Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 16. 3. 2008, 09:43:40 delete
e-mail:
 
Bohužel nejde, zásoby už mají pár let vyprodané.

Stále jednám s obchodem Megahry.eu o dovozu MaM Kroniki z Polska - ještě to zcela beznadějné neni, takže všem doporučuji vydržet jak to dopadne.
Jméno: michal 15. 3. 2008, 08:57:30 delete
e-mail:
 
Jde koupit Might and Magic VÏ přes Level ??
Jméno: Elemir 14. 3. 2008, 20:06:39 delete
e-mail:
 
Zdravim a předem se omlouvám za ty prodlevy v odpovědích, každý týden jsem teď na školení, takže si to mám čas pročítat jen o víkendu a opět děkuji za slova chvály.

4El Carlos: Orientaci jsem vztáhl vzhledem k mapce, tak jak ji mám na stránkách uvedenou, takže ta východní chodba by měla být správně. Každopádně se ještě jednou podívám.

4Keeper: Tak to nevím, já jsem s tím úkolem problémy neměl. Můžeš mi kdyžtak poslat save z té části a já to zkusim u sebe. Adresa formaldehyd@seznam.cz.

4Vlastimil: Nevím, co za hru máš na mysli. K těm Crusaders, dneska už jedině po bazarech, cena bývá mezi 50-100 Kč (verze z Levelu).

4Killer: Nebojoval si i s draky, resp. nemáš v alianci drakobijce? Pokud ne, tak zamiř rovnou do Cechu obchodníků na Havraním pobřeží a zkus jestli Deftclaw Readrever neni už přímo tam. Pokud by to nepomohlo, tak mi můžeš kdyžtak poslat save na výše uvedenou adresu.

4Dr.Drak: Díky. V době, kdy jsem návod psal, tak jsem NPC přílišnou pozornost nevěnoval, resp. jsem je příliš nevyužíval. Raději jsem se tedy bližšímu hodnocení vyhnul a jejich statistiky vypsal samostatně, aby se každý raději rozhodl sám. K tomu desátému dílu, také doufám, že někdy vyjde. Když Ubisoft koupil práva na sérii Might and Magic, tak už to vypadalo nadějně a jeden čas se i o desítce mluvilo, ale na svět se dostal jen Dark Messiah. Naděje však umírá poslední, snad se jednou dočkáme.
Jméno: Killer 14. 3. 2008, 15:18:57 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire, mam problem. U MM8 nemuzu byt povysen z draka na Wyrma pritom sem vysekal vsecky drakobijce a ten drak uplne dole tam nema zadny napis. Diky
Jméno: Vlastimil 14. 3. 2008, 13:46:59 delete
e-mail:
 
A chtěl jsem se ještě zeptat, možná to je blbá otázka, ale kolik stojí Crusaders of Mam.
Děkuji...
Jinak moc pěkný stránky, jedna z nejlepších stránek co jsem navštívil......
Jméno: Vlastimil 14. 3. 2008, 13:34:50 delete
e-mail:
 
Ahoj hoši, prosim vás kde bych stáhl tady tu hru, hledám a hledám a nikde ji nemůžu najít, mám ji doma ale to CD je nějaký vadný píše mi to pořád o chybách, tak bych chtěl poradit kde si to můžu stáhnou....
Předem moc děkuji......
Jméno: Keeper 12. 3. 2008, 13:20:10 delete
e-mail:
 
Tak sem se rozhodnul že si zahraju Requiem jsem na začátku dostal jsem se do hotelu kde mám promluvit s Eliath ale přišel jsem k těm dvoum strážím přd dveře k Eliath ale nic se neděje když dám mluvit tak nic podle návodu by se mnou měli mluvit a pak mě pustit dál ale nevím ¨proč to nejde že by nějakej bug?
Jméno: El Carlos 12. 3. 2008, 00:30:43 delete
e-mail:
 
Omlouvám se za druhej příspěvek, ale vzpomněl jsem si, že jsem ve zdejším návodu našel možná chybku (možná se jenom pletu já)

V chrámu Baa (MM VII) toho hlavního kněze najdu v druhý chodbě, než je v návodu (teď nevím - myslím, že ve východní, ale v návodu je západní nebo obráceně)

No co? Aspoň bylo víc dovednostních bodů
Jméno: El Carlos 12. 3. 2008, 00:27:43 delete
e-mail:
 
2 Elmir: děkuju Tak to jsem si to asi spletl. Ten jsem hrál 2x taky, ale nikdy nedohrál.

No až teď dobojuju s tou VII, tak se do něj pustím. CD mám všechny doma pečlivě uchované originály. Dokonce i jedno VII Play CD navíc
Jméno: dave 10. 3. 2008, 18:51:50 delete
e-mail:
 
zdravim pařany mam potřebuju poradit kolik obelisků je v mam 7 dikes
Jméno: Dr.Drak 10. 3. 2008, 15:38:23 delete
e-mail:
 
Zdravím....
som veľký fanúšik série MaM , za čo vďačím Levelu ktorá ma k tomu všetkému dostala( rovnako ako ku Gothicu)...
Chcem pochváliť spracovanie týchto stránok, lebo je tu o týchto hrách naozaj všetko, skvele podrobne a prehľadne spracované. Stránku zameranú na MaM s takým podrobným návodom a informáciami som na nete nenašiel.
MM6 som hral ( a prešiel) už niekoľkokrát, no aj napriek tomu som sa pri čítaní návodu dozvedel veľa nových vecí....
Spracovanie MM8 sa mi takisto veľmi páči, a navnadilo ma to na nainštalovanie hry, no s poľutovaním som zistil že sa mi nešťastnou náhodou zničilo CD
Zrejme len k návodu k MMIX by som doplnil jednu vec, ktorá mne osobne VEĽMI uľahčila začiatky - NPC , Arienh A´Klindor v Thjorgarde, ktorá je podľa mňa cenovo veľmi výhodná, a jej kúzla sú na začiatku hry na nezaplatenie. Vďaka tomu by som ju vyzdvihol nad ostatné NPC.

