Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 27. 6. 2008, 20:06:38 delete
e-mail:
 
Ahoj, přidám si tě tam. Zítra po obědě pak budu i online, takže to můžeme probrat.
Jméno: Elemir 27. 6. 2008, 20:04:24 delete
e-mail:
 
Ahoj. Díky za upozornění. Skutečně tam neni, takže ho umístím k sobě na server.
Jméno: talrog 27. 6. 2008, 13:22:46 delete
e-mail:
 
Jinak jsem si všiml, že pro toho kdo by chtěl hrát Might and magic IX v cestine, ted bude torchu problém, sehnat si winrez lt studio, odkaz sice funguje, ale na filefrontu ten soubor uz není aspoň mě se to tak jeví.
Jméno: talrog 27. 6. 2008, 13:21:07 delete
e-mail:
 
Omlouvám se, problem jsem uz vyresil, ty soubory nebyly jednoduse cracklé.
Jméno: Ramesse III. 27. 6. 2008, 12:18:14 delete
e-mail:
 
Ahoj Elemire, hodil by sis mě pls do kontaktlistu, abychom mohli probrat pár detailů ohledně Arcomage? Bude to určitě schůdnější cesta, než se tu nahánět v "Knize návštěv"
235 857 821
Jméno: KILLER 27. 6. 2008, 11:43:16 delete
e-mail:
 
Koupit se dají i v dnešní době. V levém sloupci (na této stránce) je 2 řádky pod Knihou návštěv: Kde nakoupit

Tam se dozvíš, kde to prodávají.
Jméno: KILLER 27. 6. 2008, 11:35:04 delete
e-mail:
 
Já osobně zkušenosti s virtuální mechanikou nemám (vždycky jsem se jí nějak vyhnul).
Zararované to není, pouze je to vše v iso (Obraz CD). Win XP SP2 s tím nesouvisí.

MM6 z Complete Edition nainstaluješ pravděpodobně z "MM ME Disc 1 - Install disc 1.iso" + "MM ME Disc 2 - Install disc 2.iso" a spustíš z "MM ME Disc 6 - MM7 Play disc.iso"

Jestli jsi to vše udělala, tak zkus reinstall nebo sehnat NoCD crack.

P.S. Snaž se do příště vyvarovat dávání odkazů na nelegální stahování. Toto je slušné fórum.
Jméno: talrog 27. 6. 2008, 09:48:40 delete
e-mail:
 
Jinak me winy jsou XP sp2...
Jméno: talrog 27. 6. 2008, 09:45:58 delete
e-mail:
 
No ono to je docela zvlastni,vlastne po stazeni jsou ty soubory videt jako rarove, prvni je zabaleny disk jedna, druhy dva, no a co je nejvetsi jakoby parodie, clovek ty soubory nemusi bud vubec rozbalovat a prida je primo jako zabaleny jako virtualni cd, to se pak hra nainstaluje, posleze kdyz si pridam cd2 jako mount(pouzivam daemony je to pridavani nove cd mechaniky virtualni), tak mi hned vyjede okenko play or exit- jakoby to najede play disc, kdyz teda dam pak play tak mi windows vyjede hlasku ze program ma problemy a jestli chci poslat stiznost nebo neco takoveho, hra nejde spustit, no druhou cestou je oba dva disky rozbalit, ale vysledek je uplne stejny.
Chapu ze vas to asi moc nebere no ale pridavam ty torenty ktere jsem stahl, jeden je cela kolekce mightu:http://www.mininova.org/tor/1416151 ...

druha pak jen sesty dil o ktery mi slo nejvice:
http://thepiratebay.org/tor/3377216/Might_and_Magi ...

kdyby nekdo znalejsi pocitacu mel chut to stahnout a podivat se na to a posleze poradit byl bych mu vdecen, originalni verze hry jsem vlastnil bohuzel uz je to notny cas co jsem je nekomu pujcil a jak to býva ztratily se a moznost koupit si nekde tyto hry je nulova...(tim se ospravedlnuji, proc to stahuji)
Jméno: KILLER 26. 6. 2008, 23:51:43 delete
e-mail:
 
No jestli jsem tě dobře pochopil tak, rozbalíš rar a vznikne ti iso, pak rozbalíš iso a někde v těch souborech bude Setup pomocí kterého nainstaluješ hru. Samotnou hru spustíš buď z NoCD cracku, pomocí virtuální mechaniky nebo vypáleného CD.
Jméno: talrog 26. 6. 2008, 19:13:17 delete
e-mail:
 
Chtěl bych se zeptat, nemáte nekdo zkusenosti se stahovanymi verzemi mightu pres torenty, jelikoz za boha nevim jak to mam rozjet, ty soubory a vetsiny stazenych souboru jsou jakoby zabaleny do raru, pritom se daji spoustet jako iso a v konecne podobe ta hra samozrejme nejde spustit, diky za radu pokud mel nekdo stejne zkusenosti jako ja..
Jméno: Elemir 25. 6. 2008, 00:05:48 delete
e-mail:
 
Nic se nestalo , znám ty případy, kdy se Acrobat Reader zakomponuje do prohlížeče a chybí mu tlačítko uložit. Řešil jsem to už mnohokrát. Ještě se na to kdyžtak jednou podívej, jestli ti to takto vyhovuje, případně se to dá ještě zvětšit apod. Kdyby tě pak někdy opravdu více zajímala ta práce s grafickým editorem, tak to můžeme pře icq probrat (nejdříve však o víkendu).
Jméno: Ramesse III. 24. 6. 2008, 22:35:53 delete
e-mail:
 
Promiň... nenapadlo mě, že na to stačí kliknout pravým
Díky za pomoc!
Jméno: Elemir 24. 6. 2008, 18:24:40 delete
e-mail:
 
Víc už mě toho bohužel nenapadá. Pochybuju, že by pomohl i reinstall windows. Může s tím sice souviset i celá řada různých konfliktů, ale protože neni zaručeno, že reinstall pomůže, tak je zbytečné to zkoušet. Zkus jen tak pro zajímavost vypnout (zakázat) zvukovou kartu.
Jméno: Elemir 24. 6. 2008, 18:19:59 delete
e-mail:
 
Teď nerozumím tomu dostat na počítač. Pokud ti to nejde stáhnout, tak stačí jen pravim tlačítkem a dát uložit jako. Kartiček je sice 105, ale 3 kartičky jsou náhradní a neobsahují žádný obrázek.
Jméno: Logan Stoppable 24. 6. 2008, 14:16:16 delete
e-mail:
 
Ano, taky jsem to hrál.Jenom škoda že už nenajdeš tolik serverů, fakt to neni špatná hra.Akorát asi budeš muset hledat nějaké patche a to bude krapet problém.Trvalo mi den než jsem našel ten nejnovější.
Jméno: KILLER 23. 6. 2008, 22:58:10 delete
e-mail:
 
Ano, funguje bez problémů.
Jméno: Magda 23. 6. 2008, 21:37:16 delete
e-mail:
 
Nazdar,
chtěla bych se zeptat, jestli nevíte zda Might and Magig VI jde hrát i na Windows XP? Díky
Jméno: X-Factor 23. 6. 2008, 16:17:59 delete
e-mail:
 
Ja to uz hrajem asi 3 mesiace a neviem si to vynachvalit. Strasna pecka to je.
Jméno: Ramesse III. 23. 6. 2008, 15:47:47 delete
e-mail:
 
Sakra, promiň, já se špatně díval Těch kartiček tam je 102... takže chybí jen 3, ale to nevadí Jenom mi poraď, jak to mám dostat na svůj počítač... možná bude lepší, když mi napíšeš na icq 235 857 821