Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 21. 5. 2008, 19:25:03 delete
e-mail:
 
Ramesse: Ten by měl, klikni pravým tlačítkem na danou dovednost a jestli se ti tam objeví + 1/2 bodů dovednosti v dané schopnosti (př. 4 body dovednosti --> +2, 6 bodů dovednosti --> +3, 8 bodů dovednosti --> +4, atd...), tak daný předmět funguje. Dá se to pochopit, tak jak jsem to napsal?
Jméno: Ramesse III. 21. 5. 2008, 18:41:53 delete
e-mail:
 
Takže ještě k těm prstenům; znamená to, co jsi mi napsal, že nefunguje ani artefakt "Vládcův prsten", který má údajně posilovat magii mysli?
Jméno: KILLER 21. 5. 2008, 16:57:55 delete
e-mail:
 
Elemir: Já zase takové nadšení pro mlžnou podobu nesdílím, protože je málo nestvůr, které útočí pouze fyzickými útoky (a většinou jsou to ti slabí). Navíc pro získání této schopnosti je nutné se povýšit (projít mimo jiné Spíž kyklopů (tam by se to právě hodilo), ale ještě hůře vypadá vnitřek krystalu (strážcové i tamní draci útočí magicky).
Jméno: Elemir 21. 5. 2008, 13:29:06 delete
e-mail:
 
Řekl bych, že to neni špatná volba. Jakmile budeš umět mlžnou podobu, tak se upír stane vcelku efektivní postavou.
Jméno: Franta 21. 5. 2008, 12:34:37 delete
e-mail:
 
Taky sem přemejšlel, že budu hrát za singl postavu, právě toho upíra, kterej se mi na to nezdá špatnej, dříve sem hrál vždy za tem.elfa,klerik,kouzelník,minotaur,drak a hra byla docela lehká, a když upír nevyjde, zkusim liche...
Jméno: Keeper 21. 5. 2008, 09:59:34 delete
e-mail:
 
Tak že bych to taky zkusil já bych určitě hrál za Necromancera kvůli těm kouzlům zezačátku by to podle mě mělo být brutálně těžký ale časem až by se člověk vylepšil tak by to už třeba mohlo jít
Jméno: KILLER 21. 5. 2008, 09:46:18 delete
e-mail:
 
Keeper: Taky už jsem na to narazil. Necromancer (Lich) prý nedávál ostatním žádnou šanci. Něco na tom bude - Všechny zkušenosti jdou jen jedné postavě --> Extrémně silná kouzla (Ve hře nejsou medúzy, kouzlo Telekineze je na truhly, Vysát duši na léčení, atd...). Až budu mít víc času, tak to zkusím.
Jméno: Elemir 21. 5. 2008, 08:51:01 delete
e-mail:
 
4Franta: ahoj, tak na regeneraci jsem v tabulkách nějak zapoměl, ale taky bych byl pro ten chrám ... a asi to tak bude, na Flamestryke je to skutečně uvedeno u chrámu. Odpoledne to ještě prověřim.

4Keeper: Už jsem o tom někde četl, tuším, že hrál za Temného elfa.
Jméno: Keeper 21. 5. 2008, 07:24:10 delete
e-mail:
 
Mě by zase zajímalo jestli by šla MaM 8 dohrát jen za jednu postavu to by mohlo být docela brutál
Jméno: KILLER 20. 5. 2008, 19:30:04 delete
e-mail:
 
Franta: Regeneraci si můžeš i později koupit (už jsem ji kupoval, ale neřeknu už ti teď kde to bylo, pravděpodobně chrám).

Ta kouzla jsou opravdu stejná, jen upír to kouzlí plošně.
Jméno: Franta 20. 5. 2008, 18:40:46 delete
e-mail:
 
Zdar. Chci začít znova hrát MM8, tentokrát za upíra, a chci vědět, jestli se dá někde naučit schopnost regenerace, zatim sem to nikde nenašel, pokud si jí na začátku nezvolím.
A ještě co dělá kouzlo "Okouzlení" u upíra? Zdá se mi to to samé jako "šarm".
dík moc.
Jméno: Elemir 19. 5. 2008, 19:51:24 delete
e-mail:
 
No, to se mi teda povedlo . Tak tohle jsem u toho příkladu v úvahu jaksi nevzal a ta cena je opravdu 20. Díky. Toho druida doupravim.
Jméno: Keeper 19. 5. 2008, 19:31:18 delete
e-mail:
 
U toho druida mám dojem že v MaM6 se může naučit takže to klidně zatrhni že jo jo a ještě v MaM7 máš asi spletenej tréning v Harmondale máš tam že stojí 2 ,- a asi jsi myslel 20 protože v příkladu to tam máš akorát že máš zrovna blbě uveden příklad protože 16 Level v Harmondale už se neučí a ty tam máš v příkladu že ano
Jméno: Lazarus 19. 5. 2008, 13:30:27 delete
e-mail:
 
Zdravím nevíte někdo čirou náhodou jak rozjet mam9 pod vistama?Dostanu se do menu ale ve hře mam jen černou obrazovku a zvuky.Dík za radu
Jméno: Elemir 19. 5. 2008, 07:22:13 delete
e-mail:
 
4Keeper: ahoj a díky za upozornění. Tabulka je správně, ale z mě neznámého důvodu se mi zpřeházely popisky v hlavičce tabulky. On mi ten Word vůbec dělal psí kusy, takže dneska budu ještě všechny tabulky tisknout, abych je mohl porovnat s příslušnými údaji na stránkách. Těch chyb bude možná více. Za pomoc jsem samozřejmě rád. Všiml jsem si však jiné "chybky" a teď ji nemám jak ověřit, protože tuším, že to bude složitější. U druida jsem stále vynechal dovednost palcátu, přestože se ji druid může naučit. Tady si nejsem jist, jestli se to nemění v rámci jednotlivých verzí hry, protože některé stránky o tomto mlčí a příslušnou kolonku nechávají proškrtlou.
Jméno: KILLER 19. 5. 2008, 06:49:36 delete
e-mail:
 
Ramese III.: Měl by fungovat, ale bohužel nefunguje (jako další speciální předměty). U normálních předmětů s okouzlením to vždy funguje, ale zase nějaké artefakty dělají problémy.
Jméno: Ramesse III. 18. 5. 2008, 22:17:35 delete
e-mail:
 
Ahoj! Mám otázku na MM7; když mám prsten, v jehož popisu je v závorce napsán druh magie (př: Vílí prsten (magie vzduchu)), znamená to, že tento prsten posiluje kouzla této magie? Díky, Valar s vámi!!
Jméno: Radim 18. 5. 2008, 22:11:14 delete
e-mail:
 
Prosim vas moc shanim might nad magic VI a vubec nevim kde je mam sehnat.Tak se ptam jestli by nekdo z vas neprodal kopii please moc
Jméno: Keeper 18. 5. 2008, 19:56:21 delete
e-mail:
 
Zdar Elemire máš trošku dochomtaný ty nový tabulky co jsi přidal a to konkrétně u šestého dílu u dovedností co se můžou postavy naučit tak tam je hodně dopletenej Klerik s čarodějem nař čaroděj se nemůže naučit Kroužkovou zbroj ale klerik ano atd. je tam těch chyb spoustu podívej se na to aby když už to tam máš tak aby to taky odpovídalo jinak souhlasím s tím že toto sou ty nejlepší stránky o MaM a tak ti aspon pomáhám s hledáním chyb aby byly úplně nejlepší a nejpřesnější .
Jméno: anonymní uživatel 17. 5. 2008, 17:04:54 delete
e-mail:
 
oprava zalohovat