Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 14. 6. 2008, 10:24:50 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Might and Magic - 9 dílů
Heroes of Might and Magic - 4 díly (pětku od Ubisoftu nepočítám) |
|||
| Jméno: | xxx | 14. 6. 2008, 10:16:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
| uz jsem to instaloval snad po 6 a asidelam neco blbe ,nebo mam nejaky spatny patch stahly ,nebo uz fakt nevim | |||
| Jméno: | Ramesse III. | 14. 6. 2008, 10:16:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pokud jde o Might and magic a staré Heroes od 3DO, odehrává se to ve stejném světě. | |||
| Jméno: | novacek s might and magic | 14. 6. 2008, 10:10:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
jsem novacek s might and magic mam dve otazky kolik je dilu might and magic? a je stejne heroes of might and magic a might and magic ![]() |
|||
| Jméno: | xxx | 14. 6. 2008, 10:01:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| aha a potrebuju na to direck 6 ?
ja us vubec nevim ,nak to nejde , nechce te mi to nekdo vypalit uz udelane?:D |
|||
| Jméno: | Elemir | 14. 6. 2008, 08:58:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zkus vynechat ten patch 1.0 na 1.1 - pokud totiž instaluješ Monk´s patch, tak ten ho už v sobě obsahuje. | |||
| Jméno: | xxx | 14. 6. 2008, 07:57:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| no instaluji tam
patch k mm7 z verze 1.0 na verzi 1.1 a pak mm7_eng_xp.exe a pise mi to ladeni , odeslat zpravu , neodesilat |
|||
| Jméno: | Ramesse III. | 13. 6. 2008, 23:51:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jo jo, každé vyložení, pokaždé jiný předmět.
Btw: Jaký máš level? 15 vteřin, páni!! |
|||
| Jméno: | xxx | 13. 6. 2008, 22:07:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| prosim poradote co si mam prvne nainstalovat a kde stahnout ,doufam ze sem to delal dobre ,
ale spis blbe tak prosim o poo¨moc diky xxx |
|||
| Jméno: | xxx | 13. 6. 2008, 16:18:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| prosim nejde mi spustit might snd msgic 7 na xp a uz jsem zkousel tam davat ten patch a nejde to
prosim o pomoc |
|||
| Jméno: | Elemir | 13. 6. 2008, 00:03:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak toho jsem si nevšiml. Budu se na to muset podívat. Hrát jsem ho už slyšel, ale s tímto jsem si to nikdy nespojil. | |||