Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Ramesse III. 12. 6. 2008, 22:24:40 delete
e-mail:
 
4raven: Máš pravdu, artefakty (relikvie) padají jen z kravavých t. A člověk musí být trpělivý při opakovaném mačkání tlačítka "load".
Jméno: raven 12. 6. 2008, 21:25:32 delete
e-mail:
 
artefakty a relikvie dostanes pouze a jedine z draku a titanu(nejsu si ted jistej jestli to neni jenom z krvavych).. jinak muzes najit jeden artefakt v kolonii Zod, jinak se nikde jinde sehnat nedaji... ve hre jsou vsak i jiné speciální předměty, na které narazíš skoro všude a nedají se prodat...
Jméno: Elemir 12. 6. 2008, 19:00:39 delete
e-mail:
 
odpověď ze svetmightandmagic.cz ...
Jméno: Elemir 12. 6. 2008, 18:20:14 delete
e-mail:
 
odpověď na pokusný příspěvek ...
Jméno: LoganStoppable 12. 6. 2008, 03:03:07 delete
e-mail:
 
Předměty budeš nacházet náhodně, víceméně.Artefakty a obecně lepší předměty najdeš v těžkých dungeonech, něco dostaneš za questy. Myslim že by to nemělo mít žádný vliv jestli si zvolíš světlo nebo temnotu
Jméno: x 11. 6. 2008, 22:54:22 delete
e-mail:
 
zdravim, chci se zeptat jak je to v Might and Magic VII, se získáváním speciální předmětů, relikvií a artefaktů, dájí se během hry najít všechny ? nebo je to nějak ovlivněný tim zda jsme si zvolily cestu světla či temnoty ?
Jméno: cwk 11. 6. 2008, 17:59:05 delete
e-mail:
 
hele,jsem teprve na začátku,třeba tomu přijdu na chuť..i když anketa na následujícím linku hovoří jasně http://mightandmagic.bonusweb.cz/mmix/ankety/anket ...
Jméno: raven 11. 6. 2008, 17:54:22 delete
e-mail:
 
podle me je zase nejlepsi sedmička kdyby se neozval KILLER tak bych se ozval ja
Jméno: cwk 11. 6. 2008, 11:11:16 delete
e-mail:
 
KILLER:asi máš pravdu,je to prostě o tom zvyku..no jinak nevim,možná jsem byl trochu hysterickej,ale že by to oproti předchozímu dílu byla nějaká závážná bomba,to říct nemůžu..co se grafiky týče,nezdaj se mi hlavně příšery,jsou takový rozmazaný a postrádám tam takovej ten krvavej obláček při zásahu,ale tak co neřešim to..zbožňuju svět Might and Magic a beru to prostě tak,jak nám ho tvůrci naservírovali...jen už chápu Elemirova slova o tom,že šestý díl považuje za nejlepší..
Jméno: KILLER 11. 6. 2008, 10:09:31 delete
e-mail:
 
cwk: Ano, je to o zvyku. Kouzla jsou sice trochu nepřehledná (extrémně nepřehledná jsou v MM9), ale aspoň mají hezčí obrázky
Co myslíš větou: "vůbec všechno takový nepřehledný" Nemůžu říct, že bych ještě o něčem věděl.
A grafika je pochopitelně lepší (až na kouzla).

P.S. Je to můj nejoblíbenější díl, proto jsem se musel ozvat.
Jméno: cwk 11. 6. 2008, 06:41:11 delete
e-mail:
 
elemir:šlo to hladce,jen jednou to nečekaně zamrzlo,ale to se mi stávalo i u šestky..musím však podotknout,že mě to zklamalo:grafika horší,kniha kouzel nepřehledná,vůbec všechno takový nepřehledný,ale třeba je to jen o zvyku...
Jméno: Elemir 10. 6. 2008, 13:53:41 delete
e-mail:
 
