Tak, před chvílí jsem dohrál Dark Mesiaha, tedy poslední možný konec a zas se můžu věnovat nečemu jinému .
4KaRe: podívej se do MM8Setup.exe jestli máš nastavené softwarové renderování - s hw. renderingem to dělá u nových karet problémy. Jinak jak už bylo řečeno, problém může být i v samotném DirectX nebo v ovladačích grafiky. Zkusit je tedy přeinstalovat.
K těm artefaktům z draků a titánů musím přiznat, že nevím. Napadá mě jen, že je to tak nastaveno, ale to opravdu jen hádám. V MM6 mi např. připadalo, že z nich artefakty vypadávaly jen při prvním čištění oblasti. Po respawnu už byli bez artefaktů.
A ještě k tomu spánku. Hra se chová jinak v případě mm6 a mm7 nebo 8. V šestce se během ozdravného spánku léčí i monstra, kdežto v mm7-8 tomu tak neni. Jak už bylo řečeno, nesmíte přitom samozřejmě příslušnou oblast opustit. Taky jsem si toho všiml, když jsem v Eofolu likvidoval Kreegany a pár mi jich uteklo z "dohledu". Stále pak měli malé zdraví a paniku v očích . Po opuštění Eofolu se pak oblast resetla a vše už bylo při starém.
K té mapě k mm8 se ještě vrátím, díky za to upozornění. Tohle mi uteklo, na "zkratky" při cestování jsem narazil jen u mm6 a 7. |