Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: SCaT.E 21. 4. 2008, 16:09:29 delete
e-mail:
 
Češtinu mám od tebe nejde mi to ani s patchem.Fakt nevím. Ale díky za radu.
Jméno: Elemir 21. 4. 2008, 08:42:25 delete
e-mail:
 
Ahoj, možná by bylo dobré, kdybys ten problém více rozepsal. Budu tedy spíše jen tipovat, ale je možné, že budeš mít problém s kompatibilitou toho patche (nevím, jestli máš na mysli, že nejde spustit nebo se prostě jen nenainstaluje). V tom prvním případě je řešení jednoduché, pokud už máš tedy hru nainstalovanou a instaloval si alespoň patch verze 1.1, pak si u toho souboru s češtinou nastav přes vlastnosti kompatibilitu s Windows XP a zkus ho znovu spustit. Pokud by to nepomohlo, můžu sem případně umístit počeštěné datové soubory, ale nejsem teď schopen říci, jestli by to zaručeně fungovalo (ještě jsem neměl potřebu to zkoušet). Ještě mi napiš, odkud tu češtinu máš.
Jméno: SCaT.E 20. 4. 2008, 19:53:07 delete
e-mail:
 
zdravím,potřebuju pls pomoc.Mám windows vistu a nejde mě nainstalovat čeština do might and magic VI.Snažím se a fakt nevím co dělat.Předem dík.
Jméno: SCaT.E 20. 4. 2008, 19:51:46 delete
e-mail:
 
Zdravím.Potřebuju prosím pomoc.
Jméno: Elemir 19. 4. 2008, 11:10:26 delete
e-mail:
 
4Marcel Mráz: Ten tip jsem dneska přidal. Ještě pak ozkouším, jak se to bude dále tvářit s úkolem, kdyby to přeci jen nějaký vliv mělo.
Jméno: Elemir 17. 4. 2008, 15:41:00 delete
e-mail:
 
Ten způsob s nalákáním vážek znám, ale nevyužívám ho. Taky mě to napadlo, když se mi náhodou podařilo omylem vážky dostat do města, ale odnášeli to i civilisté, což jsem tak nemohl nechat . K tipům to sice připsat můžu, ale právě proto, že ta hůlka neni nezbytně nutná a má smysl jen s tím questem, tak jsem to vynechal. Se samotným úkolem to zřejmě nic neudělá, protože k tomu je nutné s Malwickem mluvit. V příručce jsem našel nakonec i částečnou odpověď k tomu poslu, který se později objeví. Prý se tak stane jen do několika týdnů po vzniku alinace s jednou ze stran, což je docela možné. Zkusím tedy nejprve dořešit ještě toto a pak bych mohl tu kapitolu o Malwickovi doupravit.
Jméno: wecko 17. 4. 2008, 14:48:39 delete
e-mail:
 
malwick ti ale neskor moze zadat quest...a ten kto ho ce ho nemusi vrazdit... a drak ide aj bez hulky
Jméno: inMAN 17. 4. 2008, 11:48:28 delete
e-mail:
 
Ano dakujem ,na preinstalovanom windowse,mi to uz ide bez problemov aj s cestinou.
Jméno: Marcel Mráz 16. 4. 2008, 23:30:02 delete
e-mail:
 
Zdravím Tě. Toto se mi také stávalo, ale vyřešil to reinstall (totální) a přesný postup:
1) znovu nainstalovat
2) patch (je i zde na stránkách - pro hraní na xp)
3) pak až jazyky, čeština atp.
4) spustit hru
Asi jsem ti neřekl nic nového, každ. mně se to také stávalo a tohle mi pomohlo.
K tvůrci webu, hraji MaM7 opět od začátku. Na sm. ostrove Malwickova hůlka lecos usnadní, třebas dosti pomůže při skolení draka. Nicméně, zkoušel jsem vymýšlet řešení, jak se mu nezavázat. Malwick se pohybuje dosti blízko bažin, nalákal jsem tedy vážky do města a ty jej zabili. (předtím jsem s ním vůbec nemluvil, ani jednou) Pak jsem jeho předměty, tedy i hůlku sebral. Nezkoušel jsi to? Podle mě by jsi to mohl připsat do té sekce v MaM7, kde o tom píšeš. Já to ještě nemám potvrzené, jak to bude. Pak dám určitě echo.
Jméno: inMAN 16. 4. 2008, 14:20:19 delete
e-mail:
 
Zdravim vsetkych,ja mam taky mensi problem a to konkretne,ze ked hru spustim pod winxp tak pri chodzi mi postava stale pohybuje aj ked uz klavesu nedrzim.Neviete niekto poradit ako sa tohoto neprijemneho problemu zbavit? Dik.
Jméno: Elemir 16. 4. 2008, 08:15:11 delete
e-mail:
 
Ahoj a díky za pochvalu. Stránky jako takové zas tak nové nejsou (záleží také, na jakou doménu se zrovna koukáš, na svetmightandmagic.cz jsou stránky teprve krátce), ale co se týče sedmého dílu, tak ten jsem začal sestavovat teprve někdy před rokem. V tomto je Krčma mnohem starší a je škoda, že na ní přestali pracovat.
Jméno: Marcel Mráz 15. 4. 2008, 20:49:48 delete
e-mail:
 
Ahoj, máš moc pěkné stránky. Asi předpokádám, že to tu je nově, protože jsem si toho nikdy dříve nevšiml, jsi ostrá konkurence Krčmy u Šťastného blbce.
Jméno: wecko 14. 4. 2008, 18:16:01 delete
e-mail:
 
tak ja som tu 7 presel asi 10x a hento ma len tak napadlo raz skusit
Jméno: Keeper 14. 4. 2008, 12:13:22 delete
e-mail:
 
Tak nevím ale podle mě když hrajete jen za rytíře tak se hodně ochuzujete o RPG prvky při učení a vylepšování kouzel to já mám nejraději šestý díl s družinou 2x čaroděj, druid a klerik tato družina je podle mě nejlepší a v pozdějším stádiu hry je neporazitelná
Jméno: wecko 12. 4. 2008, 19:35:25 delete
e-mail:
 
uz si presne nepamatam ale bolo to asi kolo 60...hranicar mi castil niektore kuzla a nakupoval som dost zvitkov mestskej brany tak to slo
Jméno: Elemir 12. 4. 2008, 08:33:33 delete
e-mail:
 
Díky za vyčerpávající odpověď. U Kreeganů je to vysávání many u všech postav běžné, taky mi to kouzlili i na rytíře. Vypadá to, že v tomhle nedělají žádný rozdíl. Čekal jsem spíše delší herní čas, ale je vidět, že to jde také. Ta fyzická převaha je asi dost znát. Osobně si však hru bez přítomnosti klerika nedokážu moc představit právě kvůli těm různým otravám a prokletím, takže bych chodil alespoň s jedním paladinem. Možná by bylo zajímavé zkusit to s podobnou družinou i v šestém díle. Ty problémy s penězma by mě u takovéto družiny nenapadly i když ona ta expertní úroveň obchodování neni u rytíře nic moc. K té reputaci, ono je to v sedmém díle jinak než v šestce. Tady se reputace počítá pro každou oblast zvlášť, takže např. v Harmondale tě nemusejí snášet, ale v Erathii budeš velmi oblíbený. Při likvidaci Oblačného města za temnou stranu to pak nejspíše s reputací nic dělat nebude, protože obrana města tě napadne sama od sebe.

4Wecko: Díky a jaký si měl výsledný level?
Jméno: Johnny 11. 4. 2008, 23:02:38 delete
e-mail:
 
Přesněji 4 roky 10 měsíců a 17 dní.( - 2 roky vězení)
levely po 57
jakési jejich skore 4042
Jméno: Johnny 11. 4. 2008, 22:57:19 delete
e-mail:
 
Výsledný čas sice 4 roky, ale byl jsem 2 roky ve vězení, protože se mi nechtělo na radnici platit jakýchsi 190 000 tisíc - to jsem hrál za temnou stranu.
Začátek byl dost lehký, a moc mi kouzla nechyběla. Akorát bylo trochu delší cestování bez létání a městských bran, ale chození po vodě vůbec nechybělo. Během celé hry jsem nezabil ani jeden sliz, titána a kromě úkolu povýšení na paladina jsem nezabil ani draka. Hned jak jsem pochopil že nebudu kupovat drahá kouzla, tak jsem najmul učitele a instruktora a dost se to vyplatilo.
Těsně před volbou cesty jsem měl 100 000 zlatých, ale pak ty povíšení na grand sword a plate a také ty mně stály kotel peněz a ani trénování nebylo levné. Mimochodem, když jsem zachraňoval trpaslíky, tak jsem si sive do slizu ani nečutl, ale zas mi tak neublížil, takže to šlo.
Jakmile jsem se dal na cestu temna, tak jsem vyvraždil Oblačné město (37 level) no a akorát mi bylo divné že se mi nic nedělo s raputací. Celou hru byla neutrální+-.
Nejhorší to bylo získat jakousi kostku od toho v oblačném městě. Zkoušel jsem to na něj několik dní vymyslet až se mi tam sekl o sloup, takže dobré
No jinak jsem celou hru neloadoval a snažil jsem se radši vracet ke kostelům než loadovat. Ale když mi zabili celou družinu těsně před nějakým koncem, tak se to fakt nedalo...
v Eofolu jsem snad nikoho nezabil, kromě tam toho úkolového dungeonu, který tam je.
Celou dobu jsem měl neidentifikované prstýnky a také ty nesmysly (díval jsem se do vlastností jestli to něco dělá), to mi akorát vadilo..... jinak celkem lehké akorát furt vadilo to cestování, nemoci, jedy, zkamenění, paralíza, smrt..... ďáblíci mi stejně vysávali z nepochopitelného důvodu manu
Jméno: wecko 11. 4. 2008, 20:53:23 delete
e-mail:
 
ja mam 7 najradsej a presiel som ju raz s 3 ritiermi a 1 hranicarom.... vyseldny cas bol nejak 4 roky..1x co som to presel to bolo nejak 2 aj 11 mesiacov :D
Jméno: Elemir 11. 4. 2008, 18:31:57 delete
e-mail:
 
Tak to gratuluju, osobně jsem to nikdy za čistokrevnou partu rytířů hrát nezkusil, ale je vidět, že to zas tak beznadějné neni. Mohl by ses o tom zkusit rozepsat více? Abych získal nějaké ty informace ... jako třebas herní čas, frekvence odpočinků apod. Díky.