Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: petrhadda 16. 7. 2008, 12:52:30 delete
e-mail:
 
Mám dotaz. Nezaregistroval sem se u povíšení na paladina. Ted sem splnil ukoly a uz sse me ta mrcha nezepta koho chci povisit. To uz mam jako smolika???? :(
Jméno: BautyF 15. 7. 2008, 17:11:28 delete
e-mail:
 
Elmír : Udělej už prosímtě opravu té návštěvní knihy.Mě to komentář vždycky hodí někam do p... a už mě to celkem s... (gggr)
Jméno: BautyF 15. 7. 2008, 17:08:37 delete
e-mail:
 
Podle mě je nejvýc peněz a artefaktů (myslím v MM7) v bednách v Pevnosti Titánů, začaruj na sebe neviditelnost a slmlsni si na pokladech (budeš ale taky potřebovat vysoké Odstraňování pastí)

Mě se to zatím nikdy nestalo, ale je možné že u bedny ve které je "náhodný" artefakt mi to hodí něco co už mám?
Jméno: worm* 15. 7. 2008, 16:18:02 delete
e-mail:
 
no, ta teda, druhy pokus...mam to nainstalovane, nainstalovat jsem patch, nainstaloval jsem cestinu a porad se mi zobrezuje "neodesilat" ....oj! *s16*
Jméno: worm* 15. 7. 2008, 15:54:55 delete
e-mail:
 
ahoj...hele mam dotaz....jde mm6 rozbehnout v XP? porad mi to hlasi chybu, a moje milovane \"neodesilat\" co mam delat....
Jméno: Agrobrat 15. 7. 2008, 11:43:03 delete
e-mail:
 
MM6 som síce prešiel a mal som aj plášť s touto vlastnosťou ale nikdy som ju neskúšal použiť. Ten plášť je myslím že artefakt alebo relikvia Až tak dobre si to zas nepamätám
Jméno: El_Barto 15. 7. 2008, 11:25:08 delete
e-mail:
 
Ahoj... Fakt super stránka!!
Měl bych jednu otázku.. jde v MaM VI krást? Nikde ve hře o tom není řeč a přitom můžete rukavice očarovat tak, že: "zvyšují chmatáckou šanci". Kdyžtak děkuju za odpověď...
Jméno: Agrobrat 14. 7. 2008, 16:27:17 delete
e-mail:
 
K tejto stránke som sa dostal úplne náhodou ale musím povedať že je naozaj skvelá a toľko o mm som nenašiel doteraz na žiadnej stránke Všimol som si že chýba prológ k mm1. Myslím že by mal byť v manuáli ktorý sa mi v angličtine podarilo stiahnuť spolu s hrou pred pár mesiacmi. Ak by bolo treba mohol by som nejako svojpomocne prispieť na túto stránku keďže mm hrávam už pomerne dlho (asi od vydania mm6).
Jméno: Elemir 14. 7. 2008, 14:26:29 delete
e-mail:
 
UPOZORNĚNÍ: Omlouvám se všem za ty poruchy v návštěvní knize, ale zatím netušim, proč se příspěvky rozházely. Databáze se zdá být v pořádku, jen došlo k chybnému zobrazení. Bohužel jsem si toho všiml až teď, takže náprava je tu s výrazným spožděním a zatím nemohu říci, zda-li se stejná chyba nebude v budoucnu opakovat. Z tohoto důvodu uvažuji o zpětném přechodu na starší verzi knihy, takže omluvte prosím i případné výpadky.
Jméno: Elemir 14. 7. 2008, 14:21:39 delete
e-mail:
 
Které skryté dveře? Myslíš ty napravo vedle svatyně? Ty se dají otevřít jen z druhé strany.
Jméno: Elemir 14. 7. 2008, 14:19:58 delete
e-mail:
 
Řada artefaktů se rozmisťuje náhodně, takže nelze přesně říci, kde se vyskytne nebo dokonce zda-li se vůbec vyskytne (ovšem to ber s rezervou, každopádně nejvíce toho získáš ze zabitých draků a titánů, tak zkus štěstí u nich).
Jméno: kenpachi 12. 7. 2008, 20:49:08 delete
e-mail:
 
caute nevite pls kde bych nasel v mm7
Yoruba
odkaz na ni http://www.svetmightandmagic.cz/mmvii/mmvii_artefa ...
dekuji
Jméno: BautyF 12. 7. 2008, 11:16:52 delete
e-mail:
 
se omlouvám za vložení zprávy dvakrát
Jméno: BautyF 12. 7. 2008, 11:15:39 delete
e-mail:
 
Ahoj, mooc pěkná stránka, chtěl bych upozornit na jednu zajímavost v mm6:

Měl jsem MM6 nepatchované verze 1.0 a dal jsem si kotvu Loydova majáku v Aréně.Poté jsem mm6 zpatchoval na verzy 1.2 a kotva se nedala používat ani smazat.

Když jsem nainstaloval mm6 už rovnou ve verzi 1.2 kotva v aréně (přirozeně) vůbec nešla hodit

Ohledně kradení (stealing) : CTRL+ L MOUSE

Kradení je snažší :
v "levnějších" obchodech (tj. Harmondale,Erathia a Tularean) tam jde krást celkem v poho , jen musíte být alespoň experti
Důležitá je také reputace a jestli jste v daném obchodě již někdy kradli a v potaz se bere také hodnota předmětu a stav postavi (opilý zloděj má o 75% nižší šanci, kradení nejde ve stavu zombie)

Pokud při kradení selžeš je šance že předmět získáš ale budeš z obchodu vyhostěn (na 24h nebo na týden - podle stavu reputace)

Po troše toho save/load si můžete uzmout hvězdnou výbavu (asi důvod proč v mm8 byli obchody "za pět prstů" zrušeny)
Jméno: Kájínek 11. 7. 2008, 18:16:08 delete
e-mail:
 
Měl bych eště jeden dotaz teďak sme v labyrintu a nejdou mi otevřít ty skrytý dveře.. poraďte prosím jak je mám otevřít...
Jméno: Kájínek 9. 7. 2008, 10:09:34 delete
e-mail:
 
Jo díky moc.. hnedka to jdu zkusit ..
Jméno: Logan Stoppable 9. 7. 2008, 00:12:40 delete
e-mail:
 
Konkrétněji Ctrl+levý krysítko
Jméno: KILLER 8. 7. 2008, 16:01:36 delete
e-mail:
 
Nikdy jsem to nezkoušel, ale na internetu se píše, že musíš držet Ctrl.
Jméno: Kájínek 8. 7. 2008, 15:57:16 delete
e-mail:
 
čau potřebuju poradit, já za zloděje z životě nehrál a teďka to za něj zkouším ale vůbec mi nejde krást.. kdyby mi někdo prosím poradil.. díky..
Jméno: kempi 8. 7. 2008, 13:10:48 delete
e-mail:
 
ahojte ,ja jsem s tim webem www.mightandmagic7.ic.cz a chtel bych poprosit elemiruv email ,, muj je RadovanKovarik@seznam.cz
diky