Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Ramesse III. | 23. 6. 2008, 12:33:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
Aha, tak to lecos vysvětluje. Já ty blastery nepoužívám, protože nemám rád tu scifi část, takže zůstávám u starých dobrých fantasy zbraní ![]() |
|||
| Jméno: | Crash | 23. 6. 2008, 09:42:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak sem tam dal ty ovladace a zmensil sem odezvu na ctyri sekundy ale to je porad dost ) nenapada te este neco na zmenseni :D ? |
|||
| Jméno: | Crash | 23. 6. 2008, 08:37:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
Oki zkusim dikes moc dam vedet , jestli to pujde tak budu stastny jak pri prvnim sexu. Zatim |
|||
| Jméno: | Elemir | 23. 6. 2008, 02:16:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Díky za odkaz. Předběžně jsem se na to podíval a vypadá to zajímavě. Jakmile bude více času, tak se zkusím i zaregistrovat. | |||
| Jméno: | kenpachi | 22. 6. 2008, 22:06:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| legen¨ds of might and magic existuje zitra ho mam doma uplne novy nerozbaleny | |||
| Jméno: | anonymní uživatel | 22. 6. 2008, 21:19:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
sorry vybuch sem ja tady pzoruji tito stranky a videl jsem ze je jen 11 MM ![]() |
|||
| Jméno: | Death Werewolf | 22. 6. 2008, 21:14:19 | ![]() |
| e-mail: | |||
legends of might and magic neni !!!!!!!! ja to totiz videl na intaku mebo to neni pravda ![]() |
|||
| Jméno: | Franz-Vader | 22. 6. 2008, 14:25:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
a uplne nejlepsi je poslat vazky na uplne vsechny vesnicany a vojaky ziskate tak zadarmo hudebni nastroj musli klobouk i hulku![]() |
|||
| Jméno: | X-Factor | 22. 6. 2008, 11:42:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Komu sa paci hra Arcomage, tak mu musim odporucit stranku http://arcomage.netvor.sk/. | |||
| Jméno: | Kabuto5 | 21. 6. 2008, 17:07:43 | ![]() |
| e-mail: | Kabuto5(z)seznam(tečka)cz | ||
| 1) Pro pořádek - v tom mym dotazu je pár chyb - je to MM7 a místo refresh jsem měl v úmyslu napsat respawn.
2) Vzdal jsem to, pokusy už mi času zabraly dost. Zabíjet potvory, co se s dobrodruhama nemužou měřit, neni zas tak špatný. Tak dík za snahu (none asi nezabírá). |
|||