Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Ramesse III. | 19. 6. 2008, 16:59:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
Proto je nejlepší nalákat na toho nesympatickýho lumpa na začátku vážky a pak sebrat hůlku z jeho chladnoucí mrtvoly ![]() |
|||
| Jméno: | Kabuto5 | 19. 6. 2008, 16:35:31 | ![]() |
| e-mail: | Kabuto5(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj, pokoušim se v MM8 vypnout refresh map pomocí editoru, co je tady ke stažení.
Otevřel sem soubor DATA/events.lod, v něm MAPSTATS.TXT a našel hodnotu "Refil Days", která číselně odpovídala počtu dnů do obnovení. Asi se mi podařilo zastavit refresh potvor tak, že jsem všude (kromě arén) zadal 9999999 (jestli to někdo zkusil a způsobilo mu to problémy, budu rád za upozornění). Itemy ležící na zemi se ale obnoví i tak, takže se chci zeptat, jestli někdo neví, jak tomu zabránit, a děkuju za případnou radu. |
|||
| Jméno: | Elemir | 19. 6. 2008, 14:14:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Aha, to mi předtím uniklo. Až budu mít čas, tak to taky budu muset zkusit. | |||
| Jméno: | anonymní uživatel | 17. 6. 2008, 20:58:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
víš jak? nainstalujs si tam xpecka a bude stejnak kdo funguje na dvoulitrech??? je to shit |
|||
| Jméno: | xxx | 16. 6. 2008, 19:15:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
| no takze jsem koupil ten legends of might and magic ,, konecne | |||
| Jméno: | Temnota | 15. 6. 2008, 11:27:37 | ![]() |
| e-mail: | temnota(tečka)t(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj prosím nevíte jak bych mohl rozjet MM VII na
PC s Windows 2000 nikde jsem návod nenašel a chtěl bych si tuto hru po dlouhé době zopakovat ale podle návodu na XP to prostě nefunguje.Děkuji moc za odpověď. ![]() |
|||
| Jméno: | KILLER | 14. 6. 2008, 23:12:13 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemir ve své recenzi píše, že se to dá levně koupit tady:
http://eshop.megahry.eu/search.php?searchText=dark ... Další možnost jsou torrenty a spol. |
|||
| Jméno: | novacek s might and magic | 14. 6. 2008, 21:35:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tyto dve spravi jsem byl ja novacek s might and magic | |||