Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 4. 5. 2008, 19:05:24 delete
e-mail:
 
Tak jsem před chvílí šel do Mlžných stěn (MM7) pro džbány a díky tvému návodu je i úspěšně našel. Jen škoda, že zrovna nemám žádného čaroděje.
Přitom se mi staly 2 zajímavé věci. Čarodějové v Oblačném městě na mě začali kouzlit místo Světelných elementálů rovnou Velké světelné elementály (pak i v Mlžných stěnách) a Arcimágové na mě vytasili Sylfy (Kouzelníci se chovali normálně). To se mi ještě za těch asi 10 hraní nestalo. Stalo se to už někomu? Nebo je to bug XP patche?
Jméno: Elemir 4. 5. 2008, 18:18:51 delete
e-mail:
 
4Fati: Ahoj, s tímto ti neporadim. Podívej se na stránky www.cdprojekt.cz do sekce podpory.

4Lucka: Neni zač.
Jméno: Lucka 4. 5. 2008, 16:03:25 delete
e-mail:
 
No tak mi to s tou bystrostí jde!! Díííky!! Stejně na tom CD ale bude chybička, protože kdykoliv přijdu do Ironfistu, tak dostanu ten plášť do Chrámu Baa znova a znova.... ale za tento postřeh ti velice děkuji!!
Jméno: Fati 4. 5. 2008, 10:56:17 delete
e-mail:
 
Ahoj chtěl bych se zeptat jak mam rozchodit MM9 na vistě spustim to vyberu postavy ale jakmile dam start tak me to hodi na plochu a napíše MMIX přestal pracovat.Díky předem
Jméno: Elemir 4. 5. 2008, 10:51:13 delete
e-mail:
 
Díky za pochvalu. Jak jsem se to dozvěděl? Jednou jsem tam vstoupil bez postavy, která by tuto dovednost na expertu uměla a taky jsem pak hledal, proč to nejde. Jako zajímavost je pak to, že na pultu v místnosti hned vlevo od vchodu je zpráva, která o tom píše, ovšem tu si můžeš přečíst až poté, co ty dveře otevřeš. Pro jistotu jsem to pak kdysi dopsal do návodu a je to i v kapitole o dovednostech.
Jméno: Lucka 4. 5. 2008, 10:00:01 delete
e-mail:
 
Ježiš tak to jsem se nikde nedočetla s tou bystrostí a to jsem měla i ten tlustej manuál k tomu a tam jsem to tedy asi přehlídla... tak to musim zkusit, to jestli to bude tim, taxe budu muset omluvit svému CD, že jsem ho z toho nadchnula . Může jen vědět, kde jsi se to dozvěděl??? Moc díky za info.. Tyhle stránky jsou fakt supr!!
Jméno: Elemir 4. 5. 2008, 09:35:37 delete
e-mail:
 
Ahoj, savy jsou přenosné, můžeš je spouštět prakticky v jakékoliv instalaci hry (nejlépe i ve stejné verzi, patch etc.), ale nejprve ještě jedna otázka. Je to opravdu chyba té originálky nebo jen nemá příslušná postava, která se pokouší ty dveře otevřít, dovednost Bystrost na expertní úrovni? Protože ta je pro otevření dveří nutná.
Jméno: Lucka 3. 5. 2008, 23:19:03 delete
e-mail:
 
Ahoj, mám malý dotazík.. už delší dobu(několik let hi ) hraju MM6, mám original CD a u Chrámu Baa v Krigspieru projdu s pláštěm dovnitř a pak už se mi nepodaří otevřít jediné dveře, je to chyba právě té originálky, ale zkoušela jsem stáhnout patch z 1.0 na 1.1 a stále to nejde.. Chci se zeptat, zda můžu normálně své \"sejvnuté\" postavy, které jsou už na vyšším levelu, strčit normálně do nově naistalované, opravené hry, aniž by to mělo vliv na ten patch?? Dík moc za odpověď!! už bych to chtěla i dohrát.
Lucka
Jméno: spellcross 3. 5. 2008, 12:40:14 delete
e-mail:
 
dik
Jméno: Elemir 3. 5. 2008, 08:45:50 delete
e-mail:
 
4KILLER: Díky za upozornění, opravil jsem to. Na ty studny se budu muset vůbec podívat. Jejich seznam i s účinky jsem opsal z datových souborů pro deník, takže to budu muset ještě projít a porovnat.

4spellcross: neřekl bych, že torrenty jsou zas tak pomalé. Obzvláště pokud máš rychlé připojení, v opačném případě ti stejně nic jiného nepomůže. Jinak na www.game2k.cz nebo na www.aukro.cz můžeš sehnat originální verze.
Jméno: KILLER 2. 5. 2008, 19:50:36 delete
e-mail:
 
spellcross: Trpělivost přináší růže. Nebo si to můžeš koupit a máš to hned

Elemir: V návodu na MM7 v sekci Zbraně/Halapartny jsou prohozené obrázky Těžké a Mocné Halapartny, V Nighonu jsou dvě studny, které sice tvrdí, že přidávají 50 zdraví a 50 many, ale ve skutečnosti jen 25 (Sekce Rozmístění studny s bonusy... ).
A už jsem konečně viděl zblízka sopku v Nighonu (pomocí šplhání, které se mi už mnohokrát předtím hodilo ).

