Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | KILLER | 24. 5. 2008, 20:52:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ramesse: Cool
Jakou máš vlastně teď skupinu? Můžeš taky použít Editor savů. |
|||
| Jméno: | KILLER | 24. 5. 2008, 18:55:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ramesse: Ty artefakty (relikvie) nepadají vždy, je to podmíněno náhodou. Jediná možnost je použít Load/Save. | |||
| Jméno: | Keeper | 24. 5. 2008, 16:30:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ale pokud použiješ ozdravný spánek mezi Armagedonem tak se všem nepřátelů také doplní zdraví takže je pak nemůžeš zabít. | |||
| Jméno: | Elemir | 24. 5. 2008, 12:16:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, stahuje se to trochu hůře, protože na Underdogs je jisté omezení na počet souborů, ale ve skutenosti neni třeba stahovat celé iso, protože krom samotné hry obsahuje i directx apod. Samotnou hru si můžeš stáhnout i odtud (5,9 MB). Jenom je třeba, aby sis před spuštěním nastavil režim barev podle potřeby (nefunguje tuším na 32-bit). | |||
| Jméno: | rada | 23. 5. 2008, 21:09:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Dobry den mohli by ste mi popsat jak mam stahnou Arcomade ? zkousel jsem to ,ale nedospel jsem zaveru
dekuji |
|||
| Jméno: | KILLER | 23. 5. 2008, 18:13:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
Keeper: Vyzkoušeno v MM8 a funguje, díky moc za radu. Právě jsem se díky tomu dostal z krize v MM8, ale asi nebyli moc šťastní vesničané... ![]() |
|||
| Jméno: | Keeper | 23. 5. 2008, 07:23:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| to Killer ano získáš zkušenost alespoň v MaM 6 to tak funguje takže předpokládám že to bude v každé sérii stejný. | |||
| Jméno: | KILLER | 22. 5. 2008, 15:51:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Získám zkušenosti, když někoho zabiju pomocí kouzla Armageddon? | |||
| Jméno: | cwk | 22. 5. 2008, 07:23:37 | ![]() |
| e-mail: | cwk(z)centrum(tečka)cz | ||
KILLER:sakra,této odpovědi jsem se nejvíc obával ![]() |
|||
| Jméno: | cwk | 21. 5. 2008, 21:07:04 | ![]() |
| e-mail: | cwk(z)centrum(tečka)cz | ||
Dobrej večer
po letech jsem "znovuobjevil" výbornou gamesu MM-VI a rozhodl se jí dohrát,nevedu si špatně(ale musim přiznat,že bez těchto stránek bych se asi konce nedobral,třebas JBARD,na to bych fakt nepřišel),ale nevíte prosimvás někdo,k čemu slouží ta zatracená píšťalka??Zatím jsem odpověď nikde nenašel... |
|||