Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Tolberti 7. 5. 2008, 06:51:02 delete
e-mail:
 
Přeji hezký den, chtěl bych se na něco zeptat, protože se nechci prát s autorskými právy, ale snad to půjde =)
Dělám takovou stránku o Might and Magic na www.gamepark.cz (viz. odkaz níže), kde píšu všechno možný o Might and Magic a přidám Heroes atp. A budu dělat i detailní článek o MaM7, a napadlo mě, abych se nemusel psát s některýma těma věcma, že bych to od Tebe na férovku zkopíroval. Nahoru nad celý článek by byl zdroj tvůj web a Ty přímo jmenovaný. Snad by to tak šlo, jestli ne, tak to hold nějak budu muset vyřešit a napsat po svym =D A ten odkaz na článek ->
http://www.gamepark.cz/blog/historie_might_and_mag ...

Jinak děkuji, s pozdravem Tolberti
Jméno: KILLER 7. 5. 2008, 02:07:10 delete
e-mail:
 
Tak jsem zjistil, že Odrážení bolesti na Roberta Moudrého nefunguje. Musel jsem ho tedy zabít o roh. To už bylo velice rychlé.
Jméno: KILLER 6. 5. 2008, 23:05:44 delete
e-mail:
 
Johnny: Městskou bránu nepotřebuji, cestování pěšky sice trvá dlouho, ale dostanu se všude. Já mám tolik peněz, že nevím co s nimi (42. level a 270 000 zlatých). V Erathii prodávám předměty za 50% ceny a v Kamenné městě něco přes 80%. Předměty spíš sbírám než kupuji.
Jméno: Johnny 6. 5. 2008, 22:37:58 delete
e-mail:
 
4Killer:
S rytířema bych jako NPC bral spíš bránu města a ještě nějakého podobného. Ten instruktor je sice dobrý, ale jen do začátku, po vyběru cesty mi totiž došlo všech 100 000, protože rytíř nemůže jít moc na obchodníka.
Jméno: raven 6. 5. 2008, 21:24:01 delete
e-mail:
 
no ti 2 magove 2 druidi sou docela sranda.. myslel sem ze to bude ze zacatku zahul ale ani ne, je to docela v pohode, na lvl 5 se da v pohode zabit horsky trol nebo kralovsky grif, ale uz se tesim na dračí dechy a vysátí duse.. tomu se nic nevyrovná, a to nemluvně o 16 armagedonech vyslanych behem minutky

jinak k tomu prekladu inter k MM7, ted jsem dokoncil to uvodní intro a jestli to tu chcete tak bych to rad poslal treba elemirovi na mail nebo tak nejak.. davat to sem do knihy je na prd..
Jméno: KILLER 6. 5. 2008, 21:01:33 delete
e-mail:
 
Franta: V posledních pár dnech jsem na to měl málo času, takže jsem se tam ještě nedostal, ale teď už to snad dohraju. Labyrint vyřeším asi tak, že ho nebudu vybíjet celý, ale jen cestu k hledaným předmětům, Titánskou pevnost a povýšení na Ostrostřelce musím ještě vymyslet, v Eofolských tunelech mi trochu pomůže Zrcadlo medúzy (Trpasličí doly v Brakadě), jinak budu muset lítat se odkameňovat do chrámu v Nighonu. Možná ještě úkol na Černokněžníka bude zajímavý. Léčit se ani moc nemusím, protože mám vysokou třídu zbroje (projde na mě jen pár ran), dávám často vysoké zranění (nestvůry brzo padnou) a mám mnoho životů. Jestli něco selže, tak se léčím spánkem. Z NPC mám Instruktora a učence.
Jméno: Franta 6. 5. 2008, 20:14:57 delete
e-mail:
 
KILLER: Ještě hraješ za tu partu rytířů? (temných ) Zajímalo by mě jak sis to s nima dával v Labyrintu a v Eofolu, a jak řešíš léčení, jestli nějaké NPC nebo svitkama/táboření ?
Jméno: Franta 6. 5. 2008, 20:07:48 delete
e-mail:
 
Koukám, že diskuse pěkně pokročila
Obdivuju Elemira za ty 4 druidy, mě osobně to na začátku s nimi nějak nevyšlo (zapomněl sem na piedestal bohů) a tak sem to vzdal. Osobně mi právě nejvíc zajimají ty atypický družiny a hodlám zkusit zase něco nového v MM7 ale chci se vrhnout znova také do rozehraných osmiček a zkusit něco podobného... Bohužel teď není vůbec čas (ach ta maturita)

PS Elemir: těším se na to tvý shrnutí poznatků
o atypických družinách a ta parta druidů je pro mě dost zajímavá (asi to tak špatnej hero neni)
Jméno: KILLER 6. 5. 2008, 19:01:18 delete
e-mail:
 
raven: 2 klerici a 2 mágové mi zas až tak zvláštní družinou nepřijdou, protože do volby cesty se jeden kouzelník bude specializovat na cestovní kouzla, druhý na útočná (které jednoduše zastoupí rytíře nebo lučištníka ), jeden klerik si vezme léčení, a druhý útočná kouzla nebo kouzla mysli. Doporučuji rychle zvolit cestu (světlo nebo temnota), protože pak získáš 4 postavy s dovedností magie světla (temnoty), které budou neporazitelné (Světlo - 20 Velkých světelných elementálů, Temnota - salva 4 dračích dechů). Proti tomu se nic nemůže postavit (skoro nic - Tolberti, medůzy).
Shrnutí - budeš se divit, jak rychle to dohraješ. Pozn. Ale, je to jen můj názor, nevnucuji ti ho.
Jméno: KILLER 6. 5. 2008, 18:44:38 delete
e-mail:
 
spellcross: Mohl, ale nedám!
Jméno: anonymní uživatel 6. 5. 2008, 18:43:28 delete
e-mail:
 
no ja ty preklady zatim nemam ale napadlo me ze kdyby byla volna chvile tak by nebyl problem to prepsat... 6. dil bohuzel nemam :-/
Jméno: Elemir 6. 5. 2008, 18:08:26 delete
e-mail:
 