4cwk: kdyby se ti to nezadařilo, tak dej ještě vědět

4Ramesse III.: V principu je jedno, jaký program použiješ, protože důležité je, v jakém formátu to pak doneseš a jak velký tisk to rozměrově bude. Obvykle se tohle dělá v Photoshopu nebo Corelu, protože to ve studiích mají a můžou si to dodatečně snadno upravit. Pokud to však předáš rovnou ve správných rozměrech, tak ti to vytisknout i z toho bmp. Osobně doporučuju pracovat v Gimpu a výsledek uložit do png. Samotné kartičky jsou poměrně malé - 94 x 126 pixelů, což je přibližně 3,3 x 4,4 cm. Doporučuji tedy každou kartičku zvětšit o nějakých 100% a případně jemně doupravit, protože nejsou zrovna v ideálním rozlišení. V gimpu si pak můžeš snadno vytvořit plátno velikosti A3 a pak na něj nasázet určitý počet kartiček a těch A3 bude tolik, dokud nebudeš mít všechny kartičky. Formát A3 snad zvládnou vytisknout všude. V principu je dobré se také nejprve ve studiu domluvit a podle toho pak rozměry plátna zvolit. Pokud by se ti nedařilo, tak dej vědět, kdyžtak bych ti ty soubory vytvořil.

Edit: Ve finále to pak může vypadat např. takto. Výsledné plátno je "předtištěno" do pdf a to už vytisknou opravdu všude.
Jméno: cwk 10. 6. 2008, 11:42:36 delete
e-mail:
 
dík moc,snad to rozchodim
Jméno: Ramesse III. 10. 6. 2008, 11:40:44 delete
e-mail:
 
Zelený stráže by nevadili, dokonce jsou hezčí než modrý, ale ty artefakty...
Btw: Elemire, začal jsem pracovat na svých kartičkách arcomage, ale potřeboval bych poradit, protože počítač je můj nepřítel a opravdu se v těchto věcech moc nevyznám: vím, že si ty kartičky můžu "rozstříhat" třeba v obyčejným windowsáckým malování. Problém je, že nevím, jak tam poznám, jk je ta kartička velká (ve skutečnosti, protože tam chybí měřítko), druhý problém je ten, že mi asi nebudou schopni z malování ty kartičky vytisknout v tiskařských firmách (chci si to nechat udělat na tvrdým papíru). Poradil bys mi, jak v malování nastavit měřítko a zda-li to dokáží pak vytisknout, nebo mi doporučil jiný program, kde ty karty upravit? Děkuju moc
Jméno: Elemir 10. 6. 2008, 11:13:54 delete
e-mail:
 
Ahoj, jedno to neni. Po instalaci hry je nejprve třeba nainstalovat oficiální patche a pak teprve případně xp-patch. Pokud sis však stáhl Monk´s patch (xp-patch) odtud, tak ten už patch 1.1 v sobě obsahuje, tudíž můžeš oficiální patch vynechat. Češtinu bych instaloval standardně až nakonec, protože oficiální patch sahá i na příslušné datové soubory, takže bys přinějmenším skončil se zelenými strážemi v Harmondale (viz ta dřívější diskuse o artefaktech). Každopádně pokud už si to nějak nainstaloval a nejde to, tak před dalším pokusem budeš muset nejprve celou hru přeinstalovat.
Jméno: cwk 10. 6. 2008, 10:39:26 delete
e-mail:
 
..koukám,dneska mám svůj den
Jméno: cwk 10. 6. 2008, 10:37:01 delete
e-mail:
 
Zdárek,tak jsem úspěšně dokončil MM6(nakonec i ten cirkus šlapal),teď mám zálusk na MM7 a chtěl bych si jen objasnit jednu maličkost:je jedno v jakém pořadí naistaluji češtinu,XP-patch a standartní patch??děkuji za radu(nějak se mi to nedaří rozchodit,tak hledám možnou příčinu...)
Jméno: cwk 10. 6. 2008, 10:33:03 delete
e-mail:
 
Zdárek,tak MM6 jsem úspěšně dohrál,nakonec šlapal i ten cirkusteď mám v ruce sedmý díl této výborné gamesky a chtěl bych si jen objasnit jednu maličkost:je jedno v jakém pořadí budu instalovat češtinu,patch na XP a standartní patch či nikoli?děkuji za radu...
Jméno: Elemir 9. 6. 2008, 13:11:42 delete
e-mail:
 
Koukni do levého menu do sekce Arcomage. Mám tam stručný manuál. To, kolik která karta stojí, je vyznačeno čísílkem v pravém dolním rohu každé karty.
Jméno: Ramesse III. 9. 6. 2008, 12:53:07 delete
e-mail:
 
Je to super, už jsem si to stáhl; ještě by bylo dobré, kdyby jste mi někdo řekli, kde bych mohl sehnat kolik a jakých surovin která karta stojí (tedy něco ve stylu pravidel)...