Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Johnny 15. 5. 2008, 21:09:59 delete
e-mail:
 
4Elemir: Proti Tolbertimu jen tři ochranné kouzla z bílé magie na grand úrovni a jinak nic. Linkoln jsem prošel jen díky Loydovu majáku na několika místech, protože proběhnout to najednou se nedalo.
Jméno: raven 15. 5. 2008, 19:04:11 delete
e-mail:
 
killer: ty dvere by urcite nemely byt zavrene... navic je tam nekolik vchodu, zkus nejaky jiny, jeden je i v tom dome hned jak dostanes ukol...
Jméno: Death Werewolf 15. 5. 2008, 16:26:01 delete
e-mail:
 
Za jak dlouho jsi udělal Crusaders of Might and Magic?
Jméno: Elemir 15. 5. 2008, 09:33:52 delete
e-mail:
 
4Johnny: Jaké ochrany si proti Tolbertimu používal a jaké to bylo v Lincolnu?

4KILLER: Nějak si nemůžu vybavit, že by ty dveře byly zavřené. Nestojí náhodou za nima někdo, kdo je tím pak blokuje (zkus Čarodějovo oko)?
Jméno: KILLER 14. 5. 2008, 23:26:11 delete
e-mail:
 
V MM9 ve Sturmfordu v Beet Hovenu je nějaký labyrint. Jak se do něho dostanu (Dveře nejdou otevřít) ? Díky za odpověď
Jméno: Johnny 14. 5. 2008, 19:11:38 delete
e-mail:
 
Takže jsem dohrál za čtyři mágy a zároveň elfy, takže se zdravím byla sranda. Bodů 12 608, levely 38 a za rok, 9 měsíců a 2 dny. Bylo to akorá náročné ve střední fázy hry, ale pak s neviditelností to byla brnkačka - vyloupil jsem jednoduše Titánskou pevnost či jak se to jmenuje a s artefakty to už bylo mnohem jednodušší. Když jsem pak měl u jednoho i grand na bílou magii, a kouzlil jsem si furt ochrany, tak na mě nemohl ani Tolberti. Splnil jsem všechny možné úkoly a proto mě to taky trvalo tak dlouho.
Jméno: Johnny 13. 5. 2008, 20:11:49 delete
e-mail:
 
Tak jsem dohrál MM7 za partu mágů. Čas něco přes 1 a tři čtvrtě. Jakési skore 12 000 a dosažený level 38. Pak ještě napíšu
Jméno: spellcross 13. 5. 2008, 14:15:25 delete
e-mail:
 
tady je to docela levny http://www.game2k.cz/
Jméno: Anakreon 12. 5. 2008, 19:02:33 delete
e-mail:
 
Chci se zeptat jestli nekdo nevi jak rychle sehnat Might & Magic VI a VII?Hlavne VI protoze navim kde je mam kupit,tak mi prosim pomozte.diky
Jméno: Elemir 11. 5. 2008, 22:26:06 delete
e-mail:
 
4Spider: ahoj, nic víc mě bohužel nenapadá. Dej pak kdyžtak vědět, jak to na těch win2k dopadlo.

4Johnny: Díky za info. Zrovna včera jsem na odpovídající chodbu narazil, takže asi vim, kterou máš na mysli. Zkusim to pak do té mapky dokreslit. Podívám se i po tom klíči.
Jméno: Spider 11. 5. 2008, 19:23:04 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire, dekuju za radu, ale bohuzel nic nepomohlo. Kdyby snad nekdo jiny prisel na to, v cem je chyba, necht mi da vedet. Zkusim to jeste rozbehat na win 2000, tak uvidim. Zatim se mej. Spider
Jméno: KILLER 11. 5. 2008, 17:44:09 delete
e-mail:
 
Ten klíč je někde velmi blízko té tajné chodby nebo toho obrazu.
Jméno: Raindancer 11. 5. 2008, 16:17:45 delete
e-mail:
 
Jo, tak se omlouvám.. s tou tapisérií jsem se mýlil.. už to vidím.
Jméno: Raindancer 11. 5. 2008, 16:16:30 delete
e-mail:
 
Johnny: Ještě bych dodal, že ty zamčené dveře vedou ven z hradu, jakoby nahoru na hradní ochoz, kde je jeden gryf.. nejsem si úplně jistý, kde sebrat klíč.. buď někde v hradu samotném, nebo v rámci nějakého úkolu.. nevím proč, ale napadá mě ten s krádeží Anny pro Setaga (povýšení na Zloducha) - ale to jen tipuju, nevzpomínám si, kde klíč seberete.. a další informace naprosto bez záruky - v té truhle je tapisérie, u které jsem nikdy nepřišel na to, k čemu slouží (pokud to někdo ví, nechť napíše.. a je možné, že se v téhle truhle vůbec nenalézá.. prostě jen matně vzpomínám)
Jméno: Johnny 11. 5. 2008, 15:53:47 delete
e-mail:
 
4Elemir: Máš neúplnou mapku Hradu Gryphonhearth. Je tam ještě tajná chodba kousek od obrazu Rolanda. Za ní je jedna truhla a nějaké zamčené dveře.
Jméno: Elemir 10. 5. 2008, 22:03:47 delete
e-mail:
 
4fretkas: Zalistuj v knize o nějakých pár stránek dál, už je to tam rozepsané.

4spellcross: vim, mm8leveleditor to umí.

4Keeper: ty studny ještě nejsou zpracované, jenom jsem to vytáhl z datového souboru, proto je tam i studna v Aréně. Zatim jsem nenašel čas a chuť to prověřit. Info o tom doplnění do 14-ti bodů je hned v hlavičce, časem to celé doupravim ... teda ten překlep s manu opravim hned . Mail na Stuare jsen našel přímo na stránkách http://www.stuare.cz/ v kontaktech, tipl jsem, že by to mohli být oni (podle loga) a trefil jsem se.
Jméno: fretkas 10. 5. 2008, 21:03:01 delete
e-mail:
 
ahojky všichni mohu se zeptat jak zabít draka v MM9???
pomůžete mi???
sle jinak jsou tito stránky very very very gud
Jméno: spellcross 10. 5. 2008, 20:29:19 delete
e-mail:
 
jo jenom elemire nevíš jak změnit jména nestvůr (třeba drakobijce na magora )
Jméno: spellcross 10. 5. 2008, 20:27:33 delete
e-mail:
 
Elemir dík teť už jen počkat až mi přivezou komp na kterej MM8 pujde . Jo a až si to nainstaluju tak za par dni najdete na http://www.youtube.com par videí zehry tak se určitě kouknete
Jméno: Keeper 10. 5. 2008, 19:50:28 delete
e-mail:
 
Jo a ještě sem se chtěl zeptat Elemire kde jsi našel ten informační mail na který jsi napsal této společnosti? http://knihy.stuare.cz/ nikde ho na těch stránkách nemůžu najít a chtěl bych se jich na něco zeptat.