4Dracul: s tím knězem budeš muset promluvit, pak už je jedno jestli opravdu někam odcestoval nebo ne. Úkol se tím rozhovorem považuje za splněný. Pokud tam opravdu nikne neni, tak zkus vyvolat umělý respawn kláštera viz kapitola Řešení problému s ukradeným Thjoradem v sekci devátého dílu.

4raven: pokud máš překlady, tak neváhej, zájem by určitě byl . Uvítal bych i překlad videa u šestého dílu.

Jinak ty poznatky o atypických družinách stále sbírám. Jakmile to s těmi 4 druidy skončím, tak to zkusím nějak sepsat dohromady. Je to docela dobrý námět a dá se na tom poukázat na řadu zajímavých věcí.
Jméno: raven 6. 5. 2008, 15:25:33 delete
e-mail:
 
je to divny.. jeste se mi jednou stalo ze ten mnich stal primo vedle toho opata.. jinak fakt nevim..
Jméno: Dracul 6. 5. 2008, 14:44:45 delete
e-mail:
 
4raven: nn tohle jsem neodklik a i kdyby tak dalsi 2 ukoly mam splneny a stejne mi to povysenni neda
Jméno: raven 6. 5. 2008, 14:40:16 delete
e-mail:
 
jeste jeden spam
v MM7 sem rozjel skupinu 2 magove+2 klerici, az to dohraju tak napisu nejake poznatky

jinak me napada... mel by tu nekdo zajem o text a preklad videí z MM7??
Jméno: raven 6. 5. 2008, 14:34:54 delete
e-mail:
 
to Dracul: no podle me je to tam trosku nedoresene, taky me ten hlavni knez rekl ze uz na me ceka na dvore, ten mnich tam byl, kdyz s nim promluvis tak ti rekne ze pocka v hospode v guberlandu(je mozny ze uz jsi ho odkliknul nekdy predtim)... problem je v tom, ze ten hlavni mnich ti porad rika, ze na tebe ceka na dvore, dalsi problem je v tom, ze mnich v hospode neceka, je nutne splnit dalsi dva ukoly a pak si jit rovnou pro povyseni a o mnicha uz se nijak nezajimat... takhle jsem to aspon mel ja.. mozna to je v jinych verzích hry jinak
Jméno: spellcross 6. 5. 2008, 14:25:29 delete
e-mail:
 
hele killere pls nemohl by si hodit MM7 hodin na www.uloz.to???
Jméno: Dracul 6. 5. 2008, 13:49:48 delete
e-mail:
 
doufam ze nyni jiz posledni dotaz. pri plneni povyseni lecitele na kneze nemohu najit kneze do noveho chramu v klastere v lindsfarm mi opat rekl ze na me pocka druhy den v zahrade problem je v tom ze nikde neni ( strom i svitek zasvedceni mam ) na co jsem zapomel nebo co jsem udelal blbe?
Jméno: Elemir 6. 5. 2008, 13:33:54 delete
e-mail:
 
4Petr Šmíd: já to mám takto rozdělené úmyslně, právě proto, aby ten návod nebyl příliš velký. Je to udělané ve všech sekcích. Chtěl jsem se vyhnout i nadměrnému prolinkování, aby to zbytečně neztížilo orientaci na stránkách. K té instalaci na xp stačí ten patch, co je v downloadech (Ke stažení). Postup je jednoduchý, nejprv nainstalovat hru, pak patch na verzi 1.1, poté xp patch (je mezi neoficiálními patchi) a nakonec češtinu.

4Dracul: já bych sice řekl, že bonusy z předmětů se normálně započítávají, ale stát se může cokoliv. S tím zvyšováním atributů je to v devátém díle opravdu problém, možností je tu velmi málo. Ještě se na to zkusím kouknout, ale bude to trvat o něco déle.

A teď k tomu pokračování dobrodružství 4 druidů. Zkusím to zpracovat ještě během večera, ráno už na to nezbylo mnoho času a stejně tak nebylo v noci už tolik času na hraní - holt ve všední dny jsou noční kratší .
Jméno: Dracul 6. 5. 2008, 12:54:42 delete
e-mail:
 
Byla to ta unikatni dika z truhly ale kde je ji konec nevim.Jinak nemuzu pouzivat zadne artefakty kvuli tomu ze mi to napise k pouzivani tohoto predmetu je potreba napr. 30 presnost a ja mam 15, pokud se nemylim tak bonusy z predmetu se k tomu nepripocitavaji, tak kde mam sehnat ten zbytek??? Doufam ze to neni prilis blby dotaz