Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Karanya Memoria | 10. 5. 2008, 18:45:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elemir-já už sem jí hrála ale už na začátku jsem umřela. A hrála jsem MM8. ![]() |
|||
| Jméno: | Spider | 10. 5. 2008, 17:01:58 | ![]() |
| e-mail: | pnespor(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj Elemire.Hru MaM7 jsem nainstaloval dle Tveho navodu na XP.Mužu volit postavy i zaměstnani.Spustim hru,mužu bojovat,sbirat predměty,hovořit s postavama.Ale jak chci vstoupit do nějake budovy hra vypadne do Windows a objevi se chybova hlaška. Nevím co s tím? Za radu předem děkuju. Spider
|
|||
| Jméno: | Keeper | 9. 5. 2008, 19:43:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak příručku k Heroes 3 už mají na těch stránkách vyprodanou :( | |||
| Jméno: | raven | 9. 5. 2008, 17:32:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| kradeni je podle me docela na nic.. stejne ukradene veci jsou ocejchovane takze je nemuzete prodat... | |||
| Jméno: | Death Werewolf | 9. 5. 2008, 14:59:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
AHOJ!!! SORRY ze jsem se ozval az ted.ja jsem to dnes udelal celi ale je to moc kkkrrraaatttkkkýýý ! bohezel. za jak dlouho jsi to udelal??? |
|||
| Jméno: | Raindancer | 9. 5. 2008, 14:10:40 | ![]() |
| e-mail: | Raindancer(z)seznam(tečka)cz | ||
| Jsem velkým fandou celé série Might and Magic (pravda,až na devátý díl..) a moc děkuji za výbornou stránku a za skvělý tip na ty Oficiální Příručky Strategie. Už dlouho jsem je chtěl, ale sehnat je bylo velmi těžké a navíc jejich cena byla přemrštěná.. teď jsem si je objednal a velmi levně, díky tobě. | |||
| Jméno: | KILLER | 9. 5. 2008, 00:32:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Aha, nějak mi ten druid splynul s hraničářem. Dále jsem se domníval, že Behemoti v Eofolských tunelech zabírají celou šířku jeskyně. Lincoln je jednoduchý (použil jsem tvůj obrázek z návodu pro lepší přehlednost), nemusíš zabít ani jednoho robota. Zde je řešení (viz odkaz na obrázek na konci textu): Vstup s tahovým režimem do Lincolnu, svleč skafandry a nasaď vybavení (pořád v tahovém režimu), pak vyraž a robotů si "nevšímej", kličkuj mezi nimi. Jdi do dveří 1, pak k počítači 2, pak se nevracej do skladiště, ale zaboč doleva ke schodům 3 - objevíš se v největší místnosti lodi, jdi rovnou ke schodům 4 (vyjdi je), otevři dveře 5, vem přetlakovač na místě 6. Loď opusť pomocí CHRÁMu V LÁHVI, pro který si zaplaveš ještě před Lincolnem. Odkaz na obrázek Lincolnu:
http://resize.like.cz/images/1210284815Licoln.JPG ... |
|||