Franta: Za 4 rytíře je to "zatím" úplná sranda, zatím mám 28 level a jsem Nighonu (Cesta temnoty). Podrobněji napíšu až splním finálový úkol.
Jméno: spellcross 2. 5. 2008, 16:21:09 delete
e-mail:
 
ahoj prosím tě já mám might and magic viii a už jsem to uhrál 4 a ted bych si chtěl zahrát might and magic vii nevíš kde to stáhnout??? (já jsem našel jsen torrent ale ten nechci stahovat 5 dní tak jestly nevíš kde to stahnout??)
Jméno: Death Werewolf 2. 5. 2008, 13:40:43 delete
e-mail:
 
diky ja to reknu tatkoj a potom se ozvu
Jméno: Elemir 2. 5. 2008, 13:31:03 delete
e-mail:
 
Ano, to už je lepší poznatek. Takže máš nyní dvě možnosti, resp. existují min. dva možné důvody. Ten první a nejjednodušší je, že se ti ten soubor nepodařilo stáhnout v pořádku, takže ho windows zkrátka nedokáží "přelouskat". Náprava je jednoduchá, zkus ho stáhnout znovu (když se ho pokusíš spustit mimo adresář z hrou, tak tě musí jen upozornit na chybějící závislosti mss32.dll). Ověřit se to dá i podle velikosti, protože velikost staženého souboru je 1 077 218 bajtů. Pokud to nepomáhá a velikost souboru je správná, pak je na řadě druhý, ale závažnější důvod. Zřejmě máš ve windows "bordel" v knihovnách, což může být způsobeno např. předchozí/současnou virovou infekcí, blbě udělanými instalátory softwaru, nějakou tou aktualizací apod. V takovém případě ti pomůže jedině přeinstalovat windows nebo ještě lépe, nainstalovat je celé znovu.
Jméno: Death Werewolf 2. 5. 2008, 12:57:48 delete
e-mail:
 
hele me to porat pise ze NENI PLATNA APLIKACE TYPU WIN32!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestli ti to pomuze
Jméno: Elemir 2. 5. 2008, 12:27:27 delete
e-mail:
 
4Franta: Dovednost vzdělávání má smysl i na vyšších úrovních, jenom bych řekl, že zrovna v sedmém díle to moc nevyniká. Zejména právě kvůli umístění mistra až v Nighonu. Je to odvislé i od stylu hraní. Jak už jsem psal, v počátku má význam zejména hlavně jako kompenzace zkušenostních bodů , ale pokud dosáhneš mistrovství (případně velmistrovství) dostatečně rychle a budeš příslušnou postavu během soubojů udržovat při plném vědomí, pak dosáhneš i očekávaného nárůstu zkušenostních bodů a daná postava ostatní rychleji předčí. Mě třebas vzdělávání příliš nechybí, začal jsem ho propagovat až s nástupem devátého dílu a ze setrvačnosti ho doporučuju i u předchozích dílů. U 7-8 je však i to omezení úrovně dovednosti v závislosti na povolání, paradoxně se pak velmistrem může stát mnich, zatímco daleko potřebnější by to bylo u druida.

Když se tak nad tím zamýšlím, tak ta setrvačnost zas nebyla zrovna na místě a chtělo by to možnosti vzdělávání u starších dílů více prověřit. Pokud se najde volný čas, tak se na to ještě podívám.

Mimochodem mě zas pro změnu zaujala ta družina 4 druidů, možná to i zkusim.

4Death Werewolf: Jak už jsem předtím psal, pokud ti to nešlo, pak opravdu nevím a nenapadá mě žádné jiné řešení. Jen pro klid zkus ještě tomu souboru nastavit ve vlastnostech kompatibilitu s Windows 95/98.
Jméno: Death Werewolf 2. 5. 2008, 10:32:01 delete
e-mail:
 
jo a mam originalni CD
Jméno: Death Werewolf 2. 5. 2008, 10:29:29 delete
e-mail:
 
Ahoj chtel bych se poradit.Ja Mam windous XP a ja uz od malicka miluju hry Might and Magic I-V. Ale je skoda ze mi nejde na XP nahrat hra Crusaders of Might and Magic.ja jsem skousel i ten tvuj patch a nefunguje to. prosim o pomoc. ja tu hru nehral 2 roky a moc mi chibi. pomoc mi pls!
Jméno: Death Werewolf 2. 5. 2008, 10:20:54 delete
e-mail:
 
Ahoj jsem pribuzni se SCaT.E
Jméno: Franta 2. 5. 2008, 08:52:47 delete
e-mail:
 
Takže to tedy schopnost Vzdělávání v MM7 nemá na vyšších dovednostech moc praktický význam (na normal a expert se ji naučí všichni) a body vražené do M nebo VM vzdělávání se vzhledem k nárůstu levelu nevyplatí ?!

KILLER: Ti čtyři rytíři pro mě znějí hodně lákavě, napiš jak to za ně de... Za klerika a kouzelníka sem hrál jen jednou, je to taková nejspolehlivější kombinace pro MaM vůbec (ale pro mě nudná, stačí jednou )