Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: spellcross 2. 6. 2008, 11:33:42 delete
e-mail:
 
hehe jo dik s tou virtuálkou už mám nekýjaky skušenosti takže už jsem tu dááávno udělal
Jméno: Elemir 2. 6. 2008, 07:55:07 delete
e-mail:
 
4anonym: První řadu kamenů nějak obarvíš a zmáčkneš páku. Pokud ses trefil do správné barvy, příslušný kámen zahoří. Pokud ne, pak nezahoří žádný kámen a musíš zvolit jiné barvy nebo pořadí. Úkolem je uhodnout všechny správné barvy a jejich pořadí, tedy hořet musí všechny 4 kameny.

4Ramesse III.: Nevysvobodil, ne že by nebyla docela pěkná, ale myslím, že pro moji hraničářku by to stejně nebyla dobrá partie . Minulý rok jsem si koupil platinovku, takže až se prokoušu všema předchozíma hrama, tak se dostane řada i NWN.

4spellcros: raven už to níže psal, musíš zmáčknout ctrl a klikneš na příslušnou postavu. Ano, noCD crack se to jmenovalo, bohužel ne všichni k němu pak dopsali i jeho zápornou vlastnost. Pokud to chceš hrát bez CD, je lepší si připojit přímo image od CD2 do virtuální mechaniky.

4KILLER: a jak staré ty hry mají být? Z těch novějších si zrovna nic obdobného nepamatuju. Alternativou k hrám od BI je pak třeba Fallout nebo Planescape Torment.
Jméno: anonymní uživatel 2. 6. 2008, 06:08:58 delete
e-mail:
 
Čau všeci
nevi někdo co mam dělat na té pouti v Throjgardu s těma kaměněma co se přebarvujou ?
Jméno: Ramesse III. 1. 6. 2008, 21:22:25 delete
e-mail:
 
4Elemir: Cože? Ty jsi nevysvobodil lady Aribeth ze spárů Temnoty?!!
Neverwintery jsou super hra, skvělý příběh, neskutečně mnoho vedlejších úkolů, výborná tvorba a vývoj postavy... nemám co vytknout, rozhodně pokud budeš mít čas, tak se ke hře vrať a klidně ji začni od začátku
Jméno: spellcross 1. 6. 2008, 21:02:56 delete
e-mail:
 
jo a ještě elemire poradil bys mi jak krast
Jméno: spellcross 1. 6. 2008, 20:55:26 delete
e-mail:
 
Joooo díky elemire reinstaloval jsem to a dal tam tvůj patch a jdou videa úplně v pohodě (bylo to tim crackem-noCd)
Jméno: spellcross 1. 6. 2008, 20:43:36 delete
e-mail:
 
no abych se přiznal já si MM7 stahnul takže to bude asi přičina ale taky to možna bude tim že jsem si tam dal crack-noCd to skusim reuïnstalovat a dat tam xp patch tvuj
Jméno: KILLER 1. 6. 2008, 16:15:42 delete
e-mail:
 
Jaké RPG, co se podobá MM6-MM9, byste mi mohli doporučit? Zajímají mě hlavně hry, kde můžu PLNĚ ovládat více postav najednou.

Ramesse: Já ti naopak doporučuji Baldur´s Gate 2
Kromě kvality příběhu (ta hodně pokulhává) je to upgrade jedničky.
Jméno: Elemir 1. 6. 2008, 15:58:05 delete
e-mail:
 
4Ramesse III.: Tak nakonec ti přeci jen částečně odpovědět mohu . Pokud sis jistý tou zelenou uniformou, tak je to "špatně". Tohle se stává při mixování save pozic mezi jednotlivými verzemi hry, ale přesný mechanismum vzniku mi ještě neni jasný. Taky pár takových savů mám. Podstatné však je to, že v takovéto "verzi" hry se občas objevují různé podivnosti, např. změna časových intervalů u úkolů apod. Je tedy klidně možné, že u tebe to odnesly zrovna artefakty.

Baldur´s Gate doporučuju, je více ukecanější než IWD. Nevewinter Nights jsem kdysi začal hrát, ale někde v polovině jsem se zasekl a už se k tomu nevrátil. Možná mám ještě uložený save, ale už si beztak moc nepamatuju ten příběh, takže mě to celé čeká znovu.
Jméno: Ramesse III. 1. 6. 2008, 11:35:39 delete
e-mail:
 
4Elemir: Pokud vím, tak mají stráže zelenou uniformu, ale musím přiznat, že jsi mě zaskočil
Co se týče artefaktů, tak už v podstatě o nic nejde; družinu mám vyzbrojenou, akorát že ve hradě nebudu mít takovou výstavu
Icewind dale mám rád, Baldur´s Gate jsem nikdy nehrál, ale zase nedám dopusit na Neverwinter Night.
Jméno: raven 1. 6. 2008, 10:30:26 delete
e-mail:
 
to okradani spoluobcanu se dela ze zmacknes CTRL a kliknes na ně...
Jméno: Elemir 1. 6. 2008, 08:03:12 delete
e-mail:
 
4vlasaty-had: Díky.

4spellcross: používáš xp patch a pokud ano, tak používáš ten co tu mám já? Kdysi existoval xp patch, který krom jiného zakáže i videa a neni to tak dlouho, co jsem ho ještě někde viděl ke stažení.

4Ramesse III.: jak vidíš, tak nemohl . Tohle nejspíš vědí jen vývojáři. Pokud by to byl bug, pak s tím stejně mnoho nezmůžeš, protože řada chyb zůstává rovnou v savech, takže přeinstalovat hru nestačí. Jenom jedna preventivní otázka; v Harmondale mají stráže modrou nebo zelenou uniformu? Jinak výběr Icewind Dale chválím, mě sice více sedí Baldur´s Gate, ale u IWD jsem se taky docela bavil.
Jméno: Ramesse III. 31. 5. 2008, 22:26:45 delete
e-mail:
 
A mohli by jste mi prosím někdo poskytnou rozumnou odpověď ohledně těch artefaktů?
Jméno: Ramesse III. 31. 5. 2008, 20:18:53 delete
e-mail:
 
spellcross: Aha, tak to ti neporadím (mně se stávalo, že mi video jelo jenom jako zvuk bez obrazu). Ale zase buď rád, že ti vůbec jede hra; s videem by se ti mohlo zaseknout i načítání mapy
Jméno: spellcross 31. 5. 2008, 18:47:56 delete
e-mail:
 
vubec proste to přeblikne a nahrava se mapa bez zadnyho videa
Jméno: Ramesse III. 31. 5. 2008, 16:00:14 delete
e-mail:
 
spellcross: Videa ti nejedou jak? Vůbec, nebo jenom obraz?
Jméno: spellcross 31. 5. 2008, 14:24:26 delete
e-mail:
 
jo a ještě jeden problem nevim jak zlodějem okradat spoluabčany
Jméno: spellcross 31. 5. 2008, 14:18:36 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire hele mam problem jak tak hraju MM7 tak sem zjistil že mi nejdou Videa nevíš proč???
Jméno: vlasaty-had 30. 5. 2008, 23:44:45 delete
e-mail:
 
Ramesse III. no uz sa asi vsetky minuli, musis pockat kym dostanu novy tovar


inak pekna stranka, chvalim autorov
Jméno: Ramesse III. 30. 5. 2008, 21:37:08 delete
e-mail:
 
Stále jste mi prosím nikdo neřekli, proč mi z ničeho nic přestávají padat z mrtvol draků a krvavých titánů artefakty a relikvie... mohl by mi to prosím prosím někdo vysvětlit?
Nebo začnu hrát Icewind dale!!!