Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Jonny :-) | 10. 4. 2008, 13:09:49 | ![]() |
| e-mail: | Jonny666(z)seznam(tečka)cz | ||
| mohl by mi někdo vysvětlit co vlastně znamená u zbraně třeba 3d3 +3 ???? díky za odpově\'d | |||
| Jméno: | Elemir | 5. 4. 2008, 10:35:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Molnar: Dík za pochvalu.
4Johny: Ano, taky jich tam mám neomezené množství - je to v obou verzích hry. |
|||
| Jméno: | Elemir | 3. 4. 2008, 07:28:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zdar, stačí to napsat jen jednou . Veškeré odpovědi na své otázky najdeš už v předchozích příspěvcích. Ohledně nákupu se zatím nic nezměnilo. |
|||
| Jméno: | Paddy | 3. 4. 2008, 07:04:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zdar. Chtel sem se zeptat jestli se nekde neda stahnout nebo koupit MaM 7 diky za odpověd | |||
| Jméno: | Paddy | 2. 4. 2008, 09:39:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zdar. Chtel sem se zeptat jestli se nekde neda stahnout nebo koupit MaM 7 diky za odpověd | |||
| Jméno: | Dragonade | 29. 3. 2008, 09:18:58 | ![]() |
| e-mail: | dragonade(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj zdravim vsechny ... nechce se mi kupovat homam 5 protoze uz ho mam tim padem prosim koupim MM IX , treba dve bo tri stovky dik za odpoved napiste na email ![]() |
|||
| Jméno: | wecko | 22. 3. 2008, 11:16:42 | ![]() |
| e-mail: | IpepoI(z)azet(tečka)sk | ||
| fakt super stranka..len nikde nemozem zohnat MM IX a uz som hral ostatne a su fakt namakane... nevies poradit nejaky odkaz s kade by sa dala IX stiahnut
|
|||
| Jméno: | Killer | 19. 3. 2008, 11:20:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Mozna to je mozny ze tam je, splnil sem ten ukol s vejcem a dal mu ho. Mrknu na to dikec | |||