Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Bladesinger | 8. 7. 2008, 12:01:12 | ![]() |
| e-mail: | Bladesinger(z)seznam(tečka)cz | ||
| dííky, to bude tím. | |||
| Jméno: | KILLER | 8. 7. 2008, 11:57:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ta pokladnice se otevře kliknutím na její vchod (na zemi), důležitou podmínkou je mít tento úkol již zadaný. | |||
| Jméno: | Bladesinger | 8. 7. 2008, 11:32:46 | ![]() |
| e-mail: | Bladesinger(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj, mám takový problém v MM7 plním povyšovací úkol - Šlechtic na Černého rytíře a nejde mi otevřít ten vstup do té pokladnice - poraďte mi prosím jak ho otevřít
předem moc díííky |
|||
| Jméno: | KILLER | 7. 7. 2008, 19:37:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tato hláška se ti objeví právě tehdy, když to nestáhneš celé. Zkoušel jsem to po stažení i rozbalit a úplně v pohodě. Jo a stahoval jsem to odsud (dnes). | |||
| Jméno: | michal | 7. 7. 2008, 19:16:20 | ![]() |
| e-mail: | m(tečka)kutas(z)centrum(tečka)cz | ||
ano stahnout mi to jde ale kdyz to pak chci nainstalovat tak to musim rozbalit a tam mi to napise eror neocekavany konec archivu v archivu zrejmne chyby nejake soubory nebo je poskozen at uz jsem to stahoval z tyhle stranky anebo z ty tvy druhy porad mi pls me icq je kdyztak 473-011-508 ![]() |
|||
| Jméno: | General Failure | 7. 7. 2008, 18:35:39 | ![]() |
| e-mail: | wajdling(z)seznam(tečka)cz | ||
| Zdravim vsechny fandy M&M. Uz je tomu davno co jsem pricichl ke krase her z tohoto prostredi (cca 12 let), ale stale se k nim s mostalgii vracim a porad me bavi a prekvapuji (hlavne M&M 6 a HoMaM 2).
Na netu jsem hledal a nasel hodne stranek o M&M ale az tahle me svym zpusobem uspokojila (klid obe ruce jsou na klavesnici). Neni to jenom slepenec posbirany nekde s pomoci strycka Gůůgla ale vyjev autora co ma opravdu M&M v maliku ... Cili proc sem vlastne pisu svuj vylev ? Chci ti Elemire poblahoprat a zaroven podekovat za opravdu kvalitni zpracovani a uzitecne informace jak pro zacatecniky tak pro nas ostrilene hrace M&M. Jeste jednou dik .. S pozdravem GF ![]() |
|||
| Jméno: | michal | 7. 7. 2008, 10:57:56 | ![]() |
| e-mail: | m(tečka)kutas(z)centrum(tečka)cz | ||
nejdeme mi stahnout to winrez lt studio pro instalaci might and magic 9 kdyz dam rozbalit pise to neocekavany konec archivu pls poradte mi ![]() |
|||
| Jméno: | raven | 6. 7. 2008, 16:53:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
| zdarec elemire... nemas nejaky napad jak jednoduse v kampanich v Heroesech vyseknout omezeni lvlu hrdiny?? | |||
| Jméno: | Milhas | 1. 7. 2008, 20:45:07 | ![]() |
| e-mail: | milhasik(z)seznam(tečka)cz | ||
| čau elmire hraju M6 už asi 3 roky a neustále mě tam něcopřekvápí v dračích pískách ten tajný chrám ten obelisk nebo co to je po vstupu z nového sourpingelu co mě tam zabíjí Ps toho goblina nemím zabít ?? měj se | |||
| Jméno: | Irinn | 1. 7. 2008, 18:09:20 | ![]() |
| e-mail: | Irinn(z)seznam(tečka)cz | ||
Jsi borec funguje to na 90% Jenom se docela dlouho načítá...ale to zkousnu. Pro Mam 6 cokoliv ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 30. 6. 2008, 20:01:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ahoj, s šestým dílem obvykle problémy nebývají, takže těch zkušeností s jejich řešením zas tolik neni. Na nt-comaptibilities jsem však našel modifikaci exe souboru pro sestavy s rychlejšími procesory, kde může chybně pracovat timer. Zkus si tedy stáhnout následující zip-soubor ( http://www.asymmetrics.com/MMVI/mm6_mod.zip ... ) a uvnitř najdeš soubor mm6.exe, kterým nahraď původní soubor ve hře (ten si někam zazálohuj). Každopádně musíš mít nejprve nainstalován oficiální patch 1.2. Dej pak vědět, jak to dopadlo.
Zkus kdyžtak i Mok´s patch pro šestý díl. |
|||
| Jméno: | Irinn | 30. 6. 2008, 17:48:38 | ![]() |
| e-mail: | Irinn(z)seznam(tečka)cz | ||
Ahoj. Dostal jsem chuť zahrát si MaM 6, ale nejde mi to spustit Mám WinXP, tady se píše, že by to mělo být bez problémů ale...nenapadá vás něco prosím??? Vždycky, když to zkouším spustit, objeví se mi zpráva o chybách (ta typická windousáská). Díky všem, kdo zkusí poradit ![]() |
|||
| Jméno: | Ramesse III. | 29. 6. 2008, 23:38:55 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak jsme se zase nějak minuli, Elemire Nebo spíš
Prosímtě, jaký máš nick na icq? Se mi tam objevil Gibonek a vůbec nevím, kdo to je ![]() |
|||