Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: spell 17. 5. 2008, 17:04:39 delete
e-mail:
 
Fati7 skus si zalovovat celou hru
Jméno: KILLER 17. 5. 2008, 16:47:50 delete
e-mail:
 
Fati7: Tak to už opravdu netuším co s tím dělat.
Jméno: Fati7 17. 5. 2008, 16:38:11 delete
e-mail:
 
Taky nic
Jméno: KILLER 17. 5. 2008, 16:36:54 delete
e-mail:
 
OK. Najdeš je pomocí počítačové funkce Hledat soubory či složky:
Zadej tam: *.mm6
Jméno: Fati7 17. 5. 2008, 16:34:47 delete
e-mail:
 
ano asi uz pres 4 savy a jsem celkem daleko mam cernou magii a tak potrebuju nainstalovat xp tak si chci udelat zalohu
Jméno: KILLER 17. 5. 2008, 16:30:01 delete
e-mail:
 
Fati7: A už si nějakou herní pozici ukládal?
Jméno: Fati7 17. 5. 2008, 16:18:37 delete
e-mail:
 
Mam visty jestli to s tim nahodou nesouvisy
Jméno: Fati7 17. 5. 2008, 16:16:39 delete
e-mail:
 
tam sem koukal neni tam
Jméno: KILLER 17. 5. 2008, 16:15:44 delete
e-mail:
 
Fati7: .../Might and Magic VI/Saves
Jméno: Fati7 17. 5. 2008, 15:55:15 delete
e-mail:
 
Prosim vas kam se ukladaji savy ze hry might and magic 6? diky predem
Jméno: Wittek 17. 5. 2008, 13:41:32 delete
e-mail:
 
O tom patchy vim. Ale nepomáhá to. Tu samou hru jsem nainstaloval bratrovi na PC a jede bez problému. Máme stejnou verzi OS.
Jméno: KILLER 17. 5. 2008, 12:05:47 delete
e-mail:
 
Wittek: Musíš si nainstalovat XP patch (Sekce Ke stažení), pak to pojede. O operační paměť se nestarej.
Jméno: Wittek 17. 5. 2008, 10:26:06 delete
e-mail:
 
Zdravím! Mám menší problém. Chcu si zahrát MM7, ale je problém při rozpoznání HW a to přesně RAM. Mám 2 GB a jaksi instalace s tím má problém. A i když to nainstaluju při spuštění hry to hodí hášku o nerozpoznaném softwaru a nejede to.
Díky
Jméno: KILLER 16. 5. 2008, 18:11:37 delete
e-mail:
 
Elemir: Nemyslím si, že bych to vyřešil restartem, protože hraji MM9 podruhé a zase se to stalo. Poprvé jsem se víc zabýval příběhem a už se mi tam nechtělo vracet a zkoumat to, ale teď se snažím vymyslet nějaké "nepodstatné" zákysy.

P.S. anonymní uživatel (16. 5. 2008, 18:04:22) jsem já.
Jméno: anonymní uživatel 16. 5. 2008, 18:04:22 delete
e-mail:
 
Ramesse: Některé jsou jednoruční a jiné zase obouruční.
Jméno: Ramesse III. 16. 5. 2008, 17:20:34 delete
e-mail:
 
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat; je sekera obouruční zbraň? (Chtěl bych totiž mít typického trpaslíka - totiž se sekerou a štítem a nevím, zda-li je to možné). Díky!
Jméno: Ramesse III. 16. 5. 2008, 17:19:50 delete
e-mail:
 
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat; je sekera obouruční zbraň? (Chtěl bych totiž mít typického trpaslíka - totiž se sekerou a štítem a nevím, zda-li je to možné). Díky!
Jméno: Elemir 16. 5. 2008, 17:02:20 delete
e-mail:
 
Zkus to si kdyžtak zazálohovat adresář minisaves a originál vymaž (jeho obsah) a pak to zkus zahrát znovu. Na druhou stranu, nic zvláštního tam neni, takže tam ani chodit nemusíš.
Jméno: KILLER 16. 5. 2008, 00:28:12 delete
e-mail:
 
Elemir: zkusil jsem, ale těsně za dveřmi nikdo není.

raven: Tento vchod vede jen do 1. "patra" Beet Hovenu (znám taky ten na Cvičišti a před hospodou).

Protože mám plánu hrát za Hraničáře tak se tam časem vrátím s velmistrem Vnímání a třeba na to přijdu.
Jméno: cawa 15. 5. 2008, 22:08:21 delete
e-mail:
 
jak se mate?