Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Ramesse III. 9. 6. 2008, 12:47:21 delete
e-mail:
 
To je super, díky! Bratr totiž bude mít svátek a je - stejně jako já - milovníkem fantasy, takže mu to chci dát
Jméno: Elemir 9. 6. 2008, 11:14:51 delete
e-mail:
 
Postačí, když si z Bonuswebu stáhneš samotnou češtinu na Arcomage (viz http://cestiny.idnes.cz/a/arcomage.html ... ). Ve skutečnosti se totiž jedná o jeden velký bitmapový obrázek všech karet, takže si je poté jen v běžném grafickém editoru "rozstříháš" a vytiskneš.
Jméno: Ramesse III. 9. 6. 2008, 07:35:33 delete
e-mail:
 
4lolo: A to sis tu hru sám vyrobil nebo odněkud stáhl?
Jméno: lolo 8. 6. 2008, 19:14:34 delete
e-mail:
 
no myslim ze nejde , ale muzes si ji vytisknout jako ja :D ,a hrat ji
Jméno: Ramesse III. 8. 6. 2008, 18:03:04 delete
e-mail:
 
Přátelé... nevíte, jestli lze arcomage koupit jako karetní hru?
Jméno: lolo 7. 6. 2008, 13:36:50 delete
e-mail:
 
ok diky
Jméno: Elemir 7. 6. 2008, 10:14:20 delete
e-mail:
 
Ano, to postačuje a jen potom někde v odkazech uvést konkrétní adresu sem. Neni třeba, aby byl přímý link všude, navyšovat Pagerank nepotřebuju . Jenom potom v odkazech uveď adresu přímo na elemirspage.wz.cz.
Jméno: lolo 7. 6. 2008, 09:11:29 delete
e-mail:
 
no tomu jsem se chtel prave vyhnout , jsem predpokladal ze bych to napsal nekde nahoru , ze je to prevzane ste a ste stranky
Jméno: Elemir 7. 6. 2008, 08:47:07 delete
e-mail:
 
Koukám, že něco už si zkopírovat stihl Ke kopírování mívám jen jedinou podmínku a to zpětný odkaz sem, aby bylo zřejmé, odkud je uvedený obsah převzat.
Jméno: lolo 6. 6. 2008, 20:19:54 delete
e-mail:
 
www.mightandmagic7.ic.cz
,ale teprve zacinam a v ,ze bych byl nejaky webmaister to zas ne
Jméno: Elemir 6. 6. 2008, 17:19:53 delete
e-mail:
 
4lolo: a na jaké adrese ten web máš?
Jméno: lolo 6. 6. 2008, 16:09:09 delete
e-mail:
 
jako o odkazech a jen tak
Jméno: lolo 6. 6. 2008, 16:08:38 delete
e-mail:
 
a teoreticky aji spolupracovat s timhle webem?
Jméno: lolo 6. 6. 2008, 16:07:44 delete
e-mail:
 
mohl bych si studma neco zkopcit na web venovany might and magicu 7 ? pls
Jméno: KILLER 5. 6. 2008, 10:52:49 delete
e-mail:
 
vlasaty-had: Je to část jednoho z hlavních úkolů v pozdější fázi hry.
Jméno: vlasaty-had 5. 6. 2008, 10:41:34 delete
e-mail:
 
a ten "kamen řadu" mi na nieco bude dobry? alebo to bude neskor nejaka uloha, ktoru mam splnit? diky
Jméno: KILLER 5. 6. 2008, 10:25:38 delete
e-mail:
 
vlasaty-had: V Guberlandu musíš jen vyhrát 6 různých cen a vyměnit je za Kámen řádu. Žádná jiná odměna není.
Jméno: vlasaty-had 5. 6. 2008, 08:25:57 delete
e-mail:
 
hram MM9, oplati si mi hrat tie hry v Guberland-e, kvoli tym slubovanym cenam ked vyhram vsetko?
Jméno: rada 4. 6. 2008, 20:16:31 delete
e-mail:
 
taky delam stranky o might and magicu :D
Jméno: Ramesse III. 4. 6. 2008, 18:24:50 delete
e-mail:
 
4spellcross: Co se ti nelíbí na pohledu v NWN nebo Gothicu? Vždyť si tam s těma kamerama můžeš pomalu dělat, co se ti zlíbí