Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 25. 1. 2008, 16:17:06 delete
e-mail:
 
Podívej se např. na http://markbsplace.net/tutorials/mminvista/MightAn ... . Dotyčný nainstaloval vše včetně toho patche pro XP a pak nastavil kompatibilitu pro mm7.exe právě na Windows XP. Těžko říci, zda-li je to univerzální rada.
Jméno: Slayer2 24. 1. 2008, 14:34:06 delete
e-mail:
 
No nevite to nekdo?
Jméno: Slayer2 17. 1. 2008, 20:21:06 delete
e-mail:
 
Zdravím. Nevíte jak funguje MaM 7 pod vistama?Myslim treba is patchem na XPcka....
Jméno: Elemir 13. 1. 2008, 11:34:20 delete
e-mail:
 
Děkuji za pochvalu a zároveň děkuji i za to upozornění. V prodeji artefaktů a relikvií máš samozřejmě pravdu. Při odpovědi jsem se nechal zmást tím, že některé předměty jako např. elfí kroužková zbroj mi prodat nešly.
Jméno: Raindancer 13. 1. 2008, 02:43:13 delete
e-mail:
 
Děkuji tvůrci těchto stránek, jsem opravdový fanda této herní série, konkrétně "svaté trojice" 6,7,8.. Tvé stránky jsou krásně udělané a naprosto bezkonkurenční, co se týče množství a kvality informací.. navíc jak koukám, stále jsou "naživu", což je další plus.

Vlastně je tu drobná chybička - v M&M 7 se artefakty a relikvie prodávat dají, naprosto kdekoliv. Nebyl jsem si jistý a tak jsem právě teď zapl, načetl starý save a v Harmonandle prodal meč Wallace s velmistrem obchodníkem za 20 000..
Jméno: ZecK 10. 1. 2008, 22:47:48 delete
e-mail:
 
Pokud někdo chcete sehnat Might & Magic VII, tak zkuste Game2k. Posílají to poštou a nebo pokud jste z brna nebo okolí, tak zkuste přímo jejich obchod. Mají stránky na netu a mají tuším i M&M IX.
Jméno: Elemir 10. 1. 2008, 19:43:49 delete
e-mail:
 
V sedmém díle se artefakty a relikvie prodat nedají.
Jméno: Killer 10. 1. 2008, 17:00:23 delete
e-mail:
 
A kde se daj prodat relikvie? mm7
Jméno: Killer 10. 1. 2008, 16:39:20 delete
e-mail:
 
Dekovacka Elemirovi, diky nemu sem Lichator a Velmistr magii Tak hura do toho pul je hotovo. Nekde ve foru sem cetl ze se daj stahnout MM8 nevite nekdo odkaz?
Jméno: Elemir 9. 1. 2008, 06:49:55 delete
e-mail:
 
4Killer: ahoj, poslal jsem ti mail, tak mi pak na něj pošli save ze hry a já se na to kouknu.

4Miros: Ještě se na to podívám, možná tam bude skryto něco podobného jako v Chrámu Měsíce, kde záleželo na pořadí.
Jméno: six 8. 1. 2008, 20:57:55 delete
e-mail:
 
chlapi nasle jsme might and magicy staci kdyz se prihlasite na seznam a navrchu v pravo mate goggle vyhledavac tam napiste might and magic ted jakou chcete verzi rapidshare a melo by tam byt obvykle to je prvni odkaz a tam borci maji odkazy na download kje to celkem 12 slozek
Jméno: Killer 8. 1. 2008, 20:47:39 delete
e-mail:
 
Ahoj Elmire, prosim te, konecne sem po 3 letech sehnal MM7 a dosel sem az k tomu blbymu BUGU s tema dzbanama. Testoval sem verzi 1,0 pak 1,1 anglicky , zadanej ukol od toho chlapa z Jamy nemam a kdyz si dzbany pridam v editoru tak mi to stejne nechodi. Nevim ani kolik jich je. Kdybys mi s tim pomohl tak bych ti byl vdecnej. Dik
Jméno: Miros 8. 1. 2008, 17:20:29 delete
e-mail:
 
Tak jsem na to prišel zkus se podivat do mistnosti ktere maš označene k a v jedne jsou tri oltare bolesti ohne a ješte nečeho. Když na ne budeš klikat uberou ti životy a u tech ostatnich mistnosti k kde jsou oltare vetrnosti a jinych tak to da postave s kterou na ni klikneš magickou odolnost k dane ochrane.
Jméno: Elemir 8. 1. 2008, 09:07:21 delete
e-mail:
 
Tak to nevím, tohle se mi nikdy nestalo.
Jméno: Miros 7. 1. 2008, 17:32:46 delete
e-mail:
 
Nebo treba svatine vzduchu ohne atd.
Jméno: Miros 7. 1. 2008, 17:31:45 delete
e-mail:
 
Ptam se te jen jestli neviš to proč na poustevnikovem ostrove ve vyššim chramu boa je oltar svatine zeme na ni je chramovy gong a když na ten oltar kliknu zjevise nejsi hoden! tak nevim co to znamena.
Jméno: MartinS 2. 1. 2008, 10:59:59 delete
e-mail:
 
Ahoj, máte někdo zkušenosti, jak běží MM6 pod Vistou?? Díky
Jméno: Elemir 31. 12. 2007, 19:48:24 delete
e-mail:
 
4Lanny: Přidal jsem na stránky do levého menu odkaz Kde nakoupit, tak se podívej tam. Nic jiného jsem zatím nezjistil.

4Torment: Myslíš patch na XP? Problémy jsem s tím nikdy nemíval, jenom je třeba dodržet pořadí: nejprve nainstalovat hru, potom patch a poté češtinu. Pokud to tak máš, je možné, že se objevila nějaká interní chyba a možná přímo u toho savu. Tady pak nemusí pomoci ani přeinstalování hry, ale bude třeba hru rozehrát znovu. Dříve se mi něco podobného přihodilo u šestého dílu.
Jméno: Torment 31. 12. 2007, 14:14:00 delete
e-mail:
 
ahoj sehnal jsem si osmičku nahrál jsem tam patch a češťinu, jsem na začátku hry a najal jsem si nekromanta po pár bojích jsem se chtěl dostat do jeho inventáře a vždycky mi to vyhodí hru skoušel jsem to sejfovat i jinde ale vždycky mi to spadne neví co stím a jestli to děla furt i v zdější fázi hry dik
Jméno: Lanny 28. 12. 2007, 16:32:19 delete
e-mail:
 
Ahoj, nikde nemůžu sehnat hru Might and Magic 7a8.Objednala jsem si přes net aspoň IX, v té sadě s Heroes V, zvlášť neměli, tak doufám že to pojede a nebude to nějaká haluz.Ale mrzí mě tá VII a VIII, chtěla jsem hrát všechny série, tak kdybys věděl, kde to dobře seženu, tak mi prosím děj vědět.Předem díky