Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Ramesse III. | 21. 5. 2008, 18:41:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Takže ještě k těm prstenům; znamená to, co jsi mi napsal, že nefunguje ani artefakt "Vládcův prsten", který má údajně posilovat magii mysli? | |||
| Jméno: | Elemir | 21. 5. 2008, 13:29:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Řekl bych, že to neni špatná volba. Jakmile budeš umět mlžnou podobu, tak se upír stane vcelku efektivní postavou. | |||
| Jméno: | Keeper | 21. 5. 2008, 07:24:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
Mě by zase zajímalo jestli by šla MaM 8 dohrát jen za jednu postavu to by mohlo být docela brutál ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 19. 5. 2008, 19:51:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
No, to se mi teda povedlo . Tak tohle jsem u toho příkladu v úvahu jaksi nevzal a ta cena je opravdu 20. Díky. Toho druida doupravim. |
|||
| Jméno: | Lazarus | 19. 5. 2008, 13:30:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zdravím nevíte někdo čirou náhodou jak rozjet mam9 pod vistama?Dostanu se do menu ale ve hře mam jen černou obrazovku a zvuky.Dík za radu | |||
| Jméno: | Radim | 18. 5. 2008, 22:11:14 | ![]() |
| e-mail: | rherynek(z)tiscali(tečka)cz | ||
| Prosim vas moc shanim might nad magic VI a vubec nevim kde je mam sehnat.Tak se ptam jestli by nekdo z vas neprodal kopii please moc | |||