Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | anonymní uživatel | 14. 6. 2008, 21:22:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
promin jsem tady novacek a vy jste mistri (to neni arogance) ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 14. 6. 2008, 20:03:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To je špatný vtip? Už ti tady bylo dneska odpovídáno. Podívej se trochu níže na této stránce. Najdeš tam vlákno s odpověďmi. | |||
| Jméno: | novacek s might and magic | 14. 6. 2008, 19:51:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
jsem novacek s might and magic mam dve otazky kolik je dilu might and magic? a je stejne heroes of might and magic a might and magic ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 14. 6. 2008, 18:31:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To mi nepřijde jako moc dobrý nápad. Vychutnej si to sám od začátku (ať už to hraješ poprvé nebo po desáté). | |||
| Jméno: | xxx | 14. 6. 2008, 18:21:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| mohl bych jeste poprosit o nejakou save(ulozenku) hry ,abych nemusel od zacattku pls | |||
| Jméno: | Ramesse III. | 14. 6. 2008, 17:56:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
Óoooo ano... na "trojkách" jsem strávil a trávím polovinu svého života ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 14. 6. 2008, 14:14:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Měly, ale neřadí :(. Zatím jsem nepřišel na to, jak to obrátit. Taky se mi to takhle nelíbí, takže se během příštího týdne na to zaměřim. | |||
| Jméno: | KILLER | 14. 6. 2008, 13:53:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir: Teď jsem si všiml: Neměly by se vlákna ve stejné větvi zařazovat od nejnovějšího po nejstarší od zdola nahoru? Teď je to totiž naopak. | |||
| Jméno: | xxx | 14. 6. 2008, 11:59:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| by to chtelo probrat na icq uz jsem moc pisu
me icq je 264053656 jestli mate cas a trpelivost |
|||
| Jméno: | xxx | 14. 6. 2008, 11:49:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| no tak zase se to nezdarilo ,dosel jsem k nazoru ze jsem asi lama inac to neni mozne | |||
| Jméno: | xxx | 14. 6. 2008, 11:42:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jo diky no ten mm7-rel tam mam ale porad mi to pise stejnou tabulku odeslat a neodesilat a ladeni ,no zkusim to po 7 preinstalovat | |||