Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: |
Ramesse III. |
9. 6. 2008, 12:47:21 |
 |
| e-mail: |
|
| |
To je super, díky! Bratr totiž bude mít svátek a je - stejně jako já - milovníkem fantasy, takže mu to chci dát  |
| Jméno: |
Elemir |
9. 6. 2008, 11:14:51 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Postačí, když si z Bonuswebu stáhneš samotnou češtinu na Arcomage (viz http://cestiny.idnes.cz/a/arcomage.html ... ). Ve skutečnosti se totiž jedná o jeden velký bitmapový obrázek všech karet, takže si je poté jen v běžném grafickém editoru "rozstříháš" a vytiskneš. |
| Jméno: |
Ramesse III. |
9. 6. 2008, 07:35:33 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| 4lolo: A to sis tu hru sám vyrobil nebo odněkud stáhl? |
| Jméno: |
lolo |
8. 6. 2008, 19:14:34 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| no myslim ze nejde , ale muzes si ji vytisknout jako ja :D ,a hrat ji |
| Jméno: |
Ramesse III. |
8. 6. 2008, 18:03:04 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Přátelé... nevíte, jestli lze arcomage koupit jako karetní hru? |
| Jméno: |
lolo |
7. 6. 2008, 13:36:50 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| ok diky |
| Jméno: |
Elemir |
7. 6. 2008, 10:14:20 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Ano, to postačuje a jen potom někde v odkazech uvést konkrétní adresu sem. Neni třeba, aby byl přímý link všude, navyšovat Pagerank nepotřebuju . Jenom potom v odkazech uveď adresu přímo na elemirspage.wz.cz. |
| Jméno: |
lolo |
7. 6. 2008, 09:11:29 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| no tomu jsem se chtel prave vyhnout , jsem predpokladal ze bych to napsal nekde nahoru , ze je to prevzane ste a ste stranky |
| Jméno: |
Elemir |
7. 6. 2008, 08:47:07 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Koukám, že něco už si zkopírovat stihl Ke kopírování mívám jen jedinou podmínku a to zpětný odkaz sem, aby bylo zřejmé, odkud je uvedený obsah převzat. |
| Jméno: |
lolo |
6. 6. 2008, 20:19:54 |
 |
| e-mail: |
|
| |
www.mightandmagic7.ic.cz
,ale teprve zacinam a v ,ze bych byl nejaky webmaister to zas ne |
| Jméno: |
Elemir |
6. 6. 2008, 17:19:53 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| 4lolo: a na jaké adrese ten web máš? |
| Jméno: |
lolo |
6. 6. 2008, 16:09:09 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| jako o odkazech a jen tak |
| Jméno: |
lolo |
6. 6. 2008, 16:08:38 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| a teoreticky aji spolupracovat s timhle webem? |
| Jméno: |
lolo |
6. 6. 2008, 16:07:44 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| mohl bych si studma neco zkopcit na web venovany might and magicu 7 ? pls |
| Jméno: |
KILLER |
5. 6. 2008, 10:52:49 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| vlasaty-had: Je to část jednoho z hlavních úkolů v pozdější fázi hry. |
| Jméno: |
vlasaty-had |
5. 6. 2008, 10:41:34 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| a ten "kamen řadu" mi na nieco bude dobry? alebo to bude neskor nejaka uloha, ktoru mam splnit? diky |
| Jméno: |
KILLER |
5. 6. 2008, 10:25:38 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| vlasaty-had: V Guberlandu musíš jen vyhrát 6 různých cen a vyměnit je za Kámen řádu. Žádná jiná odměna není. |
| Jméno: |
vlasaty-had |
5. 6. 2008, 08:25:57 |
 |
| e-mail: |
|
| |
hram MM9, oplati si mi hrat tie hry v Guberland-e, kvoli tym slubovanym cenam ked vyhram vsetko?  |
| Jméno: |
rada |
4. 6. 2008, 20:16:31 |
 |
| e-mail: |
|
| |
taky delam stranky o might and magicu :D  |
| Jméno: |
Ramesse III. |
4. 6. 2008, 18:24:50 |
 |
| e-mail: |
|
| |
4spellcross: Co se ti nelíbí na pohledu v NWN nebo Gothicu? Vždyť si tam s těma kamerama můžeš pomalu dělat, co se ti zlíbí  |
copyright 2002 - 2026 by Petr 'Elemir' Levák všechna práva vyhrazena