Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: anonymní uživatel 14. 6. 2008, 21:33:44 delete
e-mail:
 
Dark Messiah of might and magic to zni vyborne kde se da sehnat(pardon ze na to du hopem) mam jenom Crusaders of might and magic a zacinam se o to zajimat hhhhhooooooooddddddddnnnnnnnnneeeeeeee
Jméno: anonymní uživatel 14. 6. 2008, 21:22:24 delete
e-mail:
 
promin jsem tady novacek a vy jste mistri (to neni arogance)
Jméno: lola 14. 6. 2008, 20:57:15 delete
e-mail:
 
:-d
Jméno: KILLER 14. 6. 2008, 20:03:16 delete
e-mail:
 
To je špatný vtip? Už ti tady bylo dneska odpovídáno. Podívej se trochu níže na této stránce. Najdeš tam vlákno s odpověďmi.
Jméno: novacek s might and magic 14. 6. 2008, 19:51:33 delete
e-mail:
 
jsem novacek s might and magic mam dve otazky kolik je dilu might and magic? a je stejne heroes of might and magic a might and magic
Jméno: x 14. 6. 2008, 19:00:20 delete
e-mail:
 
ale nechápu jak získáš všechny předměty, když pokaždý vypadne něco jinýho, ale když to nahraješ tak zas nemáš nic... mám duida s blastrem, a když dám zrychlení (hodina moci) tak sřílí jak z kulometu, nějakej titán nebo drak nemá šanci...jinak jsem asi na 70 levelu...
Jméno: xxx 14. 6. 2008, 18:43:53 delete
e-mail:
 
ok
Jméno: KILLER 14. 6. 2008, 18:31:57 delete
e-mail:
 
To mi nepřijde jako moc dobrý nápad. Vychutnej si to sám od začátku (ať už to hraješ poprvé nebo po desáté).
Jméno: xxx 14. 6. 2008, 18:21:46 delete
e-mail:
 
mohl bych jeste poprosit o nejakou save(ulozenku) hry ,abych nemusel od zacattku pls
Jméno: Ramesse III. 14. 6. 2008, 17:56:21 delete
e-mail:
 
Óoooo ano... na "trojkách" jsem strávil a trávím polovinu svého života
Jméno: xxx 14. 6. 2008, 17:47:18 delete
e-mail:
 
ja dekuji elemirovi za pomoc

srdecne diky
Jméno: Elemir 14. 6. 2008, 14:16:12 delete
e-mail:
 
Dobrá, dobrá ... je to samozřejmě věcí názoru.
Jméno: Elemir 14. 6. 2008, 14:14:06 delete
e-mail:
 
Měly, ale neřadí :(. Zatím jsem nepřišel na to, jak to obrátit. Taky se mi to takhle nelíbí, takže se během příštího týdne na to zaměřim.
Jméno: KILLER 14. 6. 2008, 13:53:34 delete
e-mail:
 
Elemir: Teď jsem si všiml: Neměly by se vlákna ve stejné větvi zařazovat od nejnovějšího po nejstarší od zdola nahoru? Teď je to totiž naopak.
Jméno: KILLER 14. 6. 2008, 13:51:02 delete
e-mail:
 
Elemir: Dovoluji si nesouhlasit, protože Heroes 5 má sice jiný příběh (a historii), ale zůstal mu systém a hratelnost původních dílů. (Tady by nemělo být žádných pochyb, že patří do série). Na Heroes 5 navazuje příběhem Dark Messiah. (Starší Heroesy taky zasahovaly do světa MM). No a CoMaM má zase podobný systém jako DM (jak jsi už zmínil, ale teď to hraje v můj prospěch).

Ramesse: Indeed. Je to můj 2. nejoblíbenější díl. (kvalitativně 3.nejlepší)
Jméno: Elemir 14. 6. 2008, 13:31:09 delete
e-mail:
 
Vyřešeno . A protože už to byl druhý podobný problém a skutečně se to nějak pomocí Monk´s patche nedalo dořešit, přidal jsem do sekce Ke stažení další xp_patch, který zabral. Bohužel stále netuším, proč Monk´s patch někdy nefunguje, ale budu to mít na paměti a pokusím se to do budoucna objasnit.
Jméno: xxx 14. 6. 2008, 11:59:54 delete
e-mail:
 
by to chtelo probrat na icq uz jsem moc pisu
me icq je 264053656 jestli mate cas a trpelivost
Jméno: xxx 14. 6. 2008, 11:49:18 delete
e-mail:
 
no tak zase se to nezdarilo ,dosel jsem k nazoru ze jsem asi lama inac to neni mozne
Jméno: Elemir 14. 6. 2008, 11:42:57 delete
e-mail:
 
Sice jsem to takto nenapsal, ale i tak ano. Nepovažuju je za plnohodný díl, protože to už nemá s původní ságou nic společného. Je mi líto, ale příběh tu hraje podstatnou roli a nezmění to ani žádný dodatek v názvu hry. Stejně tak do ságy Might and Magic nepatří Crusaders of Might and Magic (je to jiný typ hry a s odlišnými pravidly) a už vůbec tam nepatří Dark Messiah, který má pro změnu blíže právě ke Crusaders. Ať jsou tedy obě pokračování jakkoliv dobrá, nic to nemění na tom, že do původní ságy opravdu nepatří a to je to, podle čeho to třídím. Ostatně mám to i v popisu stránek .
Jméno: xxx 14. 6. 2008, 11:42:30 delete
e-mail:
 
jo diky no ten mm7-rel tam mam ale porad mi to pise stejnou tabulku odeslat a neodesilat a ladeni ,no zkusim to po 7 preinstalovat