Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | raven | 8. 5. 2008, 21:01:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| no ja sem svitky neviditelnosti pouzival docela casto... je divny ze jsi tam zadny nebyl, mozna jina verze hry... | |||
| Jméno: | raven | 7. 5. 2008, 18:05:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
tak hotovo.. uvodni intra z MM6 a MM7 mam prelozeny.. u te 6. to bylo docela kratounky takze pohodicka kam to mam hodit?? |
|||
| Jméno: | spellcross | 7. 5. 2008, 17:56:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
ach jooo..... Please nemohl by někdo opravdu hodnej dat might and magic vii na www.uloz.to ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 7. 5. 2008, 15:03:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
4Tolberti: Nic proti tomu nemám, stačí tam ten odkaz zpět ke mě. Jsem rád, že si se zeptal, to jiní kopírovali i bez optání .
4Keeper: opravim to. Stačí, když do vzkazu nakopíruješ celý odkaz včetně toho http:// , podle toho pak už skript pozná, že s tím má pracovat jako s odkazem. Jen v rychlosti pár drobností, včera jsem měl tu smůlu, že mi nešel internet. S partou 4 druidů se mi to podařilo k ránu úspěšně dokončit (zatím bez podrobností: arcidruidové level 21-22, 1 rok 12 dní, reálný čas přibližně 17 hodin, skóre lehce přes 14 000 - největší vliv na skóre má skutečně herní čas). Protože jsem přitom zjistil řadu zajímavostí, tak to rovnou shrnu v připravovaném článku, což by mělo být přibližně zítra. Krom toho budu muset překopat pár neoblomných pravd . Mám samozřejmě něco k tomu vzdělávání a pár triků k základním atributům a dovednostním bodům.
Edit: Přeci jen něco prozradím ještě teď. Vrátím se k tomu vzdělávání a rozdílu mezi levely u postav s dovedností vzdělávání a bez dovednosti (případně různými úrovněmi dovednosti). V devátém díle byl ten rozdíl tak znatelný proto, neboť hra narozdíl od 6-8 dílu s touto dovedností pracuje trochu jinak, resp. bere v úvahu více "věcí". V 6-8 díle se totiž vzdělávání uplatňuje jen na zkušenostní body získané zabíjením nestvůr, nepočítají se tedy zkušenosti za plnění úkolů (a to včetně povyšovacích). Kdežto v devátém díle se navíc počítají právě i ty úkoly a protože zrovna z nich přichází zkušeností nejvíce, tak např. takový velmistr ve vzdělávání získá pěknou dávku bodů navíc. |
|||
| Jméno: | Keeper | 7. 5. 2008, 10:16:43 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To raven
Psal jsi že by jsi byl ochotný pro nás přeložit videa ze hry ale že nemáš MaM 6 tak jestli chceš tak tady máš úvodní video na MaM 6 www.youtube.com/watch?v=v2euOaYOlAU |
|||