Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Johnny 11. 4. 2008, 17:13:12 delete
e-mail:
 
Tak jsem dohrám MM7 z 4 rytíře..... šlo rychleji než s kouzelníkem - protože ten by byl rychle zraněný a navíc jsem neutrácel ani vindru za kouzla, takže jsem byl dost bohatý. Naopak byl problém v Eofolských tunelech, protože mi v půlce došly nápoje proti zkamenění..... A když jsem se vrátil do Nighonu, tak mi ho za 3000 vyléčili v zombie .
Jméno: Jonny :-) 11. 4. 2008, 07:10:02 delete
e-mail:
 
Díky za odpověď, moc to pomohlo
Jméno: Elemir 10. 4. 2008, 21:36:38 delete
e-mail:
 
Kdyžtak si nalistuj sekci Nejen pro začátečníky a v kapitole Vlastnosti herních předmětů si najdi odstavec Zbraně a zranění, kde je tento symbolický zápis podrobněji vysvětlen. V tomto případě se to používá k výpočtu zranění, ale jinak se jedná o obecný výpočet akce.

Zjednodušeně pro ty zbraně: číslice před "d" udává počet hodů kostkou (kolikrát se bude házet) a číslice za "d" udává počet stěn kostky. Další číslo za + je dodatečný bonus z útoku zbraně. V tvém případě máš třístěnou kostku a budeš s ní házet třikrát. Nejméně můžeš hodit 3x1 = 3 a nejvíce pak 3x3 = 9. Rozsah zranění zbraně je tedy 3-9, ale k tomu ještě připočteš těch +3 a máš výsledný rozsah 6-12.

Jméno: Jonny :-) 10. 4. 2008, 13:09:49 delete
e-mail:
 
mohl by mi někdo vysvětlit co vlastně znamená u zbraně třeba 3d3 +3 ???? díky za odpově\'d
Jméno: Elemir 5. 4. 2008, 14:03:47 delete
e-mail:
 
No jo, je to tak, díky .
Jméno: Johnny 5. 4. 2008, 13:31:12 delete
e-mail:
 
MM6 - herní čas, cituji:
"V přepočtu trvá 1 herní minuta přesně 2 vteřiny našeho reálného času, tedy naopak během 1 minuty našeho času uplyne ve hře 30 herních minut. Jeden herní den pak uběhne za našich 24 minut."
Myslím že jeden den uběhne za 48 minut
Jméno: Elemir 5. 4. 2008, 10:35:06 delete
e-mail:
 
4Molnar: Dík za pochvalu.

4Johny: Ano, taky jich tam mám neomezené množství - je to v obou verzích hry.
Jméno: Johnny 4. 4. 2008, 22:27:39 delete
e-mail:
 
mám dotaz na MM7 - chrám měsíce. Cituji:
\"Pokud propadnete pastí, objevíte se v této místnosti. Na zdi je tlačítko skrývající trhlinu, odtud lze získat svitek Telekineze, kterým lze sepnout tlačítko 3\"
Těch svitků telekineze je tam snad milion - stačí klikat na to. Akorát nevim jestli to funguje jen mne nebo i někomu jinému...
Jméno: Molnar 4. 4. 2008, 16:14:13 delete
e-mail:
 
Suprova stranka, dikes ze si to dal dokopy! M&M seria myslim ze za to stoji, konkretne 6. diel je stale hratelny aj po 10 rokoch od vydania, slape pekne aj na Viste.
Jméno: Elemir 3. 4. 2008, 07:28:23 delete
e-mail:
 
Zdar, stačí to napsat jen jednou . Veškeré odpovědi na své otázky najdeš už v předchozích příspěvcích. Ohledně nákupu se zatím nic nezměnilo.
Jméno: Paddy 3. 4. 2008, 07:04:22 delete
e-mail:
 
Zdar. Chtel sem se zeptat jestli se nekde neda stahnout nebo koupit MaM 7 diky za odpověd
Jméno: Paddy 2. 4. 2008, 09:39:11 delete
e-mail:
 
Zdar. Chtel sem se zeptat jestli se nekde neda stahnout nebo koupit MaM 7 diky za odpověd
Jméno: Dragonade 29. 3. 2008, 09:18:58 delete
e-mail:
 
Ahoj zdravim vsechny ... nechce se mi kupovat homam 5 protoze uz ho mam tim padem prosim koupim MM IX , treba dve bo tri stovky dik za odpoved napiste na email
Jméno: Elemir 23. 3. 2008, 09:36:55 delete
e-mail:
 
4Radik: Pokud ti nefungujou xp patche, pak těžko říct. Ty chyby uvedené při instalaci jsou běžné, instalátor má v tomto řadu nedostatků, takže to neni třeba brát v úvahu.

4Wecko: Díky, ale prolog nejde z prostého důvodu, ještě jsem neměl čas ho dopřeložit, takže je tam ten odkaz zatím jaksi navíc. MM IX se dá běžně koupit společně v balení s Heroes of Might and Magic 5.
Jméno: wecko 22. 3. 2008, 15:41:42 delete
e-mail:
 
nejde ti proloq ku mm 3
Jméno: wecko 22. 3. 2008, 11:16:42 delete
e-mail:
 
fakt super stranka..len nikde nemozem zohnat MM IX a uz som hral ostatne a su fakt namakane... nevies poradit nejaky odkaz s kade by sa dala IX stiahnut
Jméno: Dejf 22. 3. 2008, 02:04:40 delete
e-mail:
 
fajn stranky o fajn herni serii
Jméno: Killer 19. 3. 2008, 11:20:48 delete
e-mail:
 
Mozna to je mozny ze tam je, splnil sem ten ukol s vejcem a dal mu ho. Mrknu na to dikec
Jméno: Radik 17. 3. 2008, 10:03:03 delete
e-mail:
 
Zdravím. Koupil jsem si nového kompa 2,4 GHz 2 giga ramek a nespustím MM ani 7 ani 8! nevím co dělat, chci pařit a konec. Vím jen, že když jsem instaloval 8 tak mi to napsalo Failed u directX a pak u RAM. Příde mi to jako blbost, páč pařil jsem to na 512 Ramek a v pohodě. Mám MS Windows XP prof SP2. Patch taky nefunguje. Poradíte mi někdo?
Díkes moc
Jméno: Keeper 17. 3. 2008, 07:52:03 delete
e-mail:
 
Tak sem se díval na Polské obchody a nejlevnější komplet MaM kroniki sem našel za 11,00 zł nevím teda jakej je kurz ale myslím že to vychází hodně levně možná by se to dalo poslat přímo z Polska pro toho kdo se nebojí zahraničních nákupů přes internet.