Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Ramesse III. | 12. 6. 2008, 22:24:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4raven: Máš pravdu, artefakty (relikvie) padají jen z kravavých t. A člověk musí být trpělivý při opakovaném mačkání tlačítka "load". | |||
| Jméno: | cwk | 11. 6. 2008, 17:59:05 | ![]() |
| e-mail: | cwk(z)centrum(tečka)cz | ||
| hele,jsem teprve na začátku,třeba tomu přijdu na chuť..i když anketa na následujícím linku hovoří jasně http://mightandmagic.bonusweb.cz/mmix/ankety/anket ... | |||
| Jméno: | raven | 11. 6. 2008, 17:54:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
podle me je zase nejlepsi sedmička kdyby se neozval KILLER tak bych se ozval ja ![]() |
|||
| Jméno: | cwk | 11. 6. 2008, 11:11:16 | ![]() |
| e-mail: | cwk(z)centrum(tečka)cz | ||
| KILLER:asi máš pravdu,je to prostě o tom zvyku..no jinak nevim,možná jsem byl trochu hysterickej,ale že by to oproti předchozímu dílu byla nějaká závážná bomba,to říct nemůžu..co se grafiky týče,nezdaj se mi hlavně příšery,jsou takový rozmazaný a postrádám tam takovej ten krvavej obláček při zásahu,ale tak co neřešim to..zbožňuju svět Might and Magic a beru to prostě tak,jak nám ho tvůrci naservírovali...jen už chápu Elemirova slova o tom,že šestý díl považuje za nejlepší.. | |||
| Jméno: | cwk | 11. 6. 2008, 06:41:11 | ![]() |
| e-mail: | cwk(z)centrum(tečka)cz | ||
| elemir:šlo to hladce,jen jednou to nečekaně zamrzlo,ale to se mi stávalo i u šestky..musím však podotknout,že mě to zklamalo:grafika horší,kniha kouzel nepřehledná,vůbec všechno takový nepřehledný,ale třeba je to jen o zvyku... | |||
| Jméno: | Elemir | 10. 6. 2008, 13:53:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 4cwk: kdyby se ti to nezadařilo, tak dej ještě vědět
4Ramesse III.: V principu je jedno, jaký program použiješ, protože důležité je, v jakém formátu to pak doneseš a jak velký tisk to rozměrově bude. Obvykle se tohle dělá v Photoshopu nebo Corelu, protože to ve studiích mají a můžou si to dodatečně snadno upravit. Pokud to však předáš rovnou ve správných rozměrech, tak ti to vytisknout i z toho bmp. Osobně doporučuju pracovat v Gimpu a výsledek uložit do png. Samotné kartičky jsou poměrně malé - 94 x 126 pixelů, což je přibližně 3,3 x 4,4 cm. Doporučuji tedy každou kartičku zvětšit o nějakých 100% a případně jemně doupravit, protože nejsou zrovna v ideálním rozlišení. V gimpu si pak můžeš snadno vytvořit plátno velikosti A3 a pak na něj nasázet určitý počet kartiček a těch A3 bude tolik, dokud nebudeš mít všechny kartičky. Formát A3 snad zvládnou vytisknout všude. V principu je dobré se také nejprve ve studiu domluvit a podle toho pak rozměry plátna zvolit. Pokud by se ti nedařilo, tak dej vědět, kdyžtak bych ti ty soubory vytvořil. Edit: Ve finále to pak může vypadat např. takto. Výsledné plátno je "předtištěno" do pdf a to už vytisknou opravdu všude. |
|||
| Jméno: | cwk | 10. 6. 2008, 11:42:36 | ![]() |
| e-mail: | cwk(z)centrum(tečka)cz | ||
dík moc,snad to rozchodim ![]() |
|||
| Jméno: | cwk | 10. 6. 2008, 10:39:26 | ![]() |
| e-mail: | cwk(z)centrum(tečka)cz | ||
..koukám,dneska mám svůj den ![]() |
|||
| Jméno: | cwk | 10. 6. 2008, 10:37:01 | ![]() |
| e-mail: | cwk(z)centrum(tečka)cz | ||
| Zdárek,tak jsem úspěšně dokončil MM6(nakonec i ten cirkus šlapal),teď mám zálusk na MM7 a chtěl bych si jen objasnit jednu maličkost:je jedno v jakém pořadí naistaluji češtinu,XP-patch a standartní patch??děkuji za radu(nějak se mi to nedaří rozchodit,tak hledám možnou příčinu...) | |||
| Jméno: | cwk | 10. 6. 2008, 10:33:03 | ![]() |
| e-mail: | cwk(z)centrum(tečka)cz | ||
Zdárek,tak MM6 jsem úspěšně dohrál,nakonec šlapal i ten cirkus teď mám v ruce sedmý díl této výborné gamesky a chtěl bych si jen objasnit jednu maličkost:je jedno v jakém pořadí budu instalovat češtinu,patch na XP a standartní patch či nikoli?děkuji za radu... |
|||
| Jméno: | Elemir | 9. 6. 2008, 13:11:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Koukni do levého menu do sekce Arcomage. Mám tam stručný manuál. To, kolik která karta stojí, je vyznačeno čísílkem v pravém dolním rohu každé karty. | |||