Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: KaRe 30. 5. 2008, 19:45:51 delete
e-mail:
 
je pravda, že očítač už dlouho nebyl čištěn
Třeba Warcraft III sem musela úplně přestat hrát, protože se tak sekal, že všechny bitvy sem prohrála :-( a dřív to bylo tak super. A potom všecky M&M. A když si vzpomenu, tak skoro každá hra.
Jméno: Elemir 30. 5. 2008, 15:15:02 delete
e-mail:
 
4Lady K.: Díky. Podrobněji je to pak ještě na konci kapitoly Kouzelné knihy, svitky a hůlky viz http://www.svetmightandmagic.cz/mmvi/mmvi_svitky.p ... .

4ADAMS: Opravdu tu nejsem zas tak často, shodou okolností sem akorát nahlídl. Stáhni si ten patch a tím souborem crusaders.exe přepiš ten původní soubor v adresáři s hrou. Přesně jak ti to radil KILLER, nic podrobnějšího k tomu opravdu říct nejde.
Jméno: ADAMS 30. 5. 2008, 15:13:49 delete
e-mail:
 
MI PLS REKNI JAK ME TO NEJDE.
Jméno: KILLER 30. 5. 2008, 15:07:56 delete
e-mail:
 
ADAMS: Když ten patch nakopíruješ do složky Crusaders Of Might And Magic, tak ti přece přepíše původní spouštěcí soubor.
Jméno: ADAMS 30. 5. 2008, 15:03:26 delete
e-mail:
 
ne ta se mi objeví kdyz zapnu hru kdyz zapnu patch tak se nic nestane.
Jméno: KILLER 30. 5. 2008, 15:01:26 delete
e-mail:
 
ADAMS: Elemir tu nemůže být 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Když poradí třeba až za 2 dny, tak se z toho svět nezboří.
Jméno: KILLER 30. 5. 2008, 14:59:27 delete
e-mail:
 
ADAMS: Chybová hláška se ti objeví, když spouštíš hru z patche?
Jméno: ADAMS 30. 5. 2008, 14:56:01 delete
e-mail:
 
Elimir tak pls porad.
Jméno: ADAMS 30. 5. 2008, 14:51:05 delete
e-mail:
 
nevis teda jak to rozchodit?
Jméno: ADAMS 30. 5. 2008, 14:44:35 delete
e-mail:
 
Windows XP a zkousel sem i xp patch ten my nejde spustit.
Jméno: KILLER 30. 5. 2008, 14:42:59 delete
e-mail:
 
ADAMS: Operační systém (Windows 98, Windows Millenium, Windows XP, ...)
Jméno: ADAMS 30. 5. 2008, 14:41:09 delete
e-mail:
 
CO TO JE?
Jméno: KILLER 30. 5. 2008, 14:35:51 delete
e-mail:
 
ADAMS: Jaký máš OS?
Jméno: ADAMS 30. 5. 2008, 14:28:27 delete
e-mail:
 

pls posli my na email nebo sem napis jak spustit crusader of migh and magic instalace v pohode ale kdyz to chci zapnout se mi tam objeví problém porad mi pls jak to spustit.
Jméno: KILLER 30. 5. 2008, 14:09:31 delete
e-mail:
 
Lady K: Ale, ono už to tady je: MM6/Předměty/Čapky, amulety, prsteny, opasky, hůlky
Jméno: Lady K. 30. 5. 2008, 13:18:37 delete
e-mail:
 
Super stránka, konečně je někde návod na MaM VI. Jestli můžu poradit, bylo by ještě fajn u magických hůlek Mam VI napsat, která co čaruje...
Jméno: flafy 30. 5. 2008, 12:49:20 delete
e-mail:
 
pls posli my na email nebo sem napis jak spustit crusader of migh and magic instalace v pohode ale kdyz to chci zapnout se mi tam objeví problém a jestli ho chci odeslat nebo ne porad mi pls jak to spustit.
Jméno: spellcross 29. 5. 2008, 18:19:58 delete
e-mail:
 
e-mail : djsmrtka@seznam.cz
Jméno: spellcross 29. 5. 2008, 18:19:30 delete
e-mail:
 
hurááááá konečně mám might and magic VII Kdo má zájem ať napíše na e-mail pošlu mu linky
Jméno: Elemir 28. 5. 2008, 15:58:22 delete
e-mail:
 
4KaRe: U jak starých her to dělá? Pokud ti to totiž dělá převážně u 3D aplikací, pak by to mohlo být i špatným chlazením grafické karty nebo větráním skříně. Zkus kdyžtak ještě blíže popsat, co za hardware ten PC má.