Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Franta | 1. 5. 2008, 12:36:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ještě Jámu, tu jsem skoro celou proběhl a monstra nechal naživu..(kromě místnosti s léčivým chrámem, kde sem to vyvraždil ![]() |
|||
| Jméno: | Franta | 27. 4. 2008, 19:57:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| -jinak tyhle stránky sou fakt dobrý, budu se sem vracet.
Franta PS: psal sem to v textáku tak se to asi trochu rozhodilo tak se omlouvám. |
|||
| Jméno: | Franta | 27. 4. 2008, 19:55:57 | ![]() |
| e-mail: | ferystanek(z)seznam(tečka)cz | ||
Tak sem již konečně dohrál MaM 7. Chtěl bych se podělit o pár dojmů. Moje družina ze začátku v pořadí Hraničář, Zloděj, Mnich, Mnich. Smaragdovej ostrov byl s touhle partou hračka, i když nikdo nemohl kouzlit. Od Malwicka sem hůlku nevzal ani ho nezabil, jediné co sem tam nechal žít byl drak v jeskyni. Asi nejtěžší část hry byla lokace Harmondale a Mohylové údolí (to obvzlášť uvnitř mohylm když nebylo jak léčit, ale nakonec sem to tam vysekal). Jakmile jsem měl povýšené mnichy, ihned sem je naučil dostupná kouzla a šlo to už jak po másle. Nighon a Eofol sem navštívil až ke konci hry po výběru cesty, to už sem byl asi na 50. levelu, taky těžká část byly Eofolské tunely, naštěstí sem měl kouzlo odkamenění (expertní země) takže se to dalo. Za nejtěžší dungeon považuju asi labyrint, kde sem nebojoval moc přímo, na vůdce minotaurů sem házel Berserky, tím se to strašně zjednodušilo. Konec hry sem jel tak nák podle Elemirova návodu (nepřekonatelnej problém byl Tolberti ).Teď k jednotlivým postavám: Hraničářka-goblin: Hned ze začátku jsem maxoval na sekeru, luk a vnímání, později identifikaci nestvůr a kouzla. Je to takovej hrdina n všecko bych řek, zabíjí s klidem, sekera na VM je něco. Zloděj-goblin: Od začátku sem jel snd jenom na kradení, nebyly prachy, pak hlavně body
do odpastění (i na mistra + pár bonusů sem neviděl vybouchnout jedinou truhlu) a nakonec dýka v obou rukou. Tenhle hero za celou hru průběžně s mnichama dával nejvíc damage, jak na začátku tak i později. Naučil sem ho ze srandy pár kouzel ale snad sem použil jen čarodějovo oko. Nakonec 2x mnich-člověk: naprosto největší držák celý hry, na konci asi přes tisíc životů, po namaxování uhýbání+bezezbraně+hůl na VM se z něj stal naprostej zabiják všeho. Jen můžu říct, že sem ho učil už ze začátku Vzdělávání a maxoval jak to šlo, ale na konci hry byl výsledek takovej, že mnichové byly o level vejš, takže tuhle schopnost představuju za uplně zbytečnou (bohatě stačí expert). Daleko lepší je ale posilování, život se zvedne snad nejmíň o dvojnásobek na VM. Dále sem měl ještě 2 NPC: létání a městská brána, peněz bylo dost přes 200 tisíc takže to nevadilo. Eště konečné údaje o hraní: celkový čas 3 roky, 11 měsíců, 8 dní (ve vězení sem nebyl ani nevim jak to vypadá), Moje skóre: 6499, postavy na 65.levelu, resp. mnichové na 66... Celkově si myslim že to je sice nevyvážená družina (toť i můj záměr zkusit co to dá) ale pěkně bojově silná. Na konci sem lítal jen s blasterama na VM ve skafandrech, zakouzlil zrychlení a bylo ze mě kulometný hnízdo Rád odpovím na možné dotazy...
Takže i bez klerika a kouzelníka to jde a krásně hladce... btw si myslim že nejhorší hero z mm7 je druid, protože: bojovník na prd, kouzla všechny, ale kdo to má maxovat, dkyž na začátku je bodů málo a na konci už je to fuk... a alchymile kvůli sedmi černým
lahvičkám, pcha, si radši koupim. |
|||
| Jméno: | Franta | 27. 4. 2008, 16:01:57 | ![]() |
| e-mail: | ferystanek(z)seznam(tečka)cz | ||
| Díky. Až to dohraju (doufám že jo a brzy) tak sem postnu nějaké poznatky a výhody nevýhody družiny.
ps:ten anonym sem já omylem sem klik na odeslat |
|||
| Jméno: | Franta | 27. 4. 2008, 14:40:01 | ![]() |
| e-mail: | ferystanek(z)seznam(tečka)cz | ||
Tak už sem ho zabil(podle Elemirova návodu dole), žádnej svitek nebyl potřeba, mnichové dávali dost velký šlupky takže šel k zemi rychle. udělal sem printscreen jak si stoupnout, zajímavý že mi asi v půlce boje zahubil třetí postavu zleva ![]() |
|||
| Jméno: | Franta | 27. 4. 2008, 14:10:38 | ![]() |
| e-mail: | ferystanek(z)seznam(tečka)cz | ||
| To Elemir, KILLER
Díky, ten svitek odrážení bolesti se pokusím sehnat, jinak zpomalení na něj vůbec nefungovalo, zeychlení a vůbec všechna expertní kouzla klerický i ty elementární na sobě mam... Zkoušel sem ho i vokrást, ale nešlo to. Kdyby někdo chtěl poslat save tak s radostí pošlu, moc sem nepochopil, kam se mám schovat za ten sloup ale snad něco vymyslím! PS: díky za to objasnění s tím golemem. Franta |
|||