Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Tolberti | 7. 5. 2008, 06:51:02 | ![]() |
| e-mail: | tolberti(z)seznam(tečka)cz | ||
| Přeji hezký den, chtěl bych se na něco zeptat, protože se nechci prát s autorskými právy, ale snad to půjde =)
Dělám takovou stránku o Might and Magic na www.gamepark.cz (viz. odkaz níže), kde píšu všechno možný o Might and Magic a přidám Heroes atp. A budu dělat i detailní článek o MaM7, a napadlo mě, abych se nemusel psát s některýma těma věcma, že bych to od Tebe na férovku zkopíroval. Nahoru nad celý článek by byl zdroj tvůj web a Ty přímo jmenovaný. Snad by to tak šlo, jestli ne, tak to hold nějak budu muset vyřešit a napsat po svym =D A ten odkaz na článek -> http://www.gamepark.cz/blog/historie_might_and_mag ... Jinak děkuji, s pozdravem Tolberti |
|||
| Jméno: | KILLER | 7. 5. 2008, 02:07:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak jsem zjistil, že Odrážení bolesti na Roberta Moudrého nefunguje. Musel jsem ho tedy zabít o roh. To už bylo velice rychlé. | |||
| Jméno: | Franta | 6. 5. 2008, 20:07:48 | ![]() |
| e-mail: | ferystanek(z)seznam(tečka)cz | ||
Koukám, že diskuse pěkně pokročila
Obdivuju Elemira za ty 4 druidy, mě osobně to na začátku s nimi nějak nevyšlo (zapomněl sem na piedestal bohů) a tak sem to vzdal. Osobně mi právě nejvíc zajimají ty atypický družiny a hodlám zkusit zase něco nového v MM7 ale chci se vrhnout znova také do rozehraných osmiček a zkusit něco podobného... Bohužel teď není vůbec čas (ach ta maturita) PS Elemir: těším se na to tvý shrnutí poznatků o atypických družinách a ta parta druidů je pro mě dost zajímavá (asi to tak špatnej hero neni) ![]() |
|||
| Jméno: | anonymní uživatel | 6. 5. 2008, 18:43:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| no ja ty preklady zatim nemam ale napadlo me ze kdyby byla volna chvile tak by nebyl problem to prepsat... 6. dil bohuzel nemam :-/ | |||
| Jméno: | Elemir | 6. 5. 2008, 18:08:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Dracul: s tím knězem budeš muset promluvit, pak už je jedno jestli opravdu někam odcestoval nebo ne. Úkol se tím rozhovorem považuje za splněný. Pokud tam opravdu nikne neni, tak zkus vyvolat umělý respawn kláštera viz kapitola Řešení problému s ukradeným Thjoradem v sekci devátého dílu.
4raven: pokud máš překlady, tak neváhej, zájem by určitě byl . Uvítal bych i překlad videa u šestého dílu.
Jinak ty poznatky o atypických družinách stále sbírám. Jakmile to s těmi 4 druidy skončím, tak to zkusím nějak sepsat dohromady. Je to docela dobrý námět a dá se na tom poukázat na řadu zajímavých věcí. |
|||
| Jméno: | raven | 6. 5. 2008, 15:25:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| je to divny.. jeste se mi jednou stalo ze ten mnich stal primo vedle toho opata.. jinak fakt nevim.. | |||
| Jméno: | Dracul | 6. 5. 2008, 14:44:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4raven: nn tohle jsem neodklik a i kdyby tak dalsi 2 ukoly mam splneny a stejne mi to povysenni neda | |||
| Jméno: | spellcross | 6. 5. 2008, 14:25:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| hele killere pls nemohl by si hodit MM7 hodin na www.uloz.to??? | |||