Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | SCaT.E | 21. 4. 2008, 16:09:29 | ![]() |
| e-mail: | SCaT(tečka)E(z)seznam(tečka)cz | ||
Češtinu mám od tebe nejde mi to ani s patchem.Fakt nevím. Ale díky za radu. |
|||
| Jméno: | SCaT.E | 20. 4. 2008, 19:53:07 | ![]() |
| e-mail: | SCaT(tečka)E(z)seznam(tečka)cz | ||
| zdravím,potřebuju pls pomoc.Mám windows vistu a nejde mě nainstalovat čeština do might and magic VI.Snažím se a fakt nevím co dělat.Předem dík. | |||
| Jméno: | SCaT.E | 20. 4. 2008, 19:51:46 | ![]() |
| e-mail: | SCaT(tečka)E(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravím.Potřebuju prosím pomoc. | |||
| Jméno: | Elemir | 19. 4. 2008, 11:10:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Marcel Mráz: Ten tip jsem dneska přidal. Ještě pak ozkouším, jak se to bude dále tvářit s úkolem, kdyby to přeci jen nějaký vliv mělo. | |||
| Jméno: | wecko | 17. 4. 2008, 14:48:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| malwick ti ale neskor moze zadat quest...a ten kto ho ce ho nemusi vrazdit... a drak ide aj bez hulky | |||
| Jméno: | inMAN | 17. 4. 2008, 11:48:28 | ![]() |
| e-mail: | pavlik(z)orava(tečka)sk | ||
| Ano dakujem ,na preinstalovanom windowse,mi to uz ide bez problemov aj s cestinou. | |||
| Jméno: | Marcel Mráz | 16. 4. 2008, 23:30:02 | ![]() |
| e-mail: | m(tečka)mraz(z)klikni(tečka)cz | ||
| Zdravím Tě. Toto se mi také stávalo, ale vyřešil to reinstall (totální) a přesný postup:
1) znovu nainstalovat 2) patch (je i zde na stránkách - pro hraní na xp) 3) pak až jazyky, čeština atp. 4) spustit hru Asi jsem ti neřekl nic nového, každ. mně se to také stávalo a tohle mi pomohlo. K tvůrci webu, hraji MaM7 opět od začátku. Na sm. ostrove Malwickova hůlka lecos usnadní, třebas dosti pomůže při skolení draka. Nicméně, zkoušel jsem vymýšlet řešení, jak se mu nezavázat. Malwick se pohybuje dosti blízko bažin, nalákal jsem tedy vážky do města a ty jej zabili. (předtím jsem s ním vůbec nemluvil, ani jednou) Pak jsem jeho předměty, tedy i hůlku sebral. Nezkoušel jsi to? Podle mě by jsi to mohl připsat do té sekce v MaM7, kde o tom píšeš. Já to ještě nemám potvrzené, jak to bude. Pak dám určitě echo. ![]() |
|||
| Jméno: | inMAN | 16. 4. 2008, 14:20:19 | ![]() |
| e-mail: | pavlik(z)orava(tečka)sk | ||
| Zdravim vsetkych,ja mam taky mensi problem a to konkretne,ze ked hru spustim pod winxp tak pri chodzi mi postava stale pohybuje aj ked uz klavesu nedrzim.Neviete niekto poradit ako sa tohoto neprijemneho problemu zbavit? Dik. | |||
| Jméno: | Marcel Mráz | 15. 4. 2008, 20:49:48 | ![]() |
| e-mail: | m(tečka)mraz(z)klikni(tečka)cz | ||
Ahoj, máš moc pěkné stránky. Asi předpokádám, že to tu je nově, protože jsem si toho nikdy dříve nevšiml, jsi ostrá konkurence Krčmy u Šťastného blbce. ![]() |
|||
| Jméno: | wecko | 14. 4. 2008, 18:16:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
tak ja som tu 7 presel asi 10x a hento ma len tak napadlo raz skusit ![]() |
|||
| Jméno: | wecko | 12. 4. 2008, 19:35:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| uz si presne nepamatam ale bolo to asi kolo 60...hranicar mi castil niektore kuzla a nakupoval som dost zvitkov mestskej brany tak to slo | |||
| Jméno: | Johnny | 11. 4. 2008, 23:02:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Přesněji 4 roky 10 měsíců a 17 dní.( - 2 roky vězení)
levely po 57 jakési jejich skore 4042 |
|||
| Jméno: | wecko | 11. 4. 2008, 20:53:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ja mam 7 najradsej a presiel som ju raz s 3 ritiermi a 1 hranicarom.... vyseldny cas bol nejak 4 roky..1x co som to presel to bolo nejak 2 aj 11 mesiacov :D | |||