Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: |
KaRe |
30. 5. 2008, 19:45:51 |
 |
| e-mail: |
|
| |
je pravda, že očítač už dlouho nebyl čištěn
Třeba Warcraft III sem musela úplně přestat hrát, protože se tak sekal, že všechny bitvy sem prohrála :-( a dřív to bylo tak super. A potom všecky M&M. A když si vzpomenu, tak skoro každá hra. |
| Jméno: |
Elemir |
30. 5. 2008, 15:15:02 |
 |
| e-mail: |
|
| |
4Lady K.: Díky. Podrobněji je to pak ještě na konci kapitoly Kouzelné knihy, svitky a hůlky viz http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_svitky.p ... .
4ADAMS: Opravdu tu nejsem zas tak často, shodou okolností sem akorát nahlídl. Stáhni si ten patch a tím souborem crusaders.exe přepiš ten původní soubor v adresáři s hrou. Přesně jak ti to radil KILLER, nic podrobnějšího k tomu opravdu říct nejde. |
| Jméno: |
ADAMS |
30. 5. 2008, 15:13:49 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| MI PLS REKNI JAK ME TO NEJDE. |
| Jméno: |
KILLER |
30. 5. 2008, 15:07:56 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| ADAMS: Když ten patch nakopíruješ do složky Crusaders Of Might And Magic, tak ti přece přepíše původní spouštěcí soubor. |
| Jméno: |
ADAMS |
30. 5. 2008, 15:03:26 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| ne ta se mi objeví kdyz zapnu hru kdyz zapnu patch tak se nic nestane. |
| Jméno: |
KILLER |
30. 5. 2008, 15:01:26 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| ADAMS: Elemir tu nemůže být 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Když poradí třeba až za 2 dny, tak se z toho svět nezboří. |
| Jméno: |
KILLER |
30. 5. 2008, 14:59:27 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| ADAMS: Chybová hláška se ti objeví, když spouštíš hru z patche? |
| Jméno: |
ADAMS |
30. 5. 2008, 14:56:01 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Elimir tak pls porad. |
| Jméno: |
ADAMS |
30. 5. 2008, 14:51:05 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| nevis teda jak to rozchodit? |
| Jméno: |
ADAMS |
30. 5. 2008, 14:44:35 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Windows XP a zkousel sem i xp patch ten my nejde spustit. |
| Jméno: |
KILLER |
30. 5. 2008, 14:42:59 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| ADAMS: Operační systém (Windows 98, Windows Millenium, Windows XP, ...) |
| Jméno: |
ADAMS |
30. 5. 2008, 14:41:09 |
 |
| e-mail: |
|
| |
CO TO JE?
|
| Jméno: |
KILLER |
30. 5. 2008, 14:35:51 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| ADAMS: Jaký máš OS? |
| Jméno: |
ADAMS |
30. 5. 2008, 14:28:27 |
 |
| e-mail: |
flafy39(z)atlas(tečka)cz |
| |
pls posli my na email nebo sem napis jak spustit crusader of migh and magic instalace v pohode ale kdyz to chci zapnout se mi tam objeví problém porad mi pls jak to spustit.
|
| Jméno: |
KILLER |
30. 5. 2008, 14:09:31 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Lady K: Ale, ono už to tady je: MM6/Předměty/Čapky, amulety, prsteny, opasky, hůlky |
| Jméno: |
Lady K. |
30. 5. 2008, 13:18:37 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Super stránka, konečně je někde návod na MaM VI. Jestli můžu poradit, bylo by ještě fajn u magických hůlek Mam VI napsat, která co čaruje...  |
| Jméno: |
flafy |
30. 5. 2008, 12:49:20 |
 |
| e-mail: |
flafy39(z)atlas(tečka)cz |
| |
| pls posli my na email nebo sem napis jak spustit crusader of migh and magic instalace v pohode ale kdyz to chci zapnout se mi tam objeví problém a jestli ho chci odeslat nebo ne porad mi pls jak to spustit. |
| Jméno: |
spellcross |
29. 5. 2008, 18:19:58 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| e-mail : djsmrtka@seznam.cz |
| Jméno: |
spellcross |
29. 5. 2008, 18:19:30 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| hurááááá konečně mám might and magic VII Kdo má zájem ať napíše na e-mail pošlu mu linky |
| Jméno: |
Elemir |
28. 5. 2008, 15:58:22 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| 4KaRe: U jak starých her to dělá? Pokud ti to totiž dělá převážně u 3D aplikací, pak by to mohlo být i špatným chlazením grafické karty nebo větráním skříně. Zkus kdyžtak ještě blíže popsat, co za hardware ten PC má. |
copyright 2002 - 2026 by Petr 'Elemir' Levák všechna práva vyhrazena