Elmir, klobúk dole nad prácou ktorú si tu urobil....
Treba už len dúfať, že sa niekedy dočkáme MMX, bola by škoda nechať túto geniálnu sériu zapadnúť prachom....
Jméno: wtl 8. 3. 2008, 00:24:51 delete
e-mail:
 
Prostě super web je snad jediný aktuální a takto vybavený celkově na netu 1000x ZDARU
Jméno: Elemir 7. 3. 2008, 16:24:19 delete
e-mail:
 
Opět všem děkuji za projevená slova chvály.

4El Carlos: Pokud si dobře pamatuju, tak vlastní značky bylo možné používat až v osmém díle.

4go_smogi: Stáhnout je možné anglický originál nebo německou lokalizaci, ale zůstalo to jen ve verzi pro DOS, což je v souladu max. s Windows 98/Me. Můžeš zkusit emulaci přes DOSBox, při silnějším hardwaru to zas tak pomalé neni.

Osobně jsem zkoušel i virtualizaci, ale nebylo to oproti emulaci o mnoho lepší.

4Keeper: Díky, opravim to. Toho meče jsem si asi nevšiml, musel bych se podívat, což ostatně zítra asi udělám.

4Mirek Novak: Klidně můžeš psát pod jedním nickem, kniha je tu od toho, aby se v ní dotazy pokládaly a aby se na ně poté odpovídalo, na množství nezáleží . Ohledně toho levelu, napoprvé jsem ho měl taky vyšší, to je vcelku normální. Ono to souvisí s tím, že s každým dalším hraním už budeš řadu věcí řešit lépe a budeš lépe vědět, co si můžeš dovolit a co ještě ne.

4Radikk: S těmi Kroniki se mi ještě neozvaly, budu jim tedy ještě jednou psát, ale asi nastal nějaký zádrhel, takže cestu z Polska bych také odepsal.
Jméno: Radikk 6. 3. 2008, 06:21:04 delete
e-mail:
 
Zdravím všechny blázny do MM. Pokud vás to budee zajímat, je to o koupi MM. Poptával jsem se po nějaké Gold Edition MM6 - MM IX. Bohužel tato kolekce byla prodávána před rokem a byla i celkem levná, takže to ta horší zpráva, ale ta druhá je, že kdo ještě nemá MM6 a chce jí v originálním obalu, tak je za rovných 500 Kč, což si myslím, že není moc, je z anglie. Takže ti kdož jí nemůžou sehnat mohou si jí krásně objednat!!! Když někdo zjistíte víc, budu rád!
Jméno: Mirek Novak 4. 3. 2008, 23:03:03 delete
e-mail:
 
Tak elmire pravě sem dohral MM6. Strašne ti chci moc podekovat že jsi udelal tuhle stranku (bez te bych to asi ani nedohral),ale hlavne za to jak sem psal pořad nejake dotazi a ty jsi mi pomohl. Pak mi to přišlo trapne tak sem psal za jine jmena-např Kals nebo Merlin a ty to možna i viš. Těd si dam nejakou dobu pauzu nevim možna rok možna vic,protože to je hra namahava a dlouhá. Ale neboj jednou se vratim a budu se ptat skrze MM7. PS:NECHAPU JAK SI MOHL MIT NA KONCI HRY 36 LEVEL KDYŽ JA SEM HO MEL U PROSTŘED HRY!
Jméno: go_smogi 4. 3. 2008, 16:19:18 delete
e-mail:
 
zdravím a děkuji,
vzpoměl jsem si na léda dávno minulá a napadlo mě jestli nevíte zdali je MM4 někde k sehnání? Nejlépe předělaná na windy?
Jméno: Keeper 3. 3. 2008, 14:16:30 delete
e-mail:
 
Chtel bych se zeptat jestli jste někdo nějak přišel na to jak se dá v Crusaders of Might and Magic získat ten meč co visí u stropu v katakombách v jeskyni s esovitým mostem jak to pojmenoval Elemir, zajímalo by mě co je to za měč ale za boha na něho ho nemůžu dostat. Jo a ještě sem našel chybu v Bestiáři v tého hře píšeš že za oba trpaslíky dostaneš 100 ZK ale za toho rebela kopáče dostaneš jen 60 ZK ted sem si to ověřoval.
Jméno: El Carlos 3. 3. 2008, 00:41:31 delete
e-mail:
 
Dobrý stránky!

Hraju teď znova MM VII (prostě bomba). Jenom si nemůžu vzpomenout, jak do mapky psát vlastní značky. Je to docela otravné tipovat, kam vede který roh té dané mapy.

Poradil by někdo? Díky
Jméno: Bonzaj 2. 3. 2008, 22:11:34 delete
e-mail:
 
Moc diky za pomoc s tim patchem a super web
Jméno: Radikk 27. 2. 2008, 06:23:00 delete
e-mail:
 
Tak to by jsi byl fakt moc hodnej, já už to hledám snad celu věčnost, ale z jiné země mě to nenapadlo. Ta čeština by nevadila. Anglinu mám rád a kdyby byl problém, tak češtinu na to seženu snadno. Ptal jsem se jednoho prodejce her a ten ani nevěděl, že něco jako MM existuje, docela jsem čuměl. Ale zatím díky...moc