Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Ramesse III. 14. 6. 2008, 11:15:30 delete
e-mail:
 
Heroes 5 jsou VYNIKAJÍCÍ!!!!!
Jméno: KILLER 14. 6. 2008, 11:09:24 delete
e-mail:
 
Elemir: Chceš snad říct, že nepovažuješ Heroes 5 za plnohodnotný díl, jen proto že ho nedělalo NWC, ale Nival?


Might and Magic - 11 dílů (MM1 až MM9 + Crusaders of Might and Magic + Dark Messiah of Might and magic)

Heroes - 5 dílů (Heroes 1 až Heroes 5)
Jméno: Elemir 14. 6. 2008, 10:35:40 delete
e-mail:
 
Snaž se psát jen do jednoho stromu, ať je zřejmé, že to patří stále ke stejnému problému. DirectX6 samozřejmě nepotřebuješ, hra pracuje i s vyššími verzemi, problém je jen ve změně vnitřní struktury DirectX při přechodu na verzi 8, kdy zrovna WinXP to neumí přeložit tak, jak si to hra představuje.

A teď k té instalaci. Zrovna před chvílí jsem to zkoušel ve všech možných kombinacích, tedy i s oficiálním patchem 1.1 a vždy jsem došel k funkčnímu výsledku. Přesvěč se tedy, zda-li máš MM7 správně nainstalované, tedy uvedené v položce Přidat nebo odebrat (Ovládací panely ... a dále). Patche potřebují znát přesnou cestu k datovým souborům, jinak budeš muset cestu u xp-patche změnit manuálně. Takže ještě jednou zkus celou hru přeinstalovat, pak nainstaluj xp-patch a přesvěč se, že ti xp patch nabízí správnou cestu do adresáře, kde je hra nainstalovaná (kdyžtak ji budeš muset změnit). Jestli si byl úspěšný se dozvíš tak, že porovnáš velikosti souborů mm7.exe. Původní má velikost 1077 kB a je z roku 1999, po aplikaci xp-patche má velikost jen 12 kB a je z roku 2005, navíc ti přibyde důležitý soubor MM7-Rel.
Jméno: Elemir 14. 6. 2008, 10:24:50 delete
e-mail:
 
Might and Magic - 9 dílů
Heroes of Might and Magic - 4 díly (pětku od Ubisoftu nepočítám)
Jméno: xxx 14. 6. 2008, 10:16:33 delete
e-mail:
 
uz jsem to instaloval snad po 6 a asidelam neco blbe ,nebo mam nejaky spatny patch stahly ,nebo uz fakt nevim
Jméno: Ramesse III. 14. 6. 2008, 10:16:25 delete
e-mail:
 
Pokud jde o Might and magic a staré Heroes od 3DO, odehrává se to ve stejném světě.
Jméno: novacek s might and magic 14. 6. 2008, 10:10:52 delete
e-mail:
 
jsem novacek s might and magic mam dve otazky kolik je dilu might and magic? a je stejne heroes of might and magic a might and magic
Jméno: xxx 14. 6. 2008, 10:01:09 delete
e-mail:
 
aha a potrebuju na to direck 6 ?
ja us vubec nevim ,nak to nejde ,
nechce te mi to nekdo vypalit uz udelane?:D
Jméno: Elemir 14. 6. 2008, 08:58:51 delete
e-mail:
 
Zkus vynechat ten patch 1.0 na 1.1 - pokud totiž instaluješ Monk´s patch, tak ten ho už v sobě obsahuje.
Jméno: xxx 14. 6. 2008, 07:57:00 delete
e-mail:
 
no instaluji tam
patch k mm7 z verze 1.0 na verzi 1.1
a pak
mm7_eng_xp.exe
a pise mi to ladeni , odeslat zpravu , neodesilat
Jméno: Elemir 13. 6. 2008, 23:54:44 delete
e-mail:
 
O stránku dále už jsem přesný postup psal, nic jiného se už asi vymyslet nedá. Zkus to podle toho a pak případně napiš, jestli ti to píše nějakou konkrétní chybu apod.
Jméno: Ramesse III. 13. 6. 2008, 23:51:59 delete
e-mail:
 
Jo jo, každé vyložení, pokaždé jiný předmět.
Btw: Jaký máš level? 15 vteřin, páni!!
Jméno: xxx 13. 6. 2008, 22:07:34 delete
e-mail:
 
prosim poradote co si mam prvne nainstalovat a kde stahnout ,doufam ze sem to delal dobre ,
ale spis blbe tak prosim o poo¨moc
diky
xxx
Jméno: x 13. 6. 2008, 17:00:33 delete
e-mail:
 
tim chceš jako říct že, třeba z jednoho titána pokaždý vypadne něco jinýho, nebo jak si to myslel ? pokud jde o zabití tak to mi zabere asi tak 15 vteřin, jen nevim kde všechny ty předměty jsou zatim jich mám pár...
Jméno: xxx 13. 6. 2008, 16:18:00 delete
e-mail:
 
prosim nejde mi spustit might snd msgic 7 na xp a uz jsem zkousel tam davat ten patch a nejde to
prosim o pomoc
Jméno: Ramesse III. 13. 6. 2008, 15:21:40 delete
e-mail:
 
Abych to vysvětlil; stoupneš si před mrtvolu draka (jakéhokoliv) nebo krvavého titána, uložíš si to a pak klikáš a vykládáš tak dlouho, dokud nevypadne vhodný artefakt nebo relikvie. Člověk (elf, trpaslík... ) musí být trpělivý, ale vyplatí se to.
Jméno: Ramesse III. 13. 6. 2008, 15:19:36 delete
e-mail:
 
No jasně... nejlepší způsob, jak získat artefakty. Já mám díky tomu družinu artefakty a relikviemi totálně vyzbrojenou - luk, kladivo, dva štíty, tři zbroje, meč, prsten, boty, kopí, rukavice... a pár artefaktů a relikvií mám ve hradě vystavené jako trofeje
Jméno: x 13. 6. 2008, 15:15:47 delete
e-mail:
 
proč load, jako že nahrávání hry ?
Jméno: Elemir 13. 6. 2008, 00:03:34 delete
e-mail:
 
Tak toho jsem si nevšiml. Budu se na to muset podívat. Hrát jsem ho už slyšel, ale s tímto jsem si to nikdy nespojil.
Jméno: LoganStoppable 12. 6. 2008, 23:07:14 delete
e-mail:
 
Všimli jste si v kláštěře v Lindisfarnu že když hraje mnich na varhany tak je to skladba při závěrečném hodnocení jako v Heroes of Might and Magic II ?