Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Bladesinger 8. 7. 2008, 12:01:12 delete
e-mail:
 
dííky, to bude tím.
Jméno: KILLER 8. 7. 2008, 11:57:41 delete
e-mail:
 
Ta pokladnice se otevře kliknutím na její vchod (na zemi), důležitou podmínkou je mít tento úkol již zadaný.
Jméno: Bladesinger 8. 7. 2008, 11:32:46 delete
e-mail:
 
Ahoj, mám takový problém v MM7 plním povyšovací úkol - Šlechtic na Černého rytíře a nejde mi otevřít ten vstup do té pokladnice - poraďte mi prosím jak ho otevřít

předem moc díííky
Jméno: KILLER 7. 7. 2008, 19:37:08 delete
e-mail:
 
Tato hláška se ti objeví právě tehdy, když to nestáhneš celé. Zkoušel jsem to po stažení i rozbalit a úplně v pohodě. Jo a stahoval jsem to odsud (dnes).
Jméno: michal 7. 7. 2008, 19:16:20 delete
e-mail:
 
ano stahnout mi to jde ale kdyz to pak chci nainstalovat tak to musim rozbalit a tam mi to napise eror neocekavany konec archivu v archivu zrejmne chyby nejake soubory nebo je poskozen at uz jsem to stahoval z tyhle stranky anebo z ty tvy druhy porad mi pls me icq je kdyztak 473-011-508
Jméno: Elemir 7. 7. 2008, 19:16:09 delete
e-mail:
 
Díky za pochvalu.
Jméno: General Failure 7. 7. 2008, 18:35:39 delete
e-mail:
 
Zdravim vsechny fandy M&M. Uz je tomu davno co jsem pricichl ke krase her z tohoto prostredi (cca 12 let), ale stale se k nim s mostalgii vracim a porad me bavi a prekvapuji (hlavne M&M 6 a HoMaM 2).

Na netu jsem hledal a nasel hodne stranek o M&M ale az tahle me svym zpusobem uspokojila (klid obe ruce jsou na klavesnici). Neni to jenom slepenec posbirany nekde s pomoci strycka Gůůgla ale vyjev autora co ma opravdu M&M v maliku ...

Cili proc sem vlastne pisu svuj vylev ? Chci ti Elemire poblahoprat a zaroven podekovat za opravdu kvalitni zpracovani a uzitecne informace jak pro zacatecniky tak pro nas ostrilene hrace M&M. Jeste jednou dik ..

S pozdravem GF
Jméno: KILLER 7. 7. 2008, 11:52:01 delete
e-mail:
 
Mě to funguje (stáhnout), zkus to stáhnout znovu.
Jméno: michal 7. 7. 2008, 10:57:56 delete
e-mail:
 
nejdeme mi stahnout to winrez lt studio pro instalaci might and magic 9 kdyz dam rozbalit pise to neocekavany konec archivu pls poradte mi
Jméno: Elemir 6. 7. 2008, 17:47:36 delete
e-mail:
 
Ahoj, jednoduché samozřejmě ne , ale jedno bych měl. Stačí pomocí editoru kampaní vytáhnout z kampaně příslušnou mapu, nastavit v ní požadovaný level hlavního hrdiny (případně další věci) a v editoru kampaní pak dát aktualizovat scénář (neni třeba tvořit celou kampaň znovu, jen se vymění soubor s mapou).
Jméno: raven 6. 7. 2008, 16:53:22 delete
e-mail:
 
zdarec elemire... nemas nejaky napad jak jednoduse v kampanich v Heroesech vyseknout omezeni lvlu hrdiny??
Jméno: Milhas 1. 7. 2008, 20:45:07 delete
e-mail:
 
čau elmire hraju M6 už asi 3 roky a neustále mě tam něcopřekvápí v dračích pískách ten tajný chrám ten obelisk nebo co to je po vstupu z nového sourpingelu co mě tam zabíjí Ps toho goblina nemím zabít ?? měj se
Jméno: Irinn 1. 7. 2008, 18:09:20 delete
e-mail:
 
Jsi borec funguje to na 90% Jenom se docela dlouho načítá...ale to zkousnu. Pro Mam 6 cokoliv
Jméno: Elemir 30. 6. 2008, 20:01:37 delete
e-mail:
 
Ahoj, s šestým dílem obvykle problémy nebývají, takže těch zkušeností s jejich řešením zas tolik neni. Na nt-comaptibilities jsem však našel modifikaci exe souboru pro sestavy s rychlejšími procesory, kde může chybně pracovat timer. Zkus si tedy stáhnout následující zip-soubor ( http://www.asymmetrics.com/MMVI/mm6_mod.zip ... ) a uvnitř najdeš soubor mm6.exe, kterým nahraď původní soubor ve hře (ten si někam zazálohuj). Každopádně musíš mít nejprve nainstalován oficiální patch 1.2. Dej pak vědět, jak to dopadlo.

Zkus kdyžtak i Mok´s patch pro šestý díl.
Jméno: Irinn 30. 6. 2008, 17:48:38 delete
e-mail:
 
Ahoj. Dostal jsem chuť zahrát si MaM 6, ale nejde mi to spustit Mám WinXP, tady se píše, že by to mělo být bez problémů ale...nenapadá vás něco prosím??? Vždycky, když to zkouším spustit, objeví se mi zpráva o chybách (ta typická windousáská). Díky všem, kdo zkusí poradit
Jméno: Elemir 30. 6. 2008, 09:12:42 delete
e-mail:
 
Tak to určitě nejsem já. Nechal jsem ho sice běžet od těch 11:00 do večera, ale to zas bude tím klientem (používám Mirandu). Našlo mi tě to, ale stále jen v offline. Dneska mám odpolední, tak někdy po druhé hodině zkusim poslat zprávu, pokud dojde, tak by to mělo fungovat normálně i tak.
Jméno: Ramesse III. 29. 6. 2008, 23:38:55 delete
e-mail:
 
Tak jsme se zase nějak minuli, Elemire Nebo spíš
Prosímtě, jaký máš nick na icq? Se mi tam objevil Gibonek a vůbec nevím, kdo to je
Jméno: Ramesse III. 28. 6. 2008, 17:59:49 delete
e-mail:
 
Taky jsem dneska houbařil. Povedlo se mi pár hezkých úlovků.
No, zítra dopoledne se tu určitě nepotkáme dřív než po 11:00, protože musím do kostela - hraju na varhany a doprovázím bohoslužby
Jméno: Elemir 28. 6. 2008, 17:27:47 delete
e-mail:
 
Nezapoměl, ale zdrželi jsme se na houbách - rostou. Chytil jsem cestou triatlon, takže jsem musel jet pomalu za nima. Zítra tu určitě budu takže během dopoledne by to šlo.
Jméno: Ramesse III. 28. 6. 2008, 17:11:09 delete
e-mail:
 
Že ty jsi na mě zapomněl? Sobota skoro pryč a pořád žádný nový kontakt v icq nemám :-D
Já jenom, že další týden je poslední možný termín, kdy to můžeme vyřídit, pak totiž odjíždím na chatu a dva měsíce budu odstřižen od jakékoliv civilizace