Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Ramesse III. 19. 6. 2008, 16:59:02 delete
e-mail:
 
Proto je nejlepší nalákat na toho nesympatickýho lumpa na začátku vážky a pak sebrat hůlku z jeho chladnoucí mrtvoly
Jméno: Kabuto5 19. 6. 2008, 16:35:31 delete
e-mail:
 
Ahoj, pokoušim se v MM8 vypnout refresh map pomocí editoru, co je tady ke stažení.
Otevřel sem soubor DATA/events.lod, v něm MAPSTATS.TXT a našel hodnotu "Refil Days", která číselně odpovídala počtu dnů do obnovení.
Asi se mi podařilo zastavit refresh potvor tak, že jsem všude (kromě arén) zadal 9999999 (jestli to někdo zkusil a způsobilo mu to problémy, budu rád za upozornění).
Itemy ležící na zemi se ale obnoví i tak, takže se chci zeptat, jestli někdo neví, jak tomu zabránit, a děkuju za případnou radu.
Jméno: Elemir 19. 6. 2008, 14:14:15 delete
e-mail:
 
Aha, to mi předtím uniklo. Až budu mít čas, tak to taky budu muset zkusit.
Jméno: Keeper 19. 6. 2008, 09:46:22 delete
e-mail:
 
No myslím že se dostanu v podstatě na level který je opravdu maximální (který je omezen vývojáři hry) protože jak jsem psal mohu donekonečna opakovat to že splním úkol v Coranthii a jak vlezu do katakomb tak zase vylezu a znova můžu splnit úkol v Coranthii a opakovat to jde neomezeně
Jméno: KILLER 18. 6. 2008, 22:19:20 delete
e-mail:
 
spellcross: Jestli jsi tam přišel včas, tak jsi tam musel dostat úkol: Ukradnout tapisérii z hradu svých spojenců (Hrad Lambent nebo Hrad Gloaming). No a jestli jsi to nesplnil, tak poté co tě napadnou musíš vybít všechny venku i uvnitř hradu (nezapomeň na žalář (podzemí hradu)). Až je pobiješ, tak se ti znovu zpřístupní všechny dveře.
Jméno: spellcross 18. 6. 2008, 20:39:38 delete
e-mail:
 
ahoj elemire mam problem v MMVII zrovna jsem dostal ten dopis od posla ze v tatalii je nejaka schuze, prisel jsem tam vcas a stejne na me zautocili (asi je to schvalne) vsechny jsem je vybyl ale nemuzu se nikam dostat protoze jsem domky zavreny proc?
Jméno: Elemir 18. 6. 2008, 11:23:40 delete
e-mail:
 
Ahoj. Nj, to si mi teď zrovna potvrdil něco, co mě minule zarazilo . Když jsem totiž kdysi psal návod, tak mě se ta cesta do katakomb úplně uzavřela, ale nedávno jsem to kvůli pár nenalezeným předmětům znovu rozehrál a najednou jsem se do katakomb taky mohl dostat. Nevím tedy, co si o tom vlastně myslet. Je tedy pravdou, že návod jsem smolil při střední obtížosti, takže jestli to nemá něco společného s danou úrovní. Považoval jsem to spíše za chybu hry. Napiš pak prosím, jak vysoko se tedy dostaneš.
Jméno: Elemir 18. 6. 2008, 11:19:51 delete
e-mail:
 
Ahoj a dík za pochvalu. Bohužel, příručku pro šestku také scháním, ale už ji opravdu nikde nemají. Zkoušel jsem si dát i inzeráty na nějaké herní weby, ale dostal jsem všeho všudy jen jednu odpověď (konkrétně z bazaru na Bonuswebu) a za celkem nepřiměřenou cenu. Takže mohu doporučit jen ty bazary.
Jméno: Keeper 18. 6. 2008, 09:11:00 delete
e-mail:
 
Zdar Elemire jak jsi vlastně přišel na to že v CoMaM je v obtížnosti Crusaders level 28 maximální já jsem teď objevil že když se vracíš z Coranthie po vysvobození prince a s tím rohem a vlezeš do katakomb a hned z nich zase vylezeš tak si hra myslí že jsi právě přišel a znovu se obnoví všechny příšery takže vlastně v této fázi jde hru zacyklit a zkušenosti se jen pohrnou nehledě na to že si vylepšíš nějaké kouzla na max.
Jméno: Malcom 18. 6. 2008, 00:10:29 delete
e-mail:
 
Dobra stranka...spise nejlepsi. Jen jeden dotaz: nevis kde sehnat oficialni prirucku strategie na might and magic VI? Jinak ostatni jsem si koupil od stuare(ktery jsi tu recenzoval). Pokud bude nekdo odtama objednavat tak mam pro vas dobrou zpravu. Ty akcni ceny porad plati(objednaval jsem si je 10.6.2008).
Jméno: anonymní uživatel 17. 6. 2008, 20:58:15 delete
e-mail:
 
víš jak? nainstalujs si tam xpecka a bude stejnak kdo funguje na dvoulitrech??? je to shit
Jméno: xxx 17. 6. 2008, 19:01:19 delete
e-mail:
 
Elemir ti to uz psal
Jméno: Temnota 17. 6. 2008, 17:08:14 delete
e-mail:
 
Prosím jak to mám rozjet na těch Windowsech 2000??
Jméno: xxx 17. 6. 2008, 15:02:16 delete
e-mail:
 
uz vim z avlve
Jméno: xxx 17. 6. 2008, 14:06:01 delete
e-mail:
 
caute kudma se chodi do more jak je tam ta lod? pls
Jméno: xxx 16. 6. 2008, 19:15:19 delete
e-mail:
 
no takze jsem koupil ten legends of might and magic ,, konecne
Jméno: Elemir 15. 6. 2008, 23:35:05 delete
e-mail:
 
Ahoj, nefunguje ani ten druhý patch na XP? Bohužel jsem nikdy Win2k nevlasnil, takže s tímto nemám žádné zkušenosti. Co si však pamatuju, tak obyklá rada pro majitele tohohle OS byla právě jen v použití xp-patchů. Zkus tedy kdyžtak i ten druhý patch.
Jméno: Temnota 15. 6. 2008, 11:27:37 delete
e-mail:
 
Ahoj prosím nevíte jak bych mohl rozjet MM VII na
PC s Windows 2000 nikde jsem návod nenašel a chtěl bych si tuto hru po dlouhé době zopakovat ale podle návodu na XP to prostě nefunguje.Děkuji moc za odpověď.
Jméno: KILLER 14. 6. 2008, 23:12:13 delete
e-mail:
 
Elemir ve své recenzi píše, že se to dá levně koupit tady:
http://eshop.megahry.eu/search.php?searchText=dark ...
Další možnost jsou torrenty a spol.
Jméno: novacek s might and magic 14. 6. 2008, 21:35:48 delete
e-mail:
 
tyto dve spravi jsem byl ja novacek s might and magic