Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Keeper 10. 5. 2008, 19:08:52 delete
e-mail:
 
Zdar Elemire
Tak sem se zase začetl do tvých rad a návodů a v MaM 6 v Rozmístění studní s bonusy, sudy a kotle sem našel pár chybiček
A to v magická fontána v zátoce pašeráků přidává 20 many a né manu
a dále pokud vím tak v aréně žádná fontána není a ty tam píšeš že přidává 10 bodů zdraví? a dále bych tam asi ještě doplnil u studní co přidávají 2 body trvale do jaké hodnoty to přidávají např. v novém sorpigalu ta studna vedle arény přidává trvale štěstí do hodnoty 14 bodů.
Jméno: Karanya Memoria 10. 5. 2008, 18:45:52 delete
e-mail:
 
Elemir-já už sem jí hrála ale už na začátku jsem umřela. A hrála jsem MM8.
Jméno: Elemir 10. 5. 2008, 18:34:29 delete
e-mail:
 
4Franta: Díky za upozornění, máš pravdu, po druhém povýšení se může stát expertem. Tušil jsem, že mi toho uteklo více, hned to opravim.

4Spider: Jediná rada je hru kompletně přeinstalovat. Obvykle s tím problémy nejsou, takže tu chybí zkušenosti s řešením případných problémů. Zkus ještě přes MM7Setup.exe ověřit, jestli se ti používá jen Softwarový rendering. Zkus to potom ještě chvíli i bez češtiny, jestli to bude dělat ten samý problém.

4spellcross: Oficiální verze hry je jen jedna, všechno ostatní jsou neoficiální herní modifikace. Vcelku neni problém si např. upravit tu barvu šatů, nebo vůbec měnit složení nestvůr. Každopádně, pokud hledáš na youtube kvůli ingame videím, tak existuje jednodušší cesta. Stáhni si v Ke stažení mm7view a tím si otevři tuším hned první soubor v adresáři Anims. Všechna videa s koncovkou bik jsou pak ty jednotlivá ingame videa.
Jméno: Franta 10. 5. 2008, 18:12:38 delete
e-mail:
 
Elemir: Hrál sem chvíli za 2 paladiny a lučištníky a všiml sem si, že lučištník se může po 2.povýšení (buď luč. mistr nebo ostřelovač) naučit EXPERTA v ODSTRAŇOVÁNÍ PASTÍ, v té tabulce dovedností máš u lušištníka v 2.povýšení pouze normální dovednost.
Jméno: spellcross 10. 5. 2008, 17:41:23 delete
e-mail:
 
Elemire chci se zeptat ono je víc verzí MM8? protože na youtube.com jsem nasel videa a tam jsou moznosti jaky v my vezri MM8 nejdou (např: daj se utopit nepřátelé, obačane nekterych mest maj jinou barvu šatu)
Jméno: Spider 10. 5. 2008, 17:01:58 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire.Hru MaM7 jsem nainstaloval dle Tveho navodu na XP.Mužu volit postavy i zaměstnani.Spustim hru,mužu bojovat,sbirat predměty,hovořit s postavama.Ale jak chci vstoupit do nějake budovy hra vypadne do Windows a objevi se chybova hlaška. Nevím co s tím? Za radu předem děkuju. Spider



Jméno: Karanya Memoria 10. 5. 2008, 09:34:09 delete
e-mail:
 
Hra Might and Magic je supér!!!
Jméno: Elemir 10. 5. 2008, 05:48:57 delete
e-mail:
 
Řekl bych, že mm6 už v tomto ohledu nebude tak přívětivá jako sedmička, ale s těmi rytíři asi problém nebude. Bez Lloydova majáku se dá obejít a zbytek vynahradí ty NPC.
Jméno: KILLER 9. 5. 2008, 20:27:37 delete
e-mail:
 
Přemýšlím o skupině 4 rytířů v MM6. Je to reálné? Máte nějaké zkušenosti?

Oproti MM7, je tam více nestvůr, což bude problém i pro rytíře s vysokou třídou zbroje. Nejvíce bude asi chybět Lloydův maják. Létání by šlo vyřešit pomocí NPC.
Jméno: Elemir 9. 5. 2008, 19:52:47 delete
e-mail:
 
4spellcross: Pokud se ti do toho chce, tak to můžeš zkusit.

4Raindancer: Díky. Škoda, že už neni k sehnání i příručka pro šestý díl.

K tomu Vinnému sklípku: Skoro bych řekl, že si ze mě utahujete , já si doposud myslel, že je nutné se dostat až do krypty a pak je to teprve splněné. Tak jinak, ano, šel jsem tam pro zlato .

4Franta: já tyhle NPC moc nepoužívám, obzvláště teď by mě to vyšlo dost draze, ale je to zajímavý poznatek. Normálně bych čekal, že se to kouzlo bude chovat stejně. On to nemusí být nutně bug. V principu se na to dá nahlížet taky tak, že v 7 díle se NPC aktivně neúčastní bojů, tedy jsou jakoby zdánlivě vždy v bezpečí.

Mám v plánu se s těmi druidy pustit ještě do jednoho dobrodružství, resp. zkusit ten začátek ještě více vypilovat. Tedy od Harmondale se dostat co nejdříve k záchraně trpaslíků, abych se mohl zapojit i do války lidí a elfů.
Jméno: Keeper 9. 5. 2008, 19:43:16 delete
e-mail:
 
Tak příručku k Heroes 3 už mají na těch stránkách vyprodanou :(
Jméno: Franta 9. 5. 2008, 17:45:02 delete
e-mail:
 
Raven: Tak např dost drahé knihy kouzel, svitky, hůlky, lektvary a ěkdy i prsteny se hodí krást...

Zajímavé je to, že když mě při kradení chytí - tzn. že už nemužu vstoupit, tak se mi občas stane, že ukradená věc neni cejchovaná, navíc je divné už to, že při tom chycení tu věc (občas) stejně ukradnu
Jméno: raven 9. 5. 2008, 17:32:33 delete
e-mail:
 
kradeni je podle me docela na nic.. stejne ukradene veci jsou ocejchovane takze je nemuzete prodat...
Jméno: Franta 9. 5. 2008, 17:21:55 delete
e-mail:
 
Elemir: Opravdu nádherný článek o těch druidech, až se mi za ně chce začít hrát

Jinak jsem přišel na fígl s městskou bránou (při hraní za hraničáře,zloděje,mnichy) a to, že si stačí najmout NPC s městskou branou a normálně před monstry i třeba v kolovém módu "odletět" pryč (u NPC se píše na mistrovské úrovni ale tohle bude nejspíš jeden z bugů)...

Asi začnu hrát za 3 druidy a 1 zloděje (přeci s tím kradením to mám takové nejasné)

KILLER: s tím vinným sklípkem mi to taky fungovalo
Jméno: Death Werewolf 9. 5. 2008, 14:59:01 delete
e-mail:
 
AHOJ!!! SORRY ze jsem se ozval az ted.ja jsem to dnes udelal celi ale je to moc kkkrrraaatttkkkýýý ! bohezel. za jak dlouho jsi to udelal???
Jméno: Raindancer 9. 5. 2008, 14:10:40 delete
e-mail:
 
Jsem velkým fandou celé série Might and Magic (pravda,až na devátý díl..) a moc děkuji za výbornou stránku a za skvělý tip na ty Oficiální Příručky Strategie. Už dlouho jsem je chtěl, ale sehnat je bylo velmi těžké a navíc jejich cena byla přemrštěná.. teď jsem si je objednal a velmi levně, díky tobě.
Jméno: KILLER 9. 5. 2008, 12:09:31 delete
e-mail:
 
Elemir: Opravdu hezké putování druidů

Zaujala mě v tvém popisu jedna skutečnost: Proč jsi vybíjel vinný sklípek v Tatalii? Bylo to snad kvůli penězům? Pro úspěšné splnění tohoto úkolu totiž stačí vejít dovnitř, na patě se otočit a odejít.
Jméno: anonymní uživatel 9. 5. 2008, 09:41:31 delete
e-mail:
 
Elemir videa protože čeština na ostatni už je
Jméno: Elemir 9. 5. 2008, 04:37:02 delete
e-mail:
 
Máš pravdu, zabírají celou šířku. Taky jsem si předtím myslel, že je to nemožné, ale už dříve se tu v diskuzi objevilo, že to jde, tak jsem to zkusil. Oni se postupně přeskupují a občas se mezi nimi a zdí objeví úzká mezera, kterou lze se štěstím proběhnout. Problémem pak ještě je, že skupinky Behemontů často stojí dost u sebe i v rámci té řady, tak je třeba čekat až se obě skupinky začnou od sebe vzdalovat. Docela dobře funguje i vybýhání po zdi, aby se člověk vyhnul dotyku s jejich pařáty a tím pádem odhalení. Celé je to zdlouhavé, takže mi neviditelnost vyprchala krátce poté, co jsem se za ně dostal.

U toho Lincolnu jsem to proběhnout zkusil, ale neměl jsem šanci. Byl jsem vůbec rád, když jsem se dostal za dveře ze skladiště. V hale se mi na schody podařilo vyběhnout, ale tím to taky skončilo. Když jsem sepisoval to dobrodružství, a potřebu bezpečné oblasti pro Městkou bránu, tak mě ten Chrám v láhvi napadl, ale nebyl jsem si tím jistý. Díky za tip.
Jméno: KILLER 9. 5. 2008, 00:32:09 delete
e-mail:
 
Aha, nějak mi ten druid splynul s hraničářem. Dále jsem se domníval, že Behemoti v Eofolských tunelech zabírají celou šířku jeskyně. Lincoln je jednoduchý (použil jsem tvůj obrázek z návodu pro lepší přehlednost), nemusíš zabít ani jednoho robota. Zde je řešení (viz odkaz na obrázek na konci textu): Vstup s tahovým režimem do Lincolnu, svleč skafandry a nasaď vybavení (pořád v tahovém režimu), pak vyraž a robotů si "nevšímej", kličkuj mezi nimi. Jdi do dveří 1, pak k počítači 2, pak se nevracej do skladiště, ale zaboč doleva ke schodům 3 - objevíš se v největší místnosti lodi, jdi rovnou ke schodům 4 (vyjdi je), otevři dveře 5, vem přetlakovač na místě 6. Loď opusť pomocí CHRÁMu V LÁHVI, pro který si zaplaveš ještě před Lincolnem. Odkaz na obrázek Lincolnu:

http://resize.like.cz/images/1210284815Licoln.JPG ...