Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Ramesse III. 23. 6. 2008, 15:41:57 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire, tak jsem našel ty kartičky v pdf, cos' mi už nachystal. Takto by to určitě šlo, jsou moc pěkné, akorát jich je tam jen devět... takže buď si v nečem ty karty dodělám sám, nebo bys to pro mě připravil už na vytisknutí ty, jak jsi mi nabízel??
Jméno: Ramesse III. 23. 6. 2008, 12:33:28 delete
e-mail:
 
Aha, tak to lecos vysvětluje. Já ty blastery nepoužívám, protože nemám rád tu scifi část, takže zůstávám u starých dobrých fantasy zbraní
Jméno: Ramesse III. 23. 6. 2008, 12:31:25 delete
e-mail:
 
To ne, zabíjím jen zloduchy. Ti vesničané jsou nevinní, navíc městská stráž dokáže pobít docela dost vážek, než sama padne, takže tím akorát ztrácím expy a těch pár zlaťáčků za harfu, to je pakatel
Jméno: Crash 23. 6. 2008, 09:42:44 delete
e-mail:
 
Tak sem tam dal ty ovladace a zmensil sem odezvu na ctyri sekundy ale to je porad dost ) nenapada te este neco na zmenseni :D ?
Jméno: Crash 23. 6. 2008, 08:37:08 delete
e-mail:
 
Oki zkusim dikes moc dam vedet , jestli to pujde tak budu stastny jak pri prvnim sexu. Zatim
Jméno: Elemir 23. 6. 2008, 02:16:29 delete
e-mail:
 
Díky za odkaz. Předběžně jsem se na to podíval a vypadá to zajímavě. Jakmile bude více času, tak se zkusím i zaregistrovat.
Jméno: Elemir 23. 6. 2008, 02:15:10 delete
e-mail:
 
Legends skutečně existují a Wariors of Might and Magic je pro změnu konzolová záležitost. Nijak se tu o tom nezmiňuju, protože Legends jsou multiplayerová hra a Wariors mě právě kvůli tomu, že jsou pro konzole nezajímají vůbec. Do rodiny Might and Magiců tak patří více her, ale vesměs se to točí jen kolem těch dříve zmíněných.
Jméno: Elemir 23. 6. 2008, 02:10:50 delete
e-mail:
 
Ahoj, zkoušel jsi přeinstalovat na starší ovladače ForceWare okolo 91.xx? Osobně mám GF7600 GT a musím potvrdit, že ne vše pod ní jde ideálně, ale tyto starší ForceWare nějaké drobnosti vyřešily.
Jméno: Elemir 23. 6. 2008, 02:08:00 delete
e-mail:
 
Ahoj. Prosím za strpení, teď jsem toho měl docela dost (hlavně mám za sebou 8 dní nočních). Někde už jsem něco předpřipravil, ale nemůžu si vzpomenout, kam jsem to dal . Jakmile to najdu, tak ti dám vědět. Neni problém ti vysvětlit práci s nějakým konkrétním programem, ale i tak ti to zabere dost času a hlavně, proč dělat něco, co už je hotové. Samozřejmě jsem tě po tom minulém dotazu předběhl, takže když zalistuješ o pár stránek dále, tak najdeš odkaz na pdf soubor s kartami přímo k vytištění. Pokud ti to takto vyhovuje, tak neni problém a každá tiskařská firma ti to z toho bude schopna vytisknout.
Jméno: kenpachi 22. 6. 2008, 22:06:18 delete
e-mail:
 
legen¨ds of might and magic existuje zitra ho mam doma uplne novy nerozbaleny
Jméno: Death Werewolf 22. 6. 2008, 21:32:09 delete
e-mail:
 
a i wariors of MM
Jméno: Death Werewolf 22. 6. 2008, 21:19:47 delete
e-mail:
 
toto jsem psal ja
Jméno: anonymní uživatel 22. 6. 2008, 21:19:01 delete
e-mail:
 
sorry vybuch sem ja tady pzoruji tito stranky a videl jsem ze je jen 11 MM
Jméno: Death Werewolf 22. 6. 2008, 21:14:19 delete
e-mail:
 
legends of might and magic neni !!!!!!!! ja to totiz videl na intaku mebo to neni pravda
Jméno: Franz-Vader 22. 6. 2008, 14:25:03 delete
e-mail:
 
a uplne nejlepsi je poslat vazky na uplne vsechny vesnicany a vojaky ziskate tak zadarmo hudebni nastroj musli klobouk i hulku
Jméno: X-Factor 22. 6. 2008, 11:42:37 delete
e-mail:
 
Komu sa paci hra Arcomage, tak mu musim odporucit stranku http://arcomage.netvor.sk/.
Jméno: Crash 21. 6. 2008, 18:51:03 delete
e-mail:
 
Cau prosim mam urcity problem. Mam athlon 3000+(1,8ghz) giga ramek , grafiku asus k7600gs , integrovanou zvukovku .. proste rekl bych ze dostacujici pocitac na MaM 9, jenze kazdy loading mi trva strasne dlouho v ty hre trva dlouho , dam inventar a cekam 10-15 sec nez se otevre ..zase si nemyslim ze mam tak nadupany pc aby to nefakalo .. zkousel sem ruzny zmenit kompatibility, zmenu velikosti plochy , barev , reinstal directu , kontrola ovladacu , hledani viru , dat tam patche ..atd atd a vse proste zbytecny. Tak jestli nekdo nevi jak na to urcite se tu najde nejaky machr co mi poradi dikes
Jméno: Kabuto5 21. 6. 2008, 17:07:43 delete
e-mail:
 
1) Pro pořádek - v tom mym dotazu je pár chyb - je to MM7 a místo refresh jsem měl v úmyslu napsat respawn.
2) Vzdal jsem to, pokusy už mi času zabraly dost. Zabíjet potvory, co se s dobrodruhama nemužou měřit, neni zas tak špatný.
Tak dík za snahu (none asi nezabírá).
Jméno: Ramesse III. 21. 6. 2008, 10:29:13 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire. Včera se mi konečně povedlo úspěšně uzavřít ročník. Krom toho, že na mě padla hrozná únava a spadl ze mě stres, budu mít teď konečně čas zabývat se kartičkami Arcomage. Přesně podle tvé rady jsem si stáhl celou sérii karet z tohoto webu. Problém je, že jsou kartičky příliš malé - snad 1,5 x 1 cm, takže je budu muset zvětšit, pravděpodobně taky nějakým způsobem vpravit do formátu, který mi budou pak schopni v tiskařských firmách vytisknout. Tak pokud bys mi mohl jakkoliv poradit či pomoci, jak na to, budu rád, protože se v počítačích moc nevyznám. Třeba který program bych měl použít (a kde ho mám stáhnout atd.). Vím, že jsme to tu už kdysi trochu rozebírali, ale byl jsem v té době pod velkým tlakem a vůbec jsem nic nestíhal, takže si z našich rozhovorů skoro nic nepamatuju
Jméno: Elemir 20. 6. 2008, 19:53:02 delete
e-mail:
 
Ahoj, s tím ti osobně moc neporadim. Když jsem zkoušel experimentovat se složením potvor v oblastech, tak mi to taky nefungovalo úplně ideálně. Oni totiž ke konfiguračním souborům patří ještě nějaké ty binární soubory (každá oblast/dungeon má jeden). Myslím, že je potřeba nastavovat i něco v nich, ale zatím jsem žádný úspěch neslavil. Kdyžtak zkus jako refil doplnit místo čísla honotu none.