Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 25. 1. 2008, 16:17:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Podívej se např. na http://markbsplace.net/tutorials/mminvista/MightAn ... . Dotyčný nainstaloval vše včetně toho patche pro XP a pak nastavil kompatibilitu pro mm7.exe právě na Windows XP. Těžko říci, zda-li je to univerzální rada. | |||
| Jméno: | Slayer2 | 17. 1. 2008, 20:21:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zdravím. Nevíte jak funguje MaM 7 pod vistama?Myslim treba is patchem na XPcka.... |
|||
| Jméno: | Raindancer | 13. 1. 2008, 02:43:13 | ![]() |
| e-mail: | Raindancer(z)seznam(tečka)cz | ||
Děkuji tvůrci těchto stránek, jsem opravdový fanda této herní série, konkrétně "svaté trojice" 6,7,8.. Tvé stránky jsou krásně udělané a naprosto bezkonkurenční, co se týče množství a kvality informací.. navíc jak koukám, stále jsou "naživu", což je další plus.
Vlastně je tu drobná chybička - v M&M 7 se artefakty a relikvie prodávat dají, naprosto kdekoliv. Nebyl jsem si jistý a tak jsem právě teď zapl, načetl starý save a v Harmonandle prodal meč Wallace s velmistrem obchodníkem za 20 000.. |
|||
| Jméno: | ZecK | 10. 1. 2008, 22:47:48 | ![]() |
| e-mail: | ZecK01(z)seznam(tečka)cz | ||
| Pokud někdo chcete sehnat Might & Magic VII, tak zkuste Game2k. Posílají to poštou a nebo pokud jste z brna nebo okolí, tak zkuste přímo jejich obchod. Mají stránky na netu a mají tuším i M&M IX. | |||
| Jméno: | Killer | 8. 1. 2008, 20:47:39 | ![]() |
| e-mail: | oldazelenka(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj Elmire, prosim te, konecne sem po 3 letech sehnal MM7 a dosel sem az k tomu blbymu BUGU s tema dzbanama. Testoval sem verzi 1,0 pak 1,1 anglicky , zadanej ukol od toho chlapa z Jamy nemam a kdyz si dzbany pridam v editoru tak mi to stejne nechodi. Nevim ani kolik jich je. Kdybys mi s tim pomohl tak bych ti byl vdecnej. Dik ![]() |
|||
| Jméno: | MartinS | 2. 1. 2008, 10:59:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ahoj, máte někdo zkušenosti, jak běží MM6 pod Vistou?? Díky ![]() |
|||
| Jméno: | Torment | 31. 12. 2007, 14:14:00 | ![]() |
| e-mail: | torment(z)atlas(tečka)cz | ||
| ahoj sehnal jsem si osmičku nahrál jsem tam patch a češťinu, jsem na začátku hry a najal jsem si nekromanta po pár bojích jsem se chtěl dostat do jeho inventáře a vždycky mi to vyhodí hru skoušel jsem to sejfovat i jinde ale vždycky mi to spadne neví co stím a jestli to děla furt i v zdější fázi hry dik | |||
| Jméno: | Lanny | 28. 12. 2007, 16:32:19 | ![]() |
| e-mail: | dani(tečka)mill(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj, nikde nemůžu sehnat hru Might and Magic 7a8.Objednala jsem si přes net aspoň IX, v té sadě s Heroes V, zvlášť neměli, tak doufám že to pojede a nebude to nějaká haluz.Ale mrzí mě tá VII a VIII, chtěla jsem hrát všechny série, tak kdybys věděl, kde to dobře seženu, tak mi prosím děj vědět.Předem díky | |||