Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 27. 6. 2008, 20:06:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, přidám si tě tam. Zítra po obědě pak budu i online, takže to můžeme probrat. | |||
| Jméno: | Elemir | 27. 6. 2008, 20:04:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj. Díky za upozornění. Skutečně tam neni, takže ho umístím k sobě na server. | |||
| Jméno: | talrog | 27. 6. 2008, 13:21:07 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Omlouvám se, problem jsem uz vyresil, ty soubory nebyly jednoduse cracklé. | |||
| Jméno: | KILLER | 27. 6. 2008, 11:43:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Koupit se dají i v dnešní době. V levém sloupci (na této stránce) je 2 řádky pod Knihou návštěv: Kde nakoupit
Tam se dozvíš, kde to prodávají. |
|||
| Jméno: | talrog | 27. 6. 2008, 09:45:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No ono to je docela zvlastni,vlastne po stazeni jsou ty soubory videt jako rarove, prvni je zabaleny disk jedna, druhy dva, no a co je nejvetsi jakoby parodie, clovek ty soubory nemusi bud vubec rozbalovat a prida je primo jako zabaleny jako virtualni cd, to se pak hra nainstaluje, posleze kdyz si pridam cd2 jako mount(pouzivam daemony je to pridavani nove cd mechaniky virtualni), tak mi hned vyjede okenko play or exit- jakoby to najede play disc, kdyz teda dam pak play tak mi windows vyjede hlasku ze program ma problemy a jestli chci poslat stiznost nebo neco takoveho, hra nejde spustit, no druhou cestou je oba dva disky rozbalit, ale vysledek je uplne stejny.
Chapu ze vas to asi moc nebere no ale pridavam ty torenty ktere jsem stahl, jeden je cela kolekce mightu:http://www.mininova.org/tor/1416151 ... druha pak jen sesty dil o ktery mi slo nejvice: http://thepiratebay.org/tor/3377216/Might_and_Magi ... kdyby nekdo znalejsi pocitacu mel chut to stahnout a podivat se na to a posleze poradit byl bych mu vdecen, originalni verze hry jsem vlastnil bohuzel uz je to notny cas co jsem je nekomu pujcil a jak to býva ztratily se a moznost koupit si nekde tyto hry je nulova...(tim se ospravedlnuji, proc to stahuji) |
|||
| Jméno: | Ramesse III. | 24. 6. 2008, 22:35:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
Promiň... nenapadlo mě, že na to stačí kliknout pravým
Díky za pomoc! |
|||
| Jméno: | Magda | 23. 6. 2008, 21:37:16 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nazdar,
chtěla bych se zeptat, jestli nevíte zda Might and Magig VI jde hrát i na Windows XP? Díky |
|||
| Jméno: | X-Factor | 23. 6. 2008, 16:17:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ja to uz hrajem asi 3 mesiace a neviem si to vynachvalit. Strasna pecka to je. | |||