Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | miros | 20. 12. 2007, 20:27:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nebo je tu možnost stahnout z internetu pomoci torentu je to sice nelegalni ale nekdy jedina možnost když nic nenajdeš mužu ti Radiku poslat odkaz. | |||
| Jméno: | Elemir | 20. 12. 2007, 18:41:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, bohužel tě moc nepotěším. U nás tato edice k sehnání neni ani nebyla. Po určitou dobu byla dostupná na německé verzi obchodu amazon.com, ale už ji tam nemají. Ze zahraničí ti ji totiž nepošlou odkudkoliv a amazon.de byl jistotou. Můžeš kdyžtak zkusit ještě dražbu na www.ebay.com . V této souvislosti jsem našel zajímavý odkaz na asistovaný nákup v zahraničí, viz http://www.zasilkovasluzba.com/services_assistance.php , možná by stálo zato to vyzkoušet. | |||
| Jméno: | Radik | 20. 12. 2007, 10:02:18 | ![]() |
| e-mail: | radik(tečka)t(z)gmail(tečka)com | ||
| Ahoj, mám dotaz. Chci si koupit koleci her Might and Magic. od 6 do nevidím..ale nevím kde je sehnat...poradíte mi někdo? | |||
| Jméno: | MartinS | 18. 12. 2007, 08:38:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
To já se do těchto končin vydávám až když mám "letectvo"+meteority, takže se schovávat nemusím.... ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 12. 2007, 20:25:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Vcelku v ní moc zajímavého nenajdeš (alespoň já jsem tam nic neobjevil), slouží však jako dobrý úkryt před minotaury venku. | |||
| Jméno: | MartinS | 17. 12. 2007, 15:03:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
A má cenu chodit do Agarovy laborky ? Nebo jen kvůli zkušenostem? ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 12. 2007, 13:46:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tam byl tuším patch 1.1, s tím by ten bug existovat neměl, ale stát se může cokoliv. | |||
| Jméno: | Kals | 17. 12. 2007, 11:54:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ja ti ani nevim mam tu verzi ze stareho Levelu a jestli tam nejaky patch byl tak ho mam | |||
| Jméno: | Elemir | 17. 12. 2007, 06:29:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
A pamatuješ si, jaký máš nainstalovaný patch? Ten diamant z Agarovi laboratoře si přidám k seznamu , |
|||
| Jméno: | Elemir | 15. 12. 2007, 15:04:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A jaké si zvolil řešení? Tohle je bohužel důsledek jednoho z patchů a znám na to pouze dva způsoby. | |||