Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KILLER 24. 5. 2008, 20:52:59 delete
e-mail:
 
Ramesse: Cool

Jakou máš vlastně teď skupinu?

Můžeš taky použít Editor savů.
Jméno: Ramesse III. 24. 5. 2008, 20:27:05 delete
e-mail:
 
KILLER: Tak pokud se chceš trumfovat, tak já zabil draka s lvl 4... Marcaraka Nelítostného na Smaragdovém ostrově Trvalo mi to asi hodinu a půl skutečného času Ale i tak, vybít s lvl 19 Titánskou pevnost je povedený kousek
Jinak doufám, že mi k těm artefaktům něco poví Elemir; ještě totiž potřebuji získat tu relikvijní kuši, abych měl družinu dokonale vyzbrojenou No a pak ten zbytek do své sbírky zbraní na hradě
Jméno: KILLER 24. 5. 2008, 19:49:09 delete
e-mail:
 
Ramesse: 15 minut není tak moc, ale jestli se ti to nestalo poprvé, tak ti s tím asi moc nepomůžu. Snad bude vědět Elemir.

P.S. Nejsi borec, protože já jsem zabil draka na 8.levelu.
Jméno: Ramesse III. 24. 5. 2008, 19:34:06 delete
e-mail:
 
KILLER: Jasně, to taky dělám... ale řekněme, že mi artefakty padaly (teď plácnu) jednou za minutu, a teď jsem čtvrt hodiny vykládal a nic (a právě, že se mi to nestalo poprvé, už před tím, když jsem MM7 hrával). Zabil jsem si tedy jiné monstrum, draka (btw mám lvl 19, nejsem borec? :-D ) a pořád nic...
Jméno: KILLER 24. 5. 2008, 18:55:08 delete
e-mail:
 
Ramesse: Ty artefakty (relikvie) nepadají vždy, je to podmíněno náhodou. Jediná možnost je použít Load/Save.
Jméno: KILLER 24. 5. 2008, 18:53:04 delete
e-mail:
 
Keeper: Nemůžeš se vyspat v hospodě, ale můžeš použít normální ozdravný spánek (za předpokladu, že se vyspíš ve stejné lokaci, kde je zraněný nepřítel), pak se jim životy neobnoví. Testováno venku i v dungeonech.
Jméno: Ramesse III. 24. 5. 2008, 16:54:40 delete
e-mail:
 
Prosím tě, poraď mi; mám velký, velký problém! Stalo se mi to už v předešlých případech, když jsem hrával MM7 a nevím, čím to je; najednou z ničeho nic mi přestaly zase z krvavých titánů a draků vypadávat artefakty a relikvie. Není to třeba nějak omezené (mám 13 A a R)... nebo proč, co se to děje :-( Chtěl jsem si udělat ve hradě sbírku trofejí...
Jméno: Keeper 24. 5. 2008, 16:30:54 delete
e-mail:
 
Ale pokud použiješ ozdravný spánek mezi Armagedonem tak se všem nepřátelů také doplní zdraví takže je pak nemůžeš zabít.
Jméno: KILLER 24. 5. 2008, 15:59:24 delete
e-mail:
 
Elemir: V sekci MM8/Cestování po Jadame uvádíš, že jižní část Bludných plání nikam nevede. Ve skutečnosti se dá tamtudy pěšky dostat do Garrotovy rokle a cesta trvá 15 dní.
Jméno: Elemir 24. 5. 2008, 12:16:45 delete
e-mail:
 
Ahoj, stahuje se to trochu hůře, protože na Underdogs je jisté omezení na počet souborů, ale ve skutenosti neni třeba stahovat celé iso, protože krom samotné hry obsahuje i directx apod. Samotnou hru si můžeš stáhnout i odtud (5,9 MB). Jenom je třeba, aby sis před spuštěním nastavil režim barev podle potřeby (nefunguje tuším na 32-bit).
Jméno: rada 23. 5. 2008, 21:09:06 delete
e-mail:
 
Dobry den mohli by ste mi popsat jak mam stahnou Arcomade ? zkousel jsem to ,ale nedospel jsem zaveru
dekuji
Jméno: KILLER 23. 5. 2008, 19:34:53 delete
e-mail:
 
Už jsem začal hrát s jednou postavou (Necromancer), ale chci to zvládnout bez nějakého nabírání dalších postav při krizích.

Eofol už jsem tímto způsobem vybil (jen jsem tehdy nesledoval zkušenosti).

P.S. Mezi jednotlivými kouzly Armageddon je možné používat ozdravný spánek. Takže např. do Eofolu je možné přijít v jakoukoliv dobu a stačí jen jedna postava s tímto kouzlem.
Jméno: raven 23. 5. 2008, 18:44:19 delete
e-mail:
 
k tomu MM8 za jednu postavu tak maximalne doporucuju.. ja to dohral za rytire, nechci rozebirat jestli je to ta nejlepsi volba ale dalo se to zvladnout, obcas kdyz je nejaka neresitelna situace tak staci najmout 1 postavu na nejaky ukol a pak ji zase kopnout pryc.. mimochodem, behem par chvil lvl 190 a to rytir nema zadne vzdelavani nebo tka neco...

k tomu armagedon, tak v MM7 v Eofolu 5 minut pred pulnoci pokud mate alespon 2 postavy s cernou magii tak seslete salvu armagedonu a cela mapa je mrtva... poskocite opar lvlu a cekate na dalsi respawn
Jméno: KILLER 23. 5. 2008, 18:13:21 delete
e-mail:
 
Keeper: Vyzkoušeno v MM8 a funguje, díky moc za radu. Právě jsem se díky tomu dostal z krize v MM8, ale asi nebyli moc šťastní vesničané...
Jméno: Keeper 23. 5. 2008, 07:23:38 delete
e-mail:
 
to Killer ano získáš zkušenost alespoň v MaM 6 to tak funguje takže předpokládám že to bude v každé sérii stejný.
Jméno: KILLER 22. 5. 2008, 15:51:22 delete
e-mail:
 
Získám zkušenosti, když někoho zabiju pomocí kouzla Armageddon?
Jméno: Keeper 22. 5. 2008, 09:12:59 delete
e-mail:
 
Tak ta píštalka je asi fakt na nic dohrál jsem MaM 6 snad 10x a nikdy jsem na to nepřišel a pak jsem se ptal i Elemira ale ten to taky neví a když to neví Elemir tak to neví nikdo (snad ani programátoři)
Jméno: cwk 22. 5. 2008, 07:23:37 delete
e-mail:
 
KILLER:sakra,této odpovědi jsem se nejvíc obával
Jméno: KILLER 21. 5. 2008, 21:36:03 delete
e-mail:
 
cwk: Píšťalka je na nic (opravdu).
Jméno: cwk 21. 5. 2008, 21:07:04 delete
e-mail:
 
Dobrej večer
po letech jsem "znovuobjevil" výbornou gamesu MM-VI a rozhodl se jí dohrát,nevedu si špatně(ale musim přiznat,že bez těchto stránek bych se asi konce nedobral,třebas JBARD,na to bych fakt nepřišel),ale nevíte prosimvás někdo,k čemu slouží ta zatracená píšťalka??Zatím jsem odpověď nikde nenašel...