Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: cwk 28. 5. 2008, 08:57:04 delete
e-mail:
 
KILLER:jojo,všechno dělám správně,ale stejně to nejde...kašlu na to,stejně už jsem skoro u konce
Jméno: Keeper 27. 5. 2008, 19:49:32 delete
e-mail:
 
Nemůžu teda mluvit za MaM7 protože ten ještě nemám tak v malíku jako MaM6 ale na 100% jsou artefakty omezeny počtem protože jsem to zkoušel postupně sbírat z draků artefakty a ukládat a pak už jsem nevytáhnul ani jeden a když jsem si načetl poslední save před tím artefaktem tak sem si je zase vytahoval stalo se mě to při každým hraní i po reinstalaci hry MaM6 jsem hrál aspoň 10x takže mám myslím dost zkušeností
Jméno: KILLER 27. 5. 2008, 16:40:25 delete
e-mail:
 
cwk: Jestli ano, klikáš na vstup do stanu (je jen z jedné strany) ?
Jméno: KILLER 27. 5. 2008, 16:19:28 delete
e-mail:
 
cwk: Jsi v daném měsíci v dané oblasti?
duben - Blackshire, srpen - Močál prokletých a prosinec - Zátoka pašeráků
Jméno: cwk 27. 5. 2008, 10:07:44 delete
e-mail:
 
Zdravim,ještě jsem ani nepřestal myslet na píšťalku a už se potýkám s dalším problémem:v cirkusu jsem zašel do hlavního stanu a pokecal s drakem o podmínkách hry,ale když si chci v okolních stanech zahrát,hlásí mi to:nic tu není!netušíte,v čem by mohl být problém?dík
Jméno: raven 26. 5. 2008, 20:19:20 delete
e-mail:
 
ja nevim ale prijde mi to s tema artefaktama blbost... ja jich vzdycky mel plnou pr*** prodaval sem je a vesele sbiral dalsi..nikdy jsem podobny problem nemel...

KaRe: muze to byt hardwarova chyba, neni vylouceno ze se nekde nejaky kontakt pripali a pokud si zkousela uz uplne vsechno preintalovat i OS tak budto ten hardware nebo mozna bios... ale to uz radsi novy PC
Jméno: Keeper 26. 5. 2008, 19:56:15 delete
e-mail:
 
Tak k těm artefaktům bych chtěl taky něco říct mám zkušenosti jen z MaM6 a tam sem to dlouho řešil a přišel jsem na to, že hra vydá jen určitý počet artefaktů a když už ten počet máte tak víc už prostě nedá, myslím že to bylo něco okolo 10ti artefaktů a relikvií dohromady, a pak už za celou hru nedostanete ani jeden a to i když ty co máte prodáte. Prostě má hra nastavena určitej počet a dost taky mě to dost štvalo ale když o tom vím tak si vytahuji jen artefakty které budu nosit ty které nevyužiji tak si hru radši načtu abych si ho z monstra nevytáhnul.
Jméno: KaRe 26. 5. 2008, 17:56:22 delete
e-mail:
 
díky za rady ale bohužel mi tohle nedělá jen u MM8. I staré hry, i hry nové co mi vždy jely dokonale, bez sekání, teď mají tendenci se sekat -( a to už sem zkoušela i přeinstalovat celej PC.
Jméno: Elemir 25. 5. 2008, 20:31:25 delete
e-mail:
 
Tak, před chvílí jsem dohrál Dark Mesiaha, tedy poslední možný konec a zas se můžu věnovat nečemu jinému .

4KaRe: podívej se do MM8Setup.exe jestli máš nastavené softwarové renderování - s hw. renderingem to dělá u nových karet problémy. Jinak jak už bylo řečeno, problém může být i v samotném DirectX nebo v ovladačích grafiky. Zkusit je tedy přeinstalovat.

K těm artefaktům z draků a titánů musím přiznat, že nevím. Napadá mě jen, že je to tak nastaveno, ale to opravdu jen hádám. V MM6 mi např. připadalo, že z nich artefakty vypadávaly jen při prvním čištění oblasti. Po respawnu už byli bez artefaktů.

A ještě k tomu spánku. Hra se chová jinak v případě mm6 a mm7 nebo 8. V šestce se během ozdravného spánku léčí i monstra, kdežto v mm7-8 tomu tak neni. Jak už bylo řečeno, nesmíte přitom samozřejmě příslušnou oblast opustit. Taky jsem si toho všiml, když jsem v Eofolu likvidoval Kreegany a pár mi jich uteklo z "dohledu". Stále pak měli malé zdraví a paniku v očích . Po opuštění Eofolu se pak oblast resetla a vše už bylo při starém.

K té mapě k mm8 se ještě vrátím, díky za to upozornění. Tohle mi uteklo, na "zkratky" při cestování jsem narazil jen u mm6 a 7.
Jméno: raven 25. 5. 2008, 17:37:35 delete
e-mail:
 
KaRe... muze to byt i v DirectX... pokud jsi instaloval neco jineho je mozny ze ti to tam natahlo novou verzi a ta se tomu nelibi...
Jméno: KILLER 25. 5. 2008, 13:00:55 delete
e-mail:
 
KaRe: Jestli máš problémy jen s touto hrou a máš pořád stejný OS, tak zkus reinstalovat hru.
Jméno: KaRe 25. 5. 2008, 12:46:57 delete
e-mail:
 
Mám problém, šíleným způsobem se mi seká MM8, předtím to vůbec nedělalo ale teď se to seká. Někdy se to odsekne, někdy musím restartnout počítač. :-(
Jméno: KILLER 25. 5. 2008, 11:49:19 delete
e-mail:
 
Keeper: Já mám s ozdravným spánek dobré zkušenosti z MM7 a MM8.
Jméno: Keeper 25. 5. 2008, 11:38:15 delete
e-mail:
 
Raven: to bych chtěl vidět ty 4 minuty na 1 levelu já sem si s ním hrál mnohem dýl.
Killer: No já mám teda zkušenosti z MaM6 a tam se i po použití ozdravného spánku všechny nepřátelé taky vyléčí tak nevím jak je to v MaM7?
Jinak drak na smaragdovém ostrově jde zabít i pomocí tahového módu a trochou toho load,save.
Jméno: raven 25. 5. 2008, 11:31:22 delete
e-mail:
 
no nevim jak vam ale me ta hulka davala asi vic nez 25dmg.. mozna to byla haluz
Jméno: Ramesse III. 25. 5. 2008, 10:19:38 delete
e-mail:
 
Jinak to s tou hůlkou, že dává 25 damage... to je pouze ideální předpoklad, v průměru dává mnohem míň... rozhodně mi po vypotřebování hůlky drak sotva "zežloutne"
Jméno: Ramesse III. 25. 5. 2008, 10:17:45 delete
e-mail:
 
KILLER: Neuniká ti nic... hůlku jsem na něj vyplítval celou a nic moc mu to nevzalo, ale každý člen mé družiny má dovednost luk. Takže musíš běhat pod správným úhlem (aby tě netrefil, jedna rána = smrt) vždy na druhém konci jeskyně, něž je zrovna drak a střílet střílet střílet... a pak je drak samozřejmě, postavy mají malou přesnost, hodně míjí, takže je to dlooouhá práce, ale potom ta odměna... pár save-load a artefakt do začátku
Jinak si myslím, že i když pouze jedna z mých postav může mít luk na velmistrovské úrovni, tak se to hodně vyplatí - 4 střely z dálky jsou mnohem lepší než jedna
Jméno: KILLER 25. 5. 2008, 00:00:13 delete
e-mail:
 
Můžete mi toho draka na Smaragdovém ostrově nějak osvětlit?

Zabíjí se hůlkou ohnivých koulí, která má asi 30 nábojů, které dávají kolem 25 damage. 30x25=750, ale ten drak má 1300 životů. Co mi stále uniká?
Jméno: Ramesse III. 24. 5. 2008, 22:41:25 delete
e-mail:
 
KILLER: Skupinu mám svoji oblíbenou, tedy elf - lučištník, trpaslík - rytíř, člověk (žena) klerik a elfka - mág. Prostě jsem si zrovna četl po dlouhé době zase Hobita a úplně mě to navnadilo na fantasy, tak jsem se rozhodl, že si zahraju MM7, protože tato hra nabízí úžasné možnosti
Jméno: raven 24. 5. 2008, 21:16:09 delete
e-mail:
 
kdyz uz se tu trumfujete tak ja na lvl 1 draka na smaragdovych ostrovech asi za 4-5 minut nevěříte? věřte!