Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: |
spell |
17. 5. 2008, 17:04:39 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Fati7 skus si zalovovat celou hru |
| Jméno: |
KILLER |
17. 5. 2008, 16:47:50 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Fati7: Tak to už opravdu netuším co s tím dělat. |
| Jméno: |
Fati7 |
17. 5. 2008, 16:38:11 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Taky nic |
| Jméno: |
KILLER |
17. 5. 2008, 16:36:54 |
 |
| e-mail: |
|
| |
OK. Najdeš je pomocí počítačové funkce Hledat soubory či složky:
Zadej tam: *.mm6 |
| Jméno: |
Fati7 |
17. 5. 2008, 16:34:47 |
 |
| e-mail: |
|
| |
ano asi uz pres 4 savy a jsem celkem daleko mam cernou magii a tak potrebuju nainstalovat xp tak si chci udelat zalohu
|
| Jméno: |
KILLER |
17. 5. 2008, 16:30:01 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Fati7: A už si nějakou herní pozici ukládal? |
| Jméno: |
Fati7 |
17. 5. 2008, 16:18:37 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Mam visty jestli to s tim nahodou nesouvisy |
| Jméno: |
Fati7 |
17. 5. 2008, 16:16:39 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| tam sem koukal neni tam |
| Jméno: |
KILLER |
17. 5. 2008, 16:15:44 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Fati7: .../Might and Magic VI/Saves |
| Jméno: |
Fati7 |
17. 5. 2008, 15:55:15 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Prosim vas kam se ukladaji savy ze hry might and magic 6? diky predem |
| Jméno: |
Wittek |
17. 5. 2008, 13:41:32 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| O tom patchy vim. Ale nepomáhá to. Tu samou hru jsem nainstaloval bratrovi na PC a jede bez problému. Máme stejnou verzi OS. |
| Jméno: |
KILLER |
17. 5. 2008, 12:05:47 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Wittek: Musíš si nainstalovat XP patch (Sekce Ke stažení), pak to pojede. O operační paměť se nestarej. |
| Jméno: |
Wittek |
17. 5. 2008, 10:26:06 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Zdravím! Mám menší problém. Chcu si zahrát MM7, ale je problém při rozpoznání HW a to přesně RAM. Mám 2 GB a jaksi instalace s tím má problém. A i když to nainstaluju při spuštění hry to hodí hášku o nerozpoznaném softwaru a nejede to.
Díky |
| Jméno: |
KILLER |
16. 5. 2008, 18:11:37 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Elemir: Nemyslím si, že bych to vyřešil restartem, protože hraji MM9 podruhé a zase se to stalo. Poprvé jsem se víc zabýval příběhem a už se mi tam nechtělo vracet a zkoumat to, ale teď se snažím vymyslet nějaké "nepodstatné" zákysy.
P.S. anonymní uživatel (16. 5. 2008, 18:04:22) jsem já. |
| Jméno: |
anonymní uživatel |
16. 5. 2008, 18:04:22 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Ramesse: Některé jsou jednoruční a jiné zase obouruční. |
| Jméno: |
Ramesse III. |
16. 5. 2008, 17:20:34 |
 |
| e-mail: |
ramesse3(z)email(tečka)cz |
| |
| Dobrý den, chtěl jsem se zeptat; je sekera obouruční zbraň? (Chtěl bych totiž mít typického trpaslíka - totiž se sekerou a štítem a nevím, zda-li je to možné). Díky! |
| Jméno: |
Ramesse III. |
16. 5. 2008, 17:19:50 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Dobrý den, chtěl jsem se zeptat; je sekera obouruční zbraň? (Chtěl bych totiž mít typického trpaslíka - totiž se sekerou a štítem a nevím, zda-li je to možné). Díky! |
| Jméno: |
Elemir |
16. 5. 2008, 17:02:20 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Zkus to si kdyžtak zazálohovat adresář minisaves a originál vymaž (jeho obsah) a pak to zkus zahrát znovu. Na druhou stranu, nic zvláštního tam neni, takže tam ani chodit nemusíš. |
| Jméno: |
KILLER |
16. 5. 2008, 00:28:12 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Elemir: zkusil jsem, ale těsně za dveřmi nikdo není.
raven: Tento vchod vede jen do 1. "patra" Beet Hovenu (znám taky ten na Cvičišti a před hospodou).
Protože mám plánu hrát za Hraničáře tak se tam časem vrátím s velmistrem Vnímání a třeba na to přijdu. |
copyright 2002 - 2026 by Petr 'Elemir' Levák všechna práva vyhrazena