4anonym: První řadu kamenů nějak obarvíš a zmáčkneš páku. Pokud ses trefil do správné barvy, příslušný kámen zahoří. Pokud ne, pak nezahoří žádný kámen a musíš zvolit jiné barvy nebo pořadí. Úkolem je uhodnout všechny správné barvy a jejich pořadí, tedy hořet musí všechny 4 kameny.
4Ramesse III.: Nevysvobodil, ne že by nebyla docela pěkná, ale myslím, že pro moji hraničářku by to stejně nebyla dobrá partie . Minulý rok jsem si koupil platinovku, takže až se prokoušu všema předchozíma hrama, tak se dostane řada i NWN.
4spellcros: raven už to níže psal, musíš zmáčknout ctrl a klikneš na příslušnou postavu. Ano, noCD crack se to jmenovalo, bohužel ne všichni k němu pak dopsali i jeho zápornou vlastnost. Pokud to chceš hrát bez CD, je lepší si připojit přímo image od CD2 do virtuální mechaniky.
4KILLER: a jak staré ty hry mají být? Z těch novějších si zrovna nic obdobného nepamatuju. Alternativou k hrám od BI je pak třeba Fallout nebo Planescape Torment. |