Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | petrhadda | 16. 7. 2008, 12:52:30 | ![]() |
| e-mail: | novak(z)nejzaluzie(tečka)cz | ||
| Mám dotaz. Nezaregistroval sem se u povíšení na paladina. Ted sem splnil ukoly a uz sse me ta mrcha nezepta koho chci povisit. To uz mam jako smolika???? :( | |||
| Jméno: | BautyF | 15. 7. 2008, 17:11:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
Elmír : Udělej už prosímtě opravu té návštěvní knihy.Mě to komentář vždycky hodí někam do p... a už mě to celkem s... (gggr) ![]() |
|||
| Jméno: | worm* | 15. 7. 2008, 16:18:02 | ![]() |
| e-mail: | wormie(z)seznam(tečka)cz | ||
no, ta teda, druhy pokus...mam to nainstalovane, nainstalovat jsem patch, nainstaloval jsem cestinu a porad se mi zobrezuje "neodesilat" ....oj! *s16* |
|||
| Jméno: | worm* | 15. 7. 2008, 15:54:55 | ![]() |
| e-mail: | wormie(z)seznam(tečka)cz | ||
ahoj...hele mam dotaz....jde mm6 rozbehnout v XP? porad mi to hlasi chybu, a moje milovane \"neodesilat\" co mam delat.... ![]() |
|||
| Jméno: | Agrobrat | 15. 7. 2008, 11:43:03 | ![]() |
| e-mail: | bulejkom(z)zoznam(tečka)sk | ||
MM6 som síce prešiel a mal som aj plášť s touto vlastnosťou ale nikdy som ju neskúšal použiť. Ten plášť je myslím že artefakt alebo relikvia Až tak dobre si to zas nepamätám ![]() |
|||
| Jméno: | El_Barto | 15. 7. 2008, 11:25:08 | ![]() |
| e-mail: | OndraHosek(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj... Fakt super stránka!!
Měl bych jednu otázku.. jde v MaM VI krást? Nikde ve hře o tom není řeč a přitom můžete rukavice očarovat tak, že: "zvyšují chmatáckou šanci". Kdyžtak děkuju za odpověď... |
|||
| Jméno: | Agrobrat | 14. 7. 2008, 16:27:17 | ![]() |
| e-mail: | bulejkom(z)zoznam(tečka)sk | ||
K tejto stránke som sa dostal úplne náhodou ale musím povedať že je naozaj skvelá a toľko o mm som nenašiel doteraz na žiadnej stránke Všimol som si že chýba prológ k mm1. Myslím že by mal byť v manuáli ktorý sa mi v angličtine podarilo stiahnuť spolu s hrou pred pár mesiacmi. Ak by bolo treba mohol by som nejako svojpomocne prispieť na túto stránku keďže mm hrávam už pomerne dlho (asi od vydania mm6). ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 14. 7. 2008, 14:21:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Které skryté dveře? Myslíš ty napravo vedle svatyně? Ty se dají otevřít jen z druhé strany. | |||
| Jméno: | kenpachi | 12. 7. 2008, 20:49:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| caute nevite pls kde bych nasel v mm7
Yoruba odkaz na ni http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_artefa ... dekuji |
|||
| Jméno: | BautyF | 12. 7. 2008, 11:15:39 | ![]() |
| e-mail: | bautyF(z)seznam(tečka)cz | ||
| Ahoj, mooc pěkná stránka, chtěl bych upozornit na jednu zajímavost v mm6:
Měl jsem MM6 nepatchované verze 1.0 a dal jsem si kotvu Loydova majáku v Aréně.Poté jsem mm6 zpatchoval na verzy 1.2 a kotva se nedala používat ani smazat. Když jsem nainstaloval mm6 už rovnou ve verzi 1.2 kotva v aréně (přirozeně) vůbec nešla hodit Ohledně kradení (stealing) : CTRL+ L MOUSE Kradení je snažší : v "levnějších" obchodech (tj. Harmondale,Erathia a Tularean) tam jde krást celkem v poho , jen musíte být alespoň experti Důležitá je také reputace a jestli jste v daném obchodě již někdy kradli a v potaz se bere také hodnota předmětu a stav postavi (opilý zloděj má o 75% nižší šanci, kradení nejde ve stavu zombie) Pokud při kradení selžeš je šance že předmět získáš ale budeš z obchodu vyhostěn (na 24h nebo na týden - podle stavu reputace) Po troše toho save/load si můžete uzmout hvězdnou výbavu (asi důvod proč v mm8 byli obchody "za pět prstů" zrušeny) |
|||
| Jméno: | Kájínek | 11. 7. 2008, 18:16:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Měl bych eště jeden dotaz teďak sme v labyrintu a nejdou mi otevřít ty skrytý dveře.. poraďte prosím jak je mám otevřít... | |||
| Jméno: | KILLER | 8. 7. 2008, 16:01:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nikdy jsem to nezkoušel, ale na internetu se píše, že musíš držet Ctrl. | |||
| Jméno: | Kájínek | 8. 7. 2008, 15:57:16 | ![]() |
| e-mail: | K(tečka)Kosar(z)email(tečka)cz | ||
| čau potřebuju poradit, já za zloděje z životě nehrál a teďka to za něj zkouším ale vůbec mi nejde krást.. kdyby mi někdo prosím poradil.. díky.. | |||
| Jméno: | kempi | 8. 7. 2008, 13:10:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| ahojte ,ja jsem s tim webem www.mightandmagic7.ic.cz a chtel bych poprosit elemiruv email ,, muj je RadovanKovarik@seznam.cz
diky |
|||