové jméno kratší než původní, budeš muset v levém sloupečku zbylé znaky jména nahradit nulama. Pak stačí soubor uložit a nahrát ho ve hře. Neni to nijak složité, ale pokud se upíšeš nebo smažeš něco navíc, nebude soubor už funkční.
Jméno: Honza V. 5. 11. 2007, 14:27:49 delete
e-mail:
 
Resp. umí to ten editor saveů MMIX co máš v downloadech?
Jméno: Honza V. 5. 11. 2007, 14:26:03 delete
e-mail:
 
Nazdar, to jsem měl na mysli, jenže se v těchle věcech nevyznam. Takže existuje nějakej program, kterej by tohle uměl?
Jméno: Elemir 5. 11. 2007, 13:42:11 delete
e-mail:
 
Ahoj, změnit jméno během hry nelze, resp. nelze to provést přímo v herním rozhraní. Je tu však možnost, že to půjde změnit pomocí hexaeditace uložené pozice hry.
Jméno: Honza V. 5. 11. 2007, 12:54:37 delete
e-mail:
 
čau,jde v MMIX nějak změnit během hry jméno postavy?
Jméno: Elemir 2. 11. 2007, 10:19:43 delete
e-mail:
 
To nevim, ale pokud si hru nepatchoval, pak by měla být v základní verzi, což se dá odpočítat podle verze prvního patche.
Jméno: Destroyer 1. 11. 2007, 21:56:06 delete
e-mail:
 
Jak poznám verzi svojí hry?
Jméno: Elemir 31. 10. 2007, 19:59:21 delete
e-mail:
 
Můžu tě zcela uklidnit, opravdu tam nic vyjímečného neni
Jméno: Miros 31. 10. 2007, 15:11:04 delete
e-mail:
 
To je jedno proste mi to nejde jen se chci ujistit neni tam doufam krome tech telerportu nejake dobra vec nebo extremne moc zlata nebo zkušenosti?
Jméno: Elemir 31. 10. 2007, 08:41:49 delete
e-mail:
 
Ahoj, ty pasti se spouštějí i automaticky, takže uplně vypnuté nejsou. Ovšem platí, že při přeskakování na ně nesmíš šlapat. Zkus ještě vždy po té dlaždici projít od kraje ke kraji, možná se ti jen některé z těch menších neaktivovaly.