Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 12. 12. 2007, 13:33:11 delete
e-mail:
 
To zdvojování příspěvků musím teprve dořešit, občas se to stává.

Ještě k těm bodům. Když jsem tak nad tím přemýšlel, tak jedinou dovedností, kde je počet bodů "významný" je obchodování, protože teprve až s nějakými 14-ti body může postava prodávat a nakupovat za běžnou cenu.
Jméno: MartinS 12. 12. 2007, 09:24:19 delete
e-mail:
 
A protože doved.b.není nikdy dost, tak raději ne....
Jméno: Elemir 11. 12. 2007, 19:27:58 delete
e-mail:
 
Požadovaný počet bodů je u bojových dovedností dle mého plně dostačující (ano, zvyšuje to rozsah poškození). Obecně sice platí, že čím více, tím lépe, ale na druhou stranu do vyšších hodnot je třeba investovat mnohem větší množství dovednostních bodů a poměr k výslednému efektu už pak neni ve skutečnosti tak výrazný. Za rozumný kompromis považuju max. 15 bodů v dovednosti. Spíše bych se řídil tím, kolik mám volných dovednostních bodů a jestli je nebudu potřebovat jinde. Teprve poté bych nadbytek rozdělil.
Jméno: MartinS 11. 12. 2007, 15:10:49 delete
e-mail:
 
Díky, a ještě mám jeden dotaz, vyplatí se dávat třeba Hrdinovi víc než potřebných 8b.např.do meče? Když dám 12b., tak má větší údernost, že?
Jméno: Elemir 10. 12. 2007, 16:30:27 delete
e-mail:
 
Ahoj, trefil ses, nevím . Vím co máš na mysli, jde o ten zlodějský bonus. Taky jsem se zkoušel dopídit, k čemu by to mělo vlastně sloužit - původně jsem myslel, že to zvyšuje skill odstranění pastí, ovšem to se mi nepotvrdilo. Řekl bych, že vývojáři možná původně plánovali tuto vlastnost/skill do hry přidat, ale nakonec z toho sešlo a tohle v datovém souboru jen přetrvalo jako vzpomínka.
Jméno: MartinS 10. 12. 2007, 12:02:44 delete
e-mail:
 
Ahoj Elmire, mám dotaz, jestli nevíš, nač je v M+M6 rukavice, zvyšující chmatáckou šanci. V šestce se přeci krást nedá, ne?
Jméno: Elemir 8. 12. 2007, 16:26:25 delete
e-mail:
 
Ahoj, nedá, ale zkus http://www.isohunt.com .
Jméno: Tonda 7. 12. 2007, 13:53:27 delete
e-mail:
 
Čau lidi! Hej dá se tu stáhnout Crusader of might and magic?
Jméno: merlin 28. 11. 2007, 14:58:37 delete
e-mail:
 
Seknul jsem se mimo obeliskove hadance a might and magic 6
Jméno: merlin 28. 11. 2007, 14:57:31 delete
e-mail:
 
Zdar jen sem teprve až ted zjistit že se daji kouzlo božsky zasah najit jen v obeliskove hadance
Jméno: Ferill 19. 11. 2007, 17:09:53 delete
e-mail:
 
J dík ,radši to všude pořádně prohledám
Jméno: Elemir 19. 11. 2007, 17:03:27 delete
e-mail:
 
Ahoj, nechal si se nachytat podobně jako kdysi já. Ta věž v Kriegspire neni ta správná dračí věž. Ty jsou jen ve velkých městech. Nevím jestli chceš znát i jejich umístění, abych neprozradil něco, co nechceš vědět, tak to raději vynechám. Kdyžtak je to v návodu.
Jméno: Ferill 19. 11. 2007, 16:56:34 delete
e-mail:
 
zdarec ,mám jednu drobnou otázku ,při povyšovacím úkolu na bojového arcimága (MM6) mám přeřídit dračí věže v 6 městech.V Mistu ,N.Sorpigalu ,Stř.Zátoce a Svobodném Přístavu my to šlo ,ale v Kriegspiru nějak to tlačítko nemohu najít ,dělám tam při hledání něco blbě?.(PS:vím že jěště musím k jedný věži)
Jméno: Kals 17. 11. 2007, 22:06:55 delete
e-mail:
 
AHA moje chyba promin nevšiml sem si zdar
Jméno: Elemir 17. 11. 2007, 19:38:33 delete
e-mail:
 
Ahoj, přímo ve vesnici nalezneš ještě jednu hospodu. Je na druhém konci vesnice, jako kdyby si šel směrem do údolí za hrad.
Jméno: Kals 17. 11. 2007, 18:34:57 delete
e-mail:
 
Čau jenom sem se chtel zeptat jestli sem to pochopil.Ty pišeš v navode might and magic 6 že mist v sekire a taky dava ukoly že je v hospode ale ja sem v močalu našel jen jednu tu u cirkusu a tam nebyl
Jméno: torment 15. 11. 2007, 10:27:29 delete
e-mail:
 
super dik jsi hlavicka
Jméno: Elemir 14. 11. 2007, 20:16:50 delete
e-mail:
 
Vyřešeno - řešení máš v mailu. Napíšu to ještě pro ostatní, protože tohle se může stát i dalším.

Pokud se chcete stát velmistry v boji Beze zbraně, musíte mít zároveň investováno 10 bodů v dovednosti Uhýbání. A opačně, to samé platí pro velmistrovství v Uhýbání, musíte k tomu mít 10 bodů v boji Beze zbraně. V českém textu dialogu tato informace chybí a sám jsem na tuto chybku taky zapoměl, takže to ještě doplním do tabulek.
Jméno: torment 14. 11. 2007, 12:21:47 delete
e-mail:
 
toby šlo pošleš mi email
Jméno: Elemir 13. 11. 2007, 19:24:02 delete
e-mail:
 
K tomu mě už nic nenapadá. Možná je tam jiná chybka, ale po herní stránce by to mělo být v pořádku. Můžeš mi kdyžtak poslat save, kouknul bych se na něj.