Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 4. 5. 2008, 18:18:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Fati: Ahoj, s tímto ti neporadim. Podívej se na stránky www.cdprojekt.cz do sekce podpory.
4Lucka: Neni zač. |
|||
| Jméno: | Lucka | 4. 5. 2008, 16:03:25 | ![]() |
| e-mail: | quaik(z)seznam(tečka)cz | ||
No tak mi to s tou bystrostí jde!! Díííky!! Stejně na tom CD ale bude chybička, protože kdykoliv přijdu do Ironfistu, tak dostanu ten plášť do Chrámu Baa znova a znova.... ale za tento postřeh ti velice děkuji!! ![]() |
|||
| Jméno: | Fati | 4. 5. 2008, 10:56:17 | ![]() |
| e-mail: | fati7(z)centrum(tečka)cz | ||
| Ahoj chtěl bych se zeptat jak mam rozchodit MM9 na vistě spustim to vyberu postavy ale jakmile dam start tak me to hodi na plochu a napíše MMIX přestal pracovat.Díky předem | |||
| Jméno: | Lucka | 4. 5. 2008, 10:00:01 | ![]() |
| e-mail: | quaik(z)seznam(tečka)cz | ||
Ježiš tak to jsem se nikde nedočetla s tou bystrostí a to jsem měla i ten tlustej manuál k tomu a tam jsem to tedy asi přehlídla... tak to musim zkusit, to jestli to bude tim, taxe budu muset omluvit svému CD, že jsem ho z toho nadchnula . Může jen vědět, kde jsi se to dozvěděl??? Moc díky za info.. Tyhle stránky jsou fakt supr!! |
|||
| Jméno: | Lucka | 3. 5. 2008, 23:19:03 | ![]() |
| e-mail: | quaik(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj, mám malý dotazík.. už delší dobu(několik let hi ) hraju MM6, mám original CD a u Chrámu Baa v Krigspieru projdu s pláštěm dovnitř a pak už se mi nepodaří otevřít jediné dveře, je to chyba právě té originálky, ale zkoušela jsem stáhnout patch z 1.0 na 1.1 a stále to nejde.. Chci se zeptat, zda můžu normálně své \"sejvnuté\" postavy, které jsou už na vyšším levelu, strčit normálně do nově naistalované, opravené hry, aniž by to mělo vliv na ten patch?? Dík moc za odpověď!! už bych to chtěla i dohrát.
Lucka |
|||
| Jméno: | spellcross | 3. 5. 2008, 12:40:14 | ![]() |
| e-mail: | djsmrtka(z)seznam(tečka)cz | ||
| dik | |||
| Jméno: | spellcross | 2. 5. 2008, 16:21:09 | ![]() |
| e-mail: | djsmrtka(z)seznam(tečka)cz | ||
| ahoj prosím tě já mám might and magic viii a už jsem to uhrál 4 a ted bych si chtěl zahrát might and magic vii nevíš kde to stáhnout??? (já jsem našel jsen torrent ale ten nechci stahovat 5 dní tak jestly nevíš kde to stahnout??) | |||
| Jméno: | Death Werewolf | 2. 5. 2008, 12:57:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
hele me to porat pise ze NENI PLATNA APLIKACE TYPU WIN32!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestli ti to pomuze |
|||