Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | raven | 15. 5. 2008, 19:04:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| killer: ty dvere by urcite nemely byt zavrene... navic je tam nekolik vchodu, zkus nejaky jiny, jeden je i v tom dome hned jak dostanes ukol... | |||
| Jméno: | Death Werewolf | 15. 5. 2008, 16:26:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
Za jak dlouho jsi udělal Crusaders of Might and Magic? ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 14. 5. 2008, 23:26:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| V MM9 ve Sturmfordu v Beet Hovenu je nějaký labyrint. Jak se do něho dostanu (Dveře nejdou otevřít) ? Díky za odpověď | |||
| Jméno: | Johnny | 13. 5. 2008, 20:11:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak jsem dohrál MM7 za partu mágů. Čas něco přes 1 a tři čtvrtě. Jakési skore 12 000 a dosažený level 38. Pak ještě napíšu | |||
| Jméno: | spellcross | 13. 5. 2008, 14:15:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tady je to docela levny http://www.game2k.cz/
|
|||
| Jméno: | Anakreon | 12. 5. 2008, 19:02:33 | ![]() |
| e-mail: | rherynek(z)tiscali(tečka)cz | ||
| Chci se zeptat jestli nekdo nevi jak rychle sehnat Might & Magic VI a VII?Hlavne VI protoze navim kde je mam kupit,tak mi prosim pomozte.diky | |||
| Jméno: | Spider | 11. 5. 2008, 19:23:04 | ![]() |
| e-mail: | pnespor(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj Elemire, dekuju za radu, ale bohuzel nic nepomohlo. Kdyby snad nekdo jiny prisel na to, v cem je chyba, necht mi da vedet. Zkusim to jeste rozbehat na win 2000, tak uvidim. Zatim se mej. Spider | |||
| Jméno: | KILLER | 11. 5. 2008, 17:44:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ten klíč je někde velmi blízko té tajné chodby nebo toho obrazu. | |||
| Jméno: | Raindancer | 11. 5. 2008, 16:17:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jo, tak se omlouvám.. s tou tapisérií jsem se mýlil.. už to vidím. | |||
| Jméno: | Johnny | 11. 5. 2008, 15:53:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4Elemir: Máš neúplnou mapku Hradu Gryphonhearth. Je tam ještě tajná chodba kousek od obrazu Rolanda. Za ní je jedna truhla a nějaké zamčené dveře. | |||
| Jméno: | Elemir | 10. 5. 2008, 22:03:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4fretkas: Zalistuj v knize o nějakých pár stránek dál, už je to tam rozepsané.
4spellcross: vim, mm8leveleditor to umí. 4Keeper: ty studny ještě nejsou zpracované, jenom jsem to vytáhl z datového souboru, proto je tam i studna v Aréně. Zatim jsem nenašel čas a chuť to prověřit. Info o tom doplnění do 14-ti bodů je hned v hlavičce, časem to celé doupravim ... teda ten překlep s manu opravim hned . Mail na Stuare jsen našel přímo na stránkách http://www.stuare.cz/ v kontaktech, tipl jsem, že by to mohli být oni (podle loga) a trefil jsem se. |
|||
| Jméno: | fretkas | 10. 5. 2008, 21:03:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ahojky všichni mohu se zeptat jak zabít draka v MM9???
pomůžete mi??? sle jinak jsou tito stránky very very very gud ![]() |
|||
| Jméno: | spellcross | 10. 5. 2008, 20:29:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
jo jenom elemire nevíš jak změnit jména nestvůr (třeba drakobijce na magora ) |
|||
| Jméno: | spellcross | 10. 5. 2008, 20:27:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elemir dík teť už jen počkat až mi přivezou komp na kterej MM8 pujde . Jo a až si to nainstaluju tak za par dni najdete na http://www.youtube.com par videí zehry tak se určitě kouknete ![]() |
|||
| Jméno: | Keeper | 10. 5. 2008, 19:50:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jo a ještě sem se chtěl zeptat Elemire kde jsi našel ten informační mail na který jsi napsal této společnosti? http://knihy.stuare.cz/ nikde ho na těch stránkách nemůžu najít a chtěl bych se jich na něco zeptat. | |||