Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: miros 20. 12. 2007, 20:27:08 delete
e-mail:
 
Nebo je tu možnost stahnout z internetu pomoci torentu je to sice nelegalni ale nekdy jedina možnost když nic nenajdeš mužu ti Radiku poslat odkaz.
Jméno: Elemir 20. 12. 2007, 18:41:18 delete
e-mail:
 
Ahoj, bohužel tě moc nepotěším. U nás tato edice k sehnání neni ani nebyla. Po určitou dobu byla dostupná na německé verzi obchodu amazon.com, ale už ji tam nemají. Ze zahraničí ti ji totiž nepošlou odkudkoliv a amazon.de byl jistotou. Můžeš kdyžtak zkusit ještě dražbu na www.ebay.com . V této souvislosti jsem našel zajímavý odkaz na asistovaný nákup v zahraničí, viz http://www.zasilkovasluzba.com/services_assistance.php , možná by stálo zato to vyzkoušet.
Jméno: Radik 20. 12. 2007, 10:02:18 delete
e-mail:
 
Ahoj, mám dotaz. Chci si koupit koleci her Might and Magic. od 6 do nevidím..ale nevím kde je sehnat...poradíte mi někdo?
Jméno: Elemir 19. 12. 2007, 07:04:00 delete
e-mail:
 
Ahoj, měl by se ti objevit v inventáři sám, jakmile sebereš jednoho z těch silnějších zlobrů v podzemí. Pokud se ti tedy neobjevil, budeš si muset pomoci editorem uložených pozic a přidat si ho do inventáře ručně.
Jméno: Xman 18. 12. 2007, 17:53:23 delete
e-mail:
 
Ahoj mam problem s ukolem v might and magic 8 a ten ukol je :Zachránit dceru Ariona Huntera ze Zlobří pevnosti v Alvaru........ vsechny sem zabil posbiral azadny klic sem nedostal. Pls poradte
Jméno: MartinS 18. 12. 2007, 08:38:36 delete
e-mail:
 
To já se do těchto končin vydávám až když mám "letectvo"+meteority, takže se schovávat nemusím....
Jméno: Elemir 17. 12. 2007, 20:25:25 delete
e-mail:
 
Vcelku v ní moc zajímavého nenajdeš (alespoň já jsem tam nic neobjevil), slouží však jako dobrý úkryt před minotaury venku.
Jméno: MartinS 17. 12. 2007, 15:03:40 delete
e-mail:
 
A má cenu chodit do Agarovy laborky ? Nebo jen kvůli zkušenostem?
Jméno: Elemir 17. 12. 2007, 13:46:39 delete
e-mail:
 
Tam byl tuším patch 1.1, s tím by ten bug existovat neměl, ale stát se může cokoliv.
Jméno: Kals 17. 12. 2007, 11:54:04 delete
e-mail:
 
Ja ti ani nevim mam tu verzi ze stareho Levelu a jestli tam nejaky patch byl tak ho mam
Jméno: Elemir 17. 12. 2007, 06:29:17 delete
e-mail:
 
A pamatuješ si, jaký máš nainstalovaný patch? Ten diamant z Agarovi laboratoře si přidám k seznamu ,
Jméno: Kals 16. 12. 2007, 14:03:47 delete
e-mail:
 
Když sem k nim prišel hodne blizko sami se otevřeli. Mužeš pak doplnit do navodu že když klikneš v Agarovi laboratoři na lustr( jsou tam jen tri) tak dostaneš diamant.
Jméno: Elemir 15. 12. 2007, 15:04:51 delete
e-mail:
 
A jaké si zvolil řešení? Tohle je bohužel důsledek jednoho z patchů a znám na to pouze dva způsoby.
Jméno: Kals 14. 12. 2007, 23:23:25 delete
e-mail:
 
Tak sem na to prišel po težkem mordovani sam
Jméno: Kals 14. 12. 2007, 22:44:40 delete
e-mail:
 
Nazdarja nevim co se deje ale v hrahu kreispire mi nejdou otevrit dvere k tepamemu vejci,proste nejdou.Minotauri sem u tech mriži zabil a nic,potom jsem zkoušeltam vyskočit z prvni kulate mistnosti a vždy se propadl tak važne nevim!
Jméno: Elemir 14. 12. 2007, 17:42:06 delete
e-mail:
 
Pokud budou ty meče nebo palcáty očarované, zraňovali by pak dodatečným bonusem (např. ohněm nebo kyselinou). Neni to sice rovnocenné kouzlům, ale taky to jde.
Jméno: MartinS 14. 12. 2007, 16:36:40 delete
e-mail:
 
Ale zase třeba proti slizům by si moc hoši neškrtli
Jméno: Elemir 14. 12. 2007, 16:18:12 delete
e-mail:
 
Já dodržuju pravidlo do pravé meč a do levé sekyru. Kopí jsem prvně vyzkoušel až v sedmičce u lučištníka, kde nebylo moc na výběr - příliš v oblibě tuto zbraň nemám i když její možnosti jsou zajímavé. Dýka + meč je též zajímavou variantou, ale řekl bych, že i při trojitém útoku to nebude nejúčinnější kombinace. Ovšem to by chtělo nejprve vyzkoušet. Podobně jsem nikdy nezkoušel kombinaci meč + palcát, což stojí za úvahu, protože mistr v palcátu může protivníka omráčit, což v boji pomůže. Třebas taková čtveřice rytířů s touto kombinací by mohla být takměř nepřemožitelná.
Jméno: MartinS 14. 12. 2007, 14:44:33 delete
e-mail:
 
a jaké kombo myslíš, že je pro rytíře nejlepší? Asi sekery+meč? Kopí asi ne, to je nejefektivnější obouručně... Ještě možná dýka+meč, ale co je lepší držet v levé ruce...
Jméno: Elemir 13. 12. 2007, 09:37:03 delete
e-mail:
 
kontrola zdvojování příspěvků ...