Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Killer | 14. 3. 2008, 15:18:57 | ![]() |
| e-mail: | oldazelenka(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj Elemire, mam problem. U MM8 nemuzu byt povysen z draka na Wyrma pritom sem vysekal vsecky drakobijce a ten drak uplne dole tam nema zadny napis. Diky | |||
| Jméno: | dave | 10. 3. 2008, 18:51:50 | ![]() |
| e-mail: | knightofhell(z)centrum(tečka)cz | ||
| zdravim pařany mam potřebuju poradit kolik obelisků je v mam 7 dikes | |||
| Jméno: | Dr.Drak | 10. 3. 2008, 15:38:23 | ![]() |
| e-mail: | drak(tečka)eldest(z)azet(tečka)sk | ||
| Zdravím....
som veľký fanúšik série MaM , za čo vďačím Levelu ktorá ma k tomu všetkému dostala( rovnako ako ku Gothicu)... Chcem pochváliť spracovanie týchto stránok, lebo je tu o týchto hrách naozaj všetko, skvele podrobne a prehľadne spracované. Stránku zameranú na MaM s takým podrobným návodom a informáciami som na nete nenašiel. MM6 som hral ( a prešiel) už niekoľkokrát, no aj napriek tomu som sa pri čítaní návodu dozvedel veľa nových vecí.... Spracovanie MM8 sa mi takisto veľmi páči, a navnadilo ma to na nainštalovanie hry, no s poľutovaním som zistil že sa mi nešťastnou náhodou zničilo CD
Zrejme len k návodu k MMIX by som doplnil jednu vec, ktorá mne osobne VEĽMI uľahčila začiatky - NPC , Arienh A´Klindor v Thjorgarde, ktorá je podľa mňa cenovo veľmi výhodná, a jej kúzla sú na začiatku hry na nezaplatenie. Vďaka tomu by som ju vyzdvihol nad ostatné NPC. Elmir, klobúk dole nad prácou ktorú si tu urobil.... Treba už len dúfať, že sa niekedy dočkáme MMX, bola by škoda nechať túto geniálnu sériu zapadnúť prachom.... |
|||
| Jméno: | wtl | 8. 3. 2008, 00:24:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
Prostě super web je snad jediný aktuální a takto vybavený celkově na netu 1000x ZDARU ![]() |
|||
| Jméno: | Radikk | 6. 3. 2008, 06:21:04 | ![]() |
| e-mail: | radik(tečka)t(z)gmail(tečka)com | ||
| Zdravím všechny blázny do MM. Pokud vás to budee zajímat, je to o koupi MM. Poptával jsem se po nějaké Gold Edition MM6 - MM IX. Bohužel tato kolekce byla prodávána před rokem a byla i celkem levná, takže to ta horší zpráva, ale ta druhá je, že kdo ještě nemá MM6 a chce jí v originálním obalu, tak je za rovných 500 Kč, což si myslím, že není moc, je z anglie. Takže ti kdož jí nemůžou sehnat mohou si jí krásně objednat!!! Když někdo zjistíte víc, budu rád! | |||
| Jméno: | Mirek Novak | 4. 3. 2008, 23:03:03 | ![]() |
| e-mail: | 53MIREK53(z)seznam(tečka)cz | ||
Tak elmire pravě sem dohral MM6. Strašne ti chci moc podekovat že jsi udelal tuhle stranku (bez te bych to asi ani nedohral),ale hlavne za to jak sem psal pořad nejake dotazi a ty jsi mi pomohl. Pak mi to přišlo trapne tak sem psal za jine jmena-např Kals nebo Merlin a ty to možna i viš. Těd si dam nejakou dobu pauzu nevim možna rok možna vic,protože to je hra namahava a dlouhá. Ale neboj jednou se vratim a budu se ptat skrze MM7. PS:NECHAPU JAK SI MOHL MIT NA KONCI HRY 36 LEVEL KDYŽ JA SEM HO MEL U PROSTŘED HRY! ![]() |
|||
| Jméno: | go_smogi | 4. 3. 2008, 16:19:18 | ![]() |
| e-mail: | honyhony(z)seznam(tečka)cz | ||
| zdravím a děkuji,
vzpoměl jsem si na léda dávno minulá a napadlo mě jestli nevíte zdali je MM4 někde k sehnání? Nejlépe předělaná na windy? |
|||