Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | MartinS | 11. 12. 2007, 15:10:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky, a ještě mám jeden dotaz, vyplatí se dávat třeba Hrdinovi víc než potřebných 8b.např.do meče? Když dám 12b., tak má větší údernost, že? | |||
| Jméno: | MartinS | 10. 12. 2007, 12:02:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj Elmire, mám dotaz, jestli nevíš, nač je v M+M6 rukavice, zvyšující chmatáckou šanci. V šestce se přeci krást nedá, ne?
|
|||
| Jméno: | Elemir | 8. 12. 2007, 16:26:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, nedá, ale zkus http://www.isohunt.com . | |||
| Jméno: | Tonda | 7. 12. 2007, 13:53:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Čau lidi! Hej dá se tu stáhnout Crusader of might and magic? | |||
| Jméno: | merlin | 28. 11. 2007, 14:58:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Seknul jsem se mimo obeliskove hadance a might and magic 6 | |||
| Jméno: | merlin | 28. 11. 2007, 14:57:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zdar jen sem teprve až ted zjistit že se daji kouzlo božsky zasah najit jen v obeliskove hadance ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 11. 2007, 19:38:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, přímo ve vesnici nalezneš ještě jednu hospodu. Je na druhém konci vesnice, jako kdyby si šel směrem do údolí za hrad. | |||
| Jméno: | torment | 15. 11. 2007, 10:27:29 | ![]() |
| e-mail: | tormentatlas(tečka)cz | ||
| super dik jsi hlavicka | |||
| Jméno: | torment | 14. 11. 2007, 12:21:47 | ![]() |
| e-mail: | torment(z)atlas(tečka)cz | ||
| toby šlo pošleš mi email | |||
| Jméno: | Elemir | 13. 11. 2007, 19:24:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| K tomu mě už nic nenapadá. Možná je tam jiná chybka, ale po herní stránce by to mělo být v pořádku. Můžeš mi kdyžtak poslat save, kouknul bych se na něj. | |||