Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Franta | 27. 4. 2008, 11:46:22 | ![]() |
| e-mail: | ferystanek(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ještě malý dodatek:
všichni hrdinové sou maximálně povýšeni a jsou na 52. levelu, schopnosti jsou vše na nejlepší úroveň co jde... --- eště taková maličkost: zajímalo by mě, co se stane, když golema složim s tou "vadnou" hlavou, vím o tom že jsem měl dvě, v inventáři sem si pak zkusmo nechal tu špatnou a golem se složil a ukol byl hotov, ale nenapadlo mě zajít do hradu se podívat, ptž sem to hned loadnul a složil toho správnýho. Má to nějaký vliv na něco? |
|||
| Jméno: | Franta | 27. 4. 2008, 10:58:55 | ![]() |
| e-mail: | ferystanek(z)seznam(tečka)cz | ||
| Čau, tohle sou ty nejlepší stránky o týhle RPG co sem kdy viděl. Ale proč sem píšu: nedaří se mi dohrát MaM VII (7), udělal jsem všechny možný úkoly až do zabití Tolbertiho (hraju za světlo), kterýho prstě nemůžu dát. Moje družina je hraničář, zloděj, mnich, mnich (mnichové maj přes 900 životů). Zakouzlim na sebe všechny kouzla co mam i ochranu ale pokaždý se mi stane, že mě zahubí, už sem ho dal i do "červenýho" ale pokaždý mi zahubil. Je na to nákej fígl? Snad už to taky někdo hrál bez klerika a kouzelníka, nebo ne?
Jinak k mm7 sem se vrátil asi po 4 letech, dříve sem hrál s default družinou ale nedohrál sem (jen do Eofolu a ty pistolky blaster mě tehdá nějak naštvaly, jako kdyby to tam nepatřilo). Sleduju tyhle stránky už asi dva měsíce a tak nák vždy kouknu na návody, jestli sem o něco nepřišel. Navíc mám rozehrané ještě mm8 ale kámoš mi znova pučil sedmičky tak sem šel na ně
Sorry jestli píšu moc chaoticky ale nedalo mi to. Franta, Plzeň |
|||
| Jméno: | Paja | 26. 4. 2008, 18:42:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| A taky by mne zajímalo, kdy se tam objeví? myslím, že už jsem splnila všechny úkoly, kromě tohodle.. | |||
| Jméno: | Paja | 26. 4. 2008, 18:30:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
Chtěla bych se zeptat, kde mám sehnat ty skafandry v M&M 7 ?? ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 22. 4. 2008, 15:00:31 | ![]() |
| e-mail: | jpkiller(z)seznam(tečka)cz | ||
| V MM7 v Nighonu je za hospodou a cechem ohně jedna vysoká hora (asi sopka), na kterou se mi nikdy nepodařilo dostat, podařilo se to někomu? Létání mě nedostane dost vysoko, a když pak začnu sesílat kouzlo Skok, tak než se můj kouzelník dostane znovu na řadu, tak buď sklouznu zpátky nebo začnu přímo padat a napíše se mi hláška: "Za letu není možné použít kouzlo Skok." Podle Čarodějova oka by tam mělo něco být (asi nic moc), ale vyřešil bych tak svou poslední otázku ohledně sedmičky. Můžete mi někdo poradit? | |||
| Jméno: | palo | 22. 4. 2008, 12:56:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mohol by mi niekto poradiť ako rozchodiť MMIX po OS Windows Vista? ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 21. 4. 2008, 16:53:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nj., ale pořád si nenapsal co přesně nejde, resp. podrobnější popis problému. Takže, zkus si z adresy http://www.svetmightandmagic.cz/000/export.zip ... stáhnout soubor export.zip (41 MB), někde na disku si ho rozbal a oba soubory nakopíruj do adresáře DATA u hry (přepiš s nimi ty původní). Každopádně je to pro verzi 1.1, takže u jiných verzí hry to může vést k chybám. | |||