Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Keeper 26. 2. 2008, 19:52:23 delete
e-mail:
 
Tak to je fajn že jsi ho našel já už sem to vzdal dávno a přestal jsem po něm pátrat a jinak mě zaujala ta cena za ten komplet might and magic určitě dej vědět taky budu mít zájem
Jméno: Elemir 26. 2. 2008, 06:57:31 delete
e-mail:
 
4Keeper: O jeho existenci jsem věděl už dlouho, ale nebyl nikde k sehnání. Ten server mi zmizel takměř před očima, takže mi zůstalo staženo jen nějakých 60% souboru. Všeho všudy jsem se po něm sháněl už 1,5 roku, takže to docela zamrzelo. Ani nevim co jsem minule přesně hledal, ale mezi výsledky se objevila stránka www.abcgames.sk, kde byl v diskuzi ke Crusaders odkaz na stažení tohoto souboru z Rapidshare. Ve finále jsem pak zjistil, že už o něm píšou i na jiných stránkách, takže jsem se zpozdil přibližně jen o 3/4 roku. Taky už jsem nedoufal, že na něj ještě narazím, ale zadařilo se.

4Radikk: Ještě chvilku vyčkej, podařilo se mi objevit jeden obchod, který by to dokázal zařídit, takže čekám na dokončení objednávky. Zjistil jsem totiž, že polský Playman kupodivu vytvořil kompilaci s názvem Might and Magic Kroniki, která obsahuje 6-9 díl + Crusaders of MaM a Legends of MaM. Bohužel se nechystá distribuce v Čechách, takže je třeba to nejprve dovézt z Polska. V originále by to až na devátý díl mělo být původně v angličtině s možností instalace polštiny, takže by neměl být problém to počeštit, ale to musím nejprve vyzkoušet. Až to tedy bude jisté, tak dám odkaz na zmíněný obchod. Cena za komplet navíc vychází pod 200 Kč (docela těm polákům závidím), což je o 1000 Kč méně, než mi nabízeli jinde při dovozu ze "západu". Myslím, že za tuto cenu se vyplatí počkat na originál.
Jméno: Keeper 25. 2. 2008, 21:01:49 delete
e-mail:
 
Elemire ty seš fakt borec kde jsi proboha našel ten upravenej exe soubor aby fungoval Crusaders of might and magic na XP jak já jsem ho dlouho hledal už sem to vzdal a smířil se s tím že už si to nikdy nezahraji nevěřil jsem vlastním očím když jsem ho dnes u tebe objevil a hned vyzkoušel a FUNGUJE to je super seš fakt borec
Jméno: Radikk 25. 2. 2008, 15:02:20 delete
e-mail:
 
Zdravím všechny příznivce MM, mám dotaz. Rád bych si koupil celou edici MM, počínaje 6 až do poslední, ale na netu o tom nikde není zmínka, jsem z toho zklamán. Mám doma originální MM8 a to je vše, pak jen 7 ale černou, no a rád bych všechny, smířil bych se s tím i kdyby to bylo černý. Mohl by jste mi někdo pomoct???
Jméno: Elemir 22. 2. 2008, 16:19:55 delete
e-mail:
 
4Nekrocheeser: Díky. Blasterovou pušku nalezneš opravdu až na Lincolnu. Pokud si však vystačíš prozatím jen s blasterovými pistolemi, tak ty lze najít mnohem dříve. Jednu při vstupu do Eofolu a další pak v Kolonii Zod v Eofolu.

4Smolař: Osobně jsem se nikdy s problémy kolem instalace nesetkal, takže mohu radu poskytnout jen zprostředkovaně. Oficiálně se můžeš obrátit přímo na technickou podporu (CDProjekt, stránky např. http://www.cdprojekt.cz/pomoc_lista.asp?gid=14 ... ). První, co bych zkusil je, že bych vyloučil chybu čtení nebo vadné CD. Zkus proto obsah obou CD překopírovat na disk. Druhá věc je chyba v samotném instalátoru, což je složitější na popis, tak se kdyžtak pro podrobnosti koukni na stránky té podpory.
Jméno: Smolař 22. 2. 2008, 14:56:24 delete
e-mail:
 
Měl bych dotaz. Nikdy jsem nehral zadny z dilu Might and Magic, ale setkal jsem se s dobrymi ohlasy. Tak jsem si koupil tuto hru(9. dil) v obchode s hrami. Prijdu nateseny domu ze si ji hned nainstaluju a zahraju, ale hned problem. Zasunu CD do mechaniky, spusti se mi autorun a kdyz kliknu na ikonu instalovat tak pocitac chvili facha, ale pak jako by nic autorunove okno zmizi a nic, absolutne nic se nedeje, Zkousel jsem to nescetnekrat a bez vysledku. Poradi mi nekdo pls?
Jméno: Nekrocheeser 22. 2. 2008, 14:12:24 delete
e-mail:
 
Zdravíčko. Jen se chci informovat, kde najdu tu blasterovou pušku. Předpokládám, že asi až na Lincolnu co?? Jsem línej hledat totiž
Jo jinak chválim stránky, je to naprosto skvělý, co do množství, tak do kvality. Hodně mi to všechno urychlilo.
Předem dík za odpověd.
Jméno: Elemir 20. 2. 2008, 08:22:39 delete
e-mail:
 
Zatím jsou stejné, protože jsem jen převedl původní verzi stránek, ale do budoucna budu změny provádět už jen zde (nové články, vzhled, download, další díly apod.). V současné chvíli je tedy jedno, které z nich si zobrazíš, postupně bych však chtěl veškeré uživatele převést sem, proto je tam to upozornění na změnu už nyní.
Jméno: palo 19. 2. 2008, 17:30:33 delete
e-mail:
 
No chtel jsem se zeptat na rozdil mezi touhle strankou a tou minulou mne pripadaji stejne
Jméno: Elemir 13. 2. 2008, 17:35:01 delete
e-mail:
 
Ahoj, to že pobiješ nekromancery nevadí, ale pokud chceš splnit úkol s měničem, tak musíš mít v družině kněze Dysona Leylanda z cechu nekromancerů. Spolu s ním pak sejdeš dolu a nejprve zavřeš a zajistíš dveře do místnosti s měničem. Jakmile pak do ní vstoupíš, tak se spustí očekávaná animace. Měnič jako takový nikam nenosíš. Dysona asi v družině máš, jinak bys neobjevila to tlačítko v cechu světla, takže zkus s ním ty dveře u měniče zavřít.

Pokud bys to chtěla pro změnu hrát za nekromancery, pak budeš muset nejprve počkat nějakých 168 dní, dokud se cech nerespawnuje. Poté se vše obnoví a budeš moci s nimi opět mluvit.
Jméno: katka 13. 2. 2008, 16:24:28 delete
e-mail:
 
Ahoj,mam takovej problem a nevim jak to vyresit... mm8 kdyz sem plnila aliancni ukol s cechem svetla a chtela prinest menic,omylem sem pobila necromancery a nevim proc se mi nespustila animace u toho menice...obchazela sem ho dokola a zkousela ruzny smery,uz sem byla zoufala a nic...tak sem chtela prinest kotel necromancerum,ale sandrovi se ted nedostanu...muzr mi nekdo poradit,jestli se s tim da jeste neco delat ?? uz to hraju dost dlouho a ted vezim na mrtvym bode :-(
Jméno: Elemir 12. 2. 2008, 20:59:28 delete
e-mail:
 
Když to jenom přeinstaluješ, tak by měly zůstat zachovány, ale pro klid duše si je raději ještě zazálohuj.
Jméno: Miros 12. 2. 2008, 17:12:17 delete
e-mail:
 
Dik ale nezmiznou tim uložene pozice jak to u nekterich patchech byva?
Jméno: Elemir 12. 2. 2008, 16:59:09 delete
e-mail:
 
Ahoj, obejít všech pět stromů nutné není, heslo jde zadat i bez toho. To co se ti přihodilo souvisí s verzí použité češtiny. Pokud máš totiž CD z Levelu, tak v tom přiloženém dodatku byla chyba (oprava vyšla až v dalším čísle). Stáhni si proto rovnou novejší verzi z Bonuswebu (odkaz najdeš v sekci Ke stažení). Budeš však muset hru nejprve přeinstalovat.
Jméno: Miros 12. 2. 2008, 15:36:02 delete
e-mail:
 
Zdar elmire,da se projit hrad Alamos z mm6 bez doho abych objevil všechny a pomačkal všech pet stromu? Zkusil jsem projit chodbou bez hesla a objevilo se jbard a pod tim to promíchat!" a at tam napišu cokoli telerportuju se a objevise zprava- DO STROMU VYRITA ZPRAVA- sem linej a nechce se mi prochazet celi dungeon
Jméno: Malcom 10. 2. 2008, 16:32:13 delete
e-mail:
 
KONEČNĚ!!!
Konečně jsem našel způsob, jak si kultovní hry M&M 6,7,8 zahrát pod winXP. Moc děkuji autorovi tohoto webu, že mi to umožnil. Parádní stránky, dozvěděl jsem se o M&M nové věci a to i přes to, že jsem je dohrál každou asi 10x. Podle mě je nej 7.díl.
Jméno: killer 30. 1. 2008, 19:06:23 delete
e-mail:
 
Ahoj, tak sem doparil mm7 a du na osmicky, ted sem si je nainstaloval, doufam ze budou tak dobry jako ty dva predchozi dily
Jméno: Elemir 28. 1. 2008, 17:17:25 delete
e-mail:
 
Díky.
Jméno: Shadow 27. 1. 2008, 12:31:41 delete
e-mail:
 
Ahoj, narazil jsem na tento web nahodou a musim rict ze je OPRAVDU super!
Jméno: Slayer2 26. 1. 2008, 12:10:06 delete
e-mail:
 
Jo aspon dik za